Jump to content
Dogomania

Legionowo 10/10/2010


Achnamara

Recommended Posts

W imieniu Zarządu zapraszam na Jesienną Wystawę Psów Rasowych organizowaną w LEGIONOWIE (a nie jak wcześniej w Nowym Dworze Maz.)

[B]data: 10 października 2010r.
[/B]
[B]miejsce:[/B]
[SIZE=4][COLOR=Magenta][B][U]Hala Widowiskowo-Sportowa "ARENA" w Legionowie[/U][/B][/COLOR][/SIZE]
[B]oraz teren przyległego stadionu [/B][B][URL]http://www.mosir-legionowo.pl/?id=hala[/URL]
[/B]


Szczegóły dot. opłat i obsady sędziowskiej:
[url]http://www.zkwp-legionowo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=161&Itemid=102[/url]


[B][U]Terminy przyjmowania zgłoszeń:[/U][/B]
[B]I termin do 01 września 2010[/B]
[B]II termin do 13 września 2010[/B]
[B]Zgłoszenie elektroniczne do 19 września 2010[/B]
Wszystkie zgłoszenia elektroniczne oraz przysłane e-mailem zostaną zwrotnie potwierdzone pod warunkiem wpisania prawidłowego adresu e-mail w zgłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja będę, chyba tylko jako MP, chyba, że ktoś chciały mi powierzyć psa na normalny ring :evil_lol:
Ale będę na pewno, z moim aparatem, ale będę musiała mu naprawić flash :angryy:
Będę łazić po całej wystawie, ale będę pod shelciakami i/lub aussikami, bo mam mieć na MP aussie. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irishsetters']Dokładnie, wielkie brawa dla Legionowa za tak szybkie umieszczenie planu sędziowania! :) Mam nadzieję, że potwierdzenia dotrą do Nas równie szybko ;)[/QUOTE]

czyżbyś się wybierała irishseters do Legionowa????
Mam pewną statuetkę z Mołdawii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dacote']Ja będę, chyba tylko jako MP, chyba, że ktoś chciały mi powierzyć psa na normalny ring :evil_lol:
[/QUOTE]


Skąd jesteś? Będziesz jakoś wcześniej w Legionowie lub okolicy? Jeśli tak to możemy spróbować i jak będzie ok to mogę Ci dać Cynamona do wystawienia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacperub']ja też miałem nadzieję że się pojawię
tylko że nie mam za bardzo dojazdu.a może wybiera się ktoś z Olsztyna albo ze szczytna?? dorzucę do paliwa :)[/QUOTE]
Ja jadę z Olsztyna, ale nie wiem czy się pomieścimy. Ile osób i jakie psy?

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś ze Szczecina, jadąc na wystawę, mógłby zabrać sznaucera olbrzyma? Pies ma szansę na dom tymczasowy w Warszawie tylko potrzebny transport - to fajne i łagodne psisko, młody, będzie wykąpany i ostrzyżony - jakby ktoś mógł pomóc to możemy się dorzucić do kosztów podróży, to wielka szansa dla tego psa!

Proszę o wiadomość na pw bo pewnie nie będę tu zaglądać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teba']Skąd jesteś? Będziesz jakoś wcześniej w Legionowie lub okolicy? Jeśli tak to możemy spróbować i jak będzie ok to mogę Ci dać Cynamona do wystawienia :cool3:[/QUOTE]
O :D
Fajnie. Jestem z Brwinowa - okolice Warszawy. Będę pewnie ćwiczyła jutro/pojutrze z psem, którego będę wystawiać, więc ew. wtedy. Chyba, że ojciec by mnie podrzucił w okolice Legionowa :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...