Jump to content
Dogomania

I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na stronie Oddziału [URL="http://www.zkwp.d6.pl"]http://www.zkwp.d6.pl[/URL] wystawiłem listę "ZGŁOSZEŃ NIEKOMPLETNYCH". Ponieważ przedłużyliśmy termin przyjmowania zgłoszeń lista jeszcze będzie się zmieniać (mam nadzieję - zmnieszać). Jestem lekko zdziwiony poziomem "niekompletności" zgłoszeń i to nawet wśród psów zgłoszonych do klasy championów - to nie są debiutanci :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb']Już mi się mętlik zrobił... Do kiedy można ostatecznie zgłosić psa na wystawę?[/QUOTE]
a dlaczego "ostatecznie"?? to są jakieś zawody komu się uda najpóźniej zgłosić psa? niektórzy takie "zawody" przegrali na limitowanej wystawie Katowickiej i wcale mi ich nie żal :mad:
Do 13 lipca przyjmujemy zgłoszenia. Termin 16 jest ostatecznym na uzupełnienie dokumentacji więc jak ktoś dośle do 16 komplet - zgłoszenie (czytelne!!), rodowód, certyfikaty to zostanie przyjęty. A jak fax będzie non-stop zajęty to co wtedy, a jak papier w faksie się skończy ;)(to niedziela jest)? Czy nie lepiej wcześniej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']ja takze jade:) jestem bardzo ciekawa tej wystawy:)[/QUOTE]
Nie będe mógł Cię powitać na mojej "domowej" wystawie ;). Póki co "wyżywam" się organizacyjnie a laury (mam nadzieję, że nie rózgi) odbiorą pozostali cięzko pracujący przy organizacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']Nie będe mógł Cię powitać na mojej "domowej" wystawie ;). Póki co "wyżywam" się organizacyjnie a laury (mam nadzieję, że nie rózgi) odbiorą pozostali cięzko pracujący przy organizacji.[/quote]Mam do ciebie wielka prosbe jako organizatora:loveu:W zwiazku z tym ze szeży sie oszytwo na MP w grupie wiekowej idzieci chca uczciwie walczyc to w imieniu rodzicow i dzieci prosimy o wylegitymowanie uczestnikow konkursu MP.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Mam do ciebie wielka prosbe jako organizatora:loveu:W zwiazku z tym ze szeży sie oszytwo na MP w grupie wiekowej idzieci chca uczciwie walczyc to w imieniu rodzicow i dzieci prosimy o wylegitymowanie uczestnikow konkursu MP.[/quote]

Doskonały pomysł:shake: Może wystawa w Bedzinie da przykład innym, ze dzieci także lubią oszukiwać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']a gdzie sie wybierasz wtedy ze Cie nie bedzie na wystawie?? ja jade z Shih tzu no i wystawiam haszczaki:)[/QUOTE]
jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to będe na Kaszubach więc odwiedzę KWPR Chojnice (w tym samym dniu co Będzin) i MWPR Sopot, ale raczej jako kibic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']pomyslowe :)[/QUOTE]
Dziękuję - potrzeba matką wynalazku. Telefon się w Oddziale urywa, moja skrzynka (i oddziałowa) zapycha, a jak zamieściłem roboczą listę to coniektórzy chcieli mnie uwolnić od codziennych probelmów :grab:
;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='lonka']Mam do ciebie wielka prosbe jako organizatora:loveu:W zwiazku z tym ze szeży sie oszytwo na MP w grupie wiekowej idzieci chca uczciwie walczyc to w imieniu rodzicow i dzieci prosimy o wylegitymowanie uczestnikow konkursu MP.[/quote]
Popieram ! :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...