Jump to content
Dogomania

I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006


panienkabubu

Recommended Posts

Ja wiem, że to jeszcze dużo czasu, bo to mamy dopiero połowę maja, ale czas leci nieubłagalnie, a może nawet niektórzy nie wiedzą o tej wystawie, bo to pierwsza organizowana przez ten oddział, więc będzie można pomyśleć sobie dłużej i co najważniejsze, wystawa za ponad 2 miesiące, a oddział już podał kto jakie rasy będzie sędziował !!

No to podaję:

[B][FONT=Arial]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Będzin serdecznie zaprasza na [/FONT][FONT=Arial]Krajową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się 30.07.2006 r. na terenie stadionu OSiR w Będzinie ul. Sportowa 4.[/FONT][/B]

OBSADA SĘDZIOWSKA:

[B]GRUPA I [/B]
[B]Piotr Śliwka[/B] Owczarek belgijski
[B]Krzysztof Dobrzański[/B] Owczarek niemiecki
[B]Katarzyna Fiszdon[/B] Pozostałe gr. I

[B]GRUPA II[/B]
[B]Zvi Kupferberg (Izrael[/B]) shar-pei, buldog angielski, bulmastif, owczarki: kaukaski, środkowoazjatycki, fila brasileiro, pirenejski pies górski, mastif, pozostałe gr. II
[B]Florindo Coppo (Włochy)[/B] doberman, rottweiler
[B]Erika Szokol (Węgry)[/B] sznaucer, bokser
[B]Joanna Szczepańska Korpetta[/B] nowofundland, landseer, leonberger
[B]Piotr Król[/B] pinczery, berneński pies pasterski, duży szwajcarski pies pasterski, czarny terier rosyjski, bernardyn, hovawart, dog niemiecki, dog de bordeaux, dog argentyński, duży japoński pies, pies z Majorki, tosa inu

[B]GRUPA III[/B]
[B]Zvi Kupferberg (Izrael)[/B] american staffordshire terrier
[B]Frederik Devitt (Francja)[/B] bulterier, staffordshire bull terier, teriery: cairn, niemiecki myśliwski, norfolk, norwich, sealyham, skye, czeski, szkocki, west highland
[B]Monika Uhlik (Słowacja)[/B] teriery: airedale bedlington, border, fox, irish, kerryblue, lakeland, manchester, parson russel, jack russel, welsh, soft coated wheaten
[B]Zygmunt Jakubowski[/B] yorkshire terrier

[B]GRUPA IV[/B]
[B]Dorota Witkowska[/B] jamniki

[B]GRUPA V[/B]
[B]Gabriela Ridarcikova (Słowacja)[/B] szpice i psy pierwotne

[B]GRUPA VI[/B]
[B]Piotr Śliwka[/B] gończe

[B]GRUPA VII[/B]
[B]Maciej Kozber[/B] wyżły

[B]GRUPA VIII[/B]
[B]Joanna Szczepańska Korpetta[/B] labrador retriever
[B]Andrzej Stępiński[/B] pozostałe gr. VIII

[B]GRUPA IX[/B]
[B]Zygmunt Jakubowski[/B] pudel, chiński grzywacz
[B]Elżbieta Junikiewicz[/B] pozostałe gr. IX

[B]GRUPA X[/B]
[B]Aleksander Waszkowski[/B] charty

[B]Dorota Witkowska[/B] Konkurs Młodego Prezentera

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I opłaty
(nie wiem czemu na poprzednim poście mi nie wyskoczyły :shake: )

[CENTER] [/CENTER]
[LEFT][B][FONT=Arial]I Termin[/FONT][/B][FONT=Arial] przyjmowania zgłoszeń 02.06.2006[/FONT]

Za pierwszego psa (z katalogiem) 60 zł
Za każdego następnego 50 zł
Do klasy szczeniąt (z katalogiem) 20 zł

II[FONT=Arial][B]Termin[/B][FONT=Arial] przyjmowania zgłoszeń 07.07.2006[/FONT][/FONT]

Za pierwszego psa (z katalogiem) 70 zł
Za każdego następnego 60 zł
Do klasy szczeniąt (z katalogiem) 25 zł

Psy zagranicznego wystawcy 25 euro
Klasa szczeniąt 15 euro


Konkurs Młodego Prezentera bezpłatnie
[/LEFT]
[CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=#000000]Cena zgłoszenia opłaconego w dniu wystawy (z katalogiem) wynosi 100 zł, wystawcy zagraniczni 3[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=#000000][B][FONT=Arial]0€ od każdego psa.[/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial]O przyznanie CWC ubiegać się mogą psy/suki zgłoszone do klasy pośredniej, otwartej, użytkowej i championów. Przy zgłoszeniu do klasy użytkowej należy dołączyć kserokopię certyfikatu użytkowości wydanego przez Zarząd Główny, a do klasy championów kserokopię dyplomu. W katalogu zastaną umieszczone tylko udokumentowane tytuły. Brak w/w dokumentów spowoduje umieszczenie psa w klasie otwartej. Zmiana klasy jest możliwa tylko do dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial]Zgłoszenia wysyłane faksem i mailem wymagają potwierdzenia telefonicznego w Oddziale.[/FONT][/COLOR][/CENTER]

[COLOR=#000000][FONT=Arial][B]Przesłanie zgłoszenia zobowiązuje zgłaszającego do uiszczenia opłaty za zgłoszonego psa bez względu na to, czy zostanie on doprowadzony do oceny [/B][/FONT][/COLOR] [CENTER][COLOR=#000000][FONT=Arial][B](opłata po 29.07.2006 wynosi 100 zł).[/B][/FONT][/COLOR]

[/CENTER]
[LEFT]link: [URL="http://www.zkwp.d6.pl/"]http://www.zkwp.d6.pl/[/URL]


ktoś z Was wie juz, ze bedzie ?:)[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

no my na pewno jedziemy tym bardziej że ominął nas niezaprzeczalny zaszczyt sędziowania przez Zvi:multi: :multi: :multi: , hmm... dość od niego uraczyliśmy w Katowicach i mam nadzieję że już niebędę miała przyjemności z panem na jednym ringu:roll: , Piotr Kot - chyba może być, aż dziw że Zvi taki rozrywany w II i III grupie a dogi wpadły do p.Kota. Coś on ostatnio zbyt popularny w Polsce, Chce mu się tak z tego Izraela co rusz przyjeżdżać?;)
A pozatym też mamy bliziutko!:p szkoda by było!
ha!! a staweczki dogów to na pewno ja pierwsza zwietrzę!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eveandAxel']no my na pewno jedziemy tym bardziej że ominął nas niezaprzeczalny zaszczyt sędziowania przez Zvi:multi: :multi: :multi: , hmm... dość od niego uraczyliśmy w Katowicach i mam nadzieję że już niebędę miała przyjemności z panem na jednym ringu:roll: , Piotr Kot - chyba może być, aż dziw że Zvi taki rozrywany w II i III grupie a dogi wpadły do p.Kota. Coś on ostatnio zbyt popularny w Polsce, Chce mu się tak z tego Izraela co rusz przyjeżdżać?;)
A pozatym też mamy bliziutko!:p szkoda by było!
ha!! a staweczki dogów to na pewno ja pierwsza zwietrzę!!:evil_lol:[/quote]

chyba chodzi o p. Piotra Króla;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...