Jump to content
Dogomania

PUCEK ma DOM i jest rozpieszczany!


Florentynka

Recommended Posts

Mam ogromną prośbę - ktokolwiek ma jakieś znajomości dogomaniackie (i nie tylko) w okolicach Śląska i na trasie Śląsk - Kraków, proszony jest o rozsyłanie podanego w pierwszym poście wątku poszukiwawczego. Im więcej osób będzie się rozglądać, tym większe mamy szanse na znalezienie Pucka!

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie o Pucku ukaże się też w "Gazecie Zawierciańskiej". W części szkół z okolicy wiszą już ogłoszenia o Pucku do końca tygodnia porozwieszam w innych szkołach. Moi znajomi twierdzą, że boją się otworzyć lodówkę bo boją się tam zobaczyć Pucka, ja osobiście nie miałabym nic przeciwko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']zwabic to sie dam:)
tylko gdzie dokladnie psiak przebywal??[/QUOTE]

Oooo , dzięki, że jesteś.

Żarki koło Myszkowa. Ale od niedizeli mógł się przemieścić daleko.

tu wątek na zaginionych:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192001-%C5%9Al%C4%85skie.-Zagin%C4%85%C5%82-%C5%82aciaty-%C5%9Bredni-kundel-Pucek[/url]

Link to comment
Share on other sites

Czasem w drodze szukam stacji radiowych i przydarzy mi się zahaczyć o Radio Maryja ( z ciekawości czasem dłużej posłucham ) i kiedyś taką akcję słyszałam: dzwoni bardzo przejęta pani, że uratowała z powodzi psiaka ( bo to audycja o powodzianach była chyba ) i że bardzo prosi czy ktos mógłby dać mu dom bo ona nie ma co z nim zrobić, chciała podać tylko numer telefonu do siebie, ale strasznie protestowali, twierdzili, że tak głupimi sprawami nie mogą się zajmować, w końcu kobieta nalegała i z łaski ten telefon pozwolili jej podać , po czym ojciec prowadzący powiedział, żeby więcej nikt nie dzwonił z tak niepoważnymi problemami bo oni się tym nie będą zajmować;)

Zastanawia mnie gdzie ten Puc wstrętny mógł poleźć, może sobie sam dom już znalazł....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...