Jump to content
Dogomania

I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Godelaine']Nas nie będzie. A szkoda, bo wystawa blisko. Ale co z tego, jesli miesiąc wczesniej równiez blisko, bo w Krakowie, p. Śliwka również sędziuje belgi? :roll:[/QUOTE]
W Będzinie taniej ten sam sędzia - to po co przepłacać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']Wykaz psów zgłoszonych na wystawę jest już na [URL="http://www.zkwp.d6.pl"]stronie Oddziału[/URL]. Jest to wersja "robocza" w trakcie wprowadzania i weryfikacji, ale jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę bardzo...
Tremin przyjmowania zgłoszeń mija 07 lipca, więc sporo jeszcze przybędzie no i może być trochę zmian.[/quote]

Już zabrali wersję roboczą czy mi się wydaje? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']no wlasnie ja tez jej nie widze :shake: moze bali sie ze jak ludzie zobacza konkurencje to nie beda sie zglaszac ?[/QUOTE]
Wprowadzonych zgłoszeń było naprawdę mało, więc raczej nie było tu tego typu obaw, ale pojawiły się protesty ze strony wystawców :cool3: , więc dla świętego spokoju lista została zdjęta. Zostanie wystawiona po zamknięciu listy. Stare przysłowie mówi: "[I]Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Elitesse']do wystawki juz niecaly miesiac - jestem baaardzo ciekawa jak wypadnie[/quote]
rowniez jestem bardzo ciekawa. Na pewno bedzie bardzo fajna wystawa, szkoda tylko ze dowiem sie o tym jedynie z waszych relacji. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziomalka']Ale od zeszłego tygodnia? Właśnie oto mi chodzi, nie wiem czy moje zgłoszenie doszło. Wolicie telefony? :lol: To będę musiała dzwonić.;)
A wystarczyłoby OK! :cool1:[/QUOTE]
Podaj dane na priv - jeśli są już wprowadzone to Ci powiem.

Link to comment
Share on other sites

My sie także wybieramy , mamy tylko jedno zmartwienie jak trafić na miejsce nie znając zupełnie miasta . Jestem pewna , że będzie oznakowanie, a może znajdzie się też mapka dołączona do potwierdzenia ?
Byłoby super:czytaj:



:Rose: dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka']My sie także wybieramy , mamy tylko jedno zmartwienie jak trafić na miejsce nie znając zupełnie miasta . Jestem pewna , że będzie oznakowanie, a może znajdzie się też mapka dołączona do potwierdzenia ?
Byłoby super:czytaj:
:Rose: dobrego nigdy za wiele[/QUOTE]

Będzie na pewno - no i będzie na stronie również :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Ravk-[/B]wielkie dzięki zapomoc!:lol:
[quote]Zapowiada się super wystawka!! Profesjonalna organizacja, ciekawa obsada sędziowska, tylko pogratulować Będzińskiemu oddziałowi
I żeby tak jeszcze na maile odpowiadali...[/quote]
Marzenia się spełniają i na maile odpowiadają.:multi:
(jak się ładnie poprosi :p )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Dziś wyczytałam na stronie oddziału,że [B][COLOR=red]jest przesunięty termin zgłoszeń do 14.07. - a faxem do 16.07[/COLOR][/B]....hmmm...może zgłosze jeszcze jakiegos piesa?[/QUOTE]
...dla ścisłości odpowiednio do 13.07 i 16.07. Głównie dlatego, że fax nam się chce zapalić:grab: i sądzę że dzwoniący stale słyszą sygnał zajętości. Obiecuję publicznie :ylsuper: , że nie będę wysyłał zgłoszeń do innych Oddziałów na ostatnią chwilę bo widzę co się dzieje teraz u nas... a jeszcze tydzień temu luzik był...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...