Jump to content
Dogomania

Legionowo 10/10/2010


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysle, ze jakies autobusy jezdza do Legionowa. Koleżanka wybiera się towarzysko i mówiła, ze jest jakis autobus. Linie i rozkłady można sprawdzić na [URL="http://www.ztm.waw.pl"]www.ztm.waw.pl[/URL] . Z tego co wiem powinien kursować jakiś pociąg na trasie Dworzec Gdański (obok metro) - Legionowo, ale nie wiem czy w weekendy też jeździ i jak daleko jest stacja.

Link to comment
Share on other sites

Stacja PKP jest rzut beretem od stadionu i hali - trzeba wysiąść na stacji PKP Legionowo Przystanek i iść ulicą Sobieskiego (jedna z odchodzących od ronda przy samej stacji). To jest jakieś 10-15 minut spacerku od stacji.

Jestem też na 99% pewna, że pociągi będą w weekend kursowały - kwestia tego jak intensywnie...

Link to comment
Share on other sites

Czy ma ktoś może zdjęcia szetlanda tricolorka, który startował w babikach? Był też w BIS Baby :)

Też mam troche fotek z BISu i spoza ringów, więc prosze pisać życzenia, może ywgrzebię dopowiedniego psiaka wśród fot :)

irishsetters, Twojego seterka mam na pewno, bo jemu zdjęcia robiłam, żeby tacie pokazać :D Wstawię je, choć ostrzegam, że nie są super jakości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Mam zdjecia wszystkich psow z BISa, oraz sporo z Mlodego Prezentera, BISu Baby i Puppy. Jesli ktos zainteresowany - pisac :)[/QUOTE]

czy ja moglabym zapytac o owczarka australijskiego red merle ?? niestety nie miałam aparatu :(
bylismy na BIS Junior [SIZE=3][B][I]IV lokata[/I][/B][/SIZE] :sweetCyb:
i BOG I grupy [SIZE=3][B][I]III lokata[/I][/B][/SIZE] :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylsiaczek']
irishsetters, Twojego seterka mam na pewno, bo jemu zdjęcia robiłam, żeby tacie pokazać :D Wstawię je, choć ostrzegam, że nie są super jakości.[/QUOTE]

Super, będę bardzo wdzięczna za zdjęcia ;)

[B]Musiałek[/B] gratulacje, super wyglądaliście!

[B]Daria [/B]Dziękuję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']czy ja moglabym zapytac o owczarka australijskiego red merle ?? niestety nie miałam aparatu :(
bylismy na BIS Junior [SIZE=3][B][I]IV lokata[/I][/B][/SIZE] :sweetCyb:
i BOG I grupy [SIZE=3][B][I]III lokata[/I][/B][/SIZE] :bigcool:[/QUOTE]
ja Was mam :)
Twój pies wystawia się obłędnie! Obstawiałam że wygra :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Mam zdjecia wszystkich psow z BISa, oraz sporo z Mlodego Prezentera, BISu Baby i Puppy. Jesli ktos zainteresowany - pisac :)[/QUOTE]
Ja poproszę zdjęcia z MP, grupy młodszej. Możesz wysłać na PW, albo na Gadu (20255713)
Jeśli udało ci się złapać dziewczynę z aussikiem blue merle, to to byłam ja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']ja Was mam :)
Twój pies wystawia się obłędnie! Obstawiałam że wygra :)[/QUOTE]

[quote name='irishsetters']Super, będę bardzo wdzięczna za zdjęcia ;)

[B]Musiałek[/B] gratulacje, super wyglądaliście!

[B]Daria [/B]Dziękuję ;)[/QUOTE]

Bardzo dziekuje za miłe słowa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bernardyn długowłosy
psy
kl.poś. 154. ŁARO Pałucki Przejar
kl.otw. 155. GROG Berow
suki
kl.mł. 156. FLORA Don-Ber
kl.poś 157. DORIS Berbul
158. LANDA Pałucki Przejar

Bernardyn krótkowłosy
psy
kl.sz. 159. DUBAI Wielkopolski Bernardyn
suki
kl.sz. 160. CROPPA Wielkopolski Bernardyn
kl.mł. 161. FUNNY z Północno-Wschodniej Krainy
162. ŁADA Haps

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ina&Fun']To ja się uśmiecham o zdjęcia czarnej belgijki (groenendael) z klasy baby, mała była też na Bisach ;)[/QUOTE]

Czekaliśmy razem z "małą czarną" na finały - strasznie fajna maluszka!

Pochwalimy się też - Cynamon zajął 4tą lokatę wśród najpiękniejszych psów grupy 6 :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Może ma ktoś zdjęcia ridgebacka z finałów?

Link to comment
Share on other sites

Pochwalimy się też - Cynamon zajął 4tą lokatę wśród najpiękniejszych psów grupy 6 :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Może ma ktoś zdjęcia ridgebacka z finałów?[/QUOTE]

Wielkie gratulacje- byłam pod wrażeniem ruchu Cynamonka ! a mogę sie dopytac o to, jak wyglądała finałowa czwórka na gupie 6 ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, w takim razie powinnaś go zobaczyć podczas biegania na świeżym powietrzu - Cynamonowi niestety bardzo często nie odpowiada wykładzina po której biega - lubił tą w Nowym Dworze, ta mu niestety nie przypadła do gustu, ale i tak jestem mega dumna z wyniku :loveu:

Byłam tak podekscytowana, że nie mam zielonego pojęcia które psy zajęły pozostałe lokaty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...