Jump to content
Dogomania

PUCEK ma DOM i jest rozpieszczany!


Florentynka

Recommended Posts

Ale on by bardziej do Mati pasował nie ? co zrobić serce nie wybiera :)
Asiu masz po prostu takie superowe te psiaki , że hej, nie mogę sie napatrzeć jak wstawiasz foty, takie to całe towarzycho szczęśliwe :) chciałabym byc psem Florentynki ( no może chociaz w przyszłym wcieleniu , bo teraz to juz nie da rady :) )

Link to comment
Share on other sites

Wujek Przyzwoitek pilnuje swojego haremu, po prostu. Natomiast ja rozważam używanie Gjalpa do dogoterapii dla psów - on naprawdę działa cuda. Różne wypłosze, nerwowce, histeryczki i histerycy - wszyscy kończą zrelaksowani i wyluzowani pod skrzydłami Jego Wysokości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka'] rozważam używanie Gjalpa do dogoterapii dla psów - on naprawdę działa cuda. Różne wypłosze, nerwowce, histeryczki i histerycy - wszyscy kończą zrelaksowani i wyluzowani pod skrzydłami Jego Wysokości.[/QUOTE]

Taka dogoterapia przydałaby się naszej Emilce boguchwalskiej - przekochana sunia, jeszcze taka dzika bardzo do niedawna ale od jakiegoś czasu jakby jakieś hamulce puszczaly i mała zaczyna się otwierać....
Więc myślę że pomoc Gjalpo jak najbardziej wskazana...:eviltong:
Wpisuję Emilkę pierwszą do kolejki.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kupię psa,
przygarnij zwierzaka,
adopcje psów,
adopcja psa,
gumtree [/B]zrobiłam na Wawe bo na Kraków zrobiła Majuska,
[B]e-zwierzak,
ojej,
cafeanimal,
pet world,
krakusik,
kokosy,
top ogłoszenia,
mam misia,
animalia,
najpewniej,
anonse- ogłoszenia,
cret.pl,
mam ofertę,
pineska
[/B]

Link to comment
Share on other sites

W pocie czoła spłodziłam Emilce wątek, serdecznie zapraszamy:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188528-Emilka-filigranowa-czarnulka-sparaliżowana-strachem.-Boguchwała[/url].

Jakby tak ciotka Dz.F. nam banerek sporządziła to będziemy dozgonnie wdzięczne, bez banerków to tak jakoś mało ludzisk dociera;)

Link to comment
Share on other sites

Florentynko - pisałam a Figą33 , ponoć podała ci hasło i sama musisz zrobić podmiane psiaków na allegro. Dasz radę?
Figa się wczasuje nad morzem i ma kiepski dostęp do netu ale gdy zerknie do nas to niech wie, że ją wszyscy serdecznie pozdrawiamy ....:bye:

Link to comment
Share on other sites

Mam daleko, więc pewnie dlatego mam wielki sentyment do dużych mas wody. Ocean też by mógł być...
A jeśli o gary chodzi - właśnie dziś kombinowałyśmy z Dorotą jak ugotować bób w samochodzie. Zastanawiałyśmy się nad zagotowaniem wody w chłodnicy...
To najbardziej chyba idiotyczny wyjazd służbowy jaki mi się w życiu trafił - na same posłuchajcie jak to brzmi: jedziemy dłubać w Mosznie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...