Jump to content
Dogomania

Film - Eight Below (Przygoda na Antarktydzie)


sulejman

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej ogladalam film jest piekny:loveu: jestem maniaczka zaprzegowcow a szczegolnie malamutow i husky (szczegolnie czekoladek) niestety narazie nie moge posiadac zadnego z nich (brak czasu na odpowiednie wychowanie):-(
Na kompie mam wszystkie tapetki z tego filmu, a mam pytanie do tych co ogladali ktory z psow podobal wam sie najabrdziej????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Podobno miał mieć premierę w sierpniu, ale... nie widziałam go w repertuarze żadnego z naszych kin :shake:[/quote]

Nie był grany, bo dystrybutor stwierdził, że nie przyniesie oczekiwanych zysków. Dzwoniliśmy do dystrybutora tego filmu w czerwcu i powiedział, że napewno w czerwcu nie wejdzie do kin. Może pod koniec roku.

Link to comment
Share on other sites

zdecydowanie najlepszy film jaki widziałem :) sporo bardzofajnych dramatycznych czy nawet wzruszających momentów :) mi bardzoszkoda było tego że jednak te dwa psy nie przetrwały :) no ale tojednak było około 170 dni (teraz już nie pamiętam :) ) on their own :)

p.s. mój pierwszy post na forum :) witam wszystkich :) pewno jest jakiśtemat do przywitania się przez nowych nowych userów :) wybaczcie mi :)jestem tu od jakiś 10 min :) no ale planuję zostac na trochę dłużej :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Słuchajcie, właśnie pod wpływem namowy obejżałam niesamowity film
"Eight Below" lub jak kto woli polski tytuł "Przygoda na Antarktydzie".
Płakałam przez pół filmu, moja córka patrzyła na mnie jak na dziwaka a jak zainteresowała się filmem to po wszystkim poprosiła mnie, żebym już nigdy więcej go nie puszczała bo ona nie może przeżyć tego co tam się działo .
Film jest cudowny, wzruszający. Polecam, Czy ktoś z Was ma inne dobre filmy w temacie do polecenia??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...