Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Dnia 1.11.2019 o 18:43, Tyś(ka) napisał:

Hej, co u Was?

Hej. U nas różnie - raz lepiej, raz gorzej. 

Na początku października dopadła dore biegunka, wszystkie dolegliwości leczylysmy ze 3tyg zeby doszla do siebie. W skrócie dieta, gotowanie, antybiotyk, specjalistyczna karma. Powoli do tej karmy od dzis dodaje puszke, bo samej karmy nie chce juz jeść. Generalnie badania krwi, czy usg przewodu pokarmowego wyszlo dobrze. Musimy zrobic jeszcze echo serca i bede chciała juz chirurgicznie usunąć zmianę z pyska ktora robi się nieciekawa. Podejrzenie, ze to kaszak, ale jak usuniemy to pójdzie do badania i wtedy będzie cos więcej wiadomo. Mam sporo fotek Dory jesiennych. Niektóre były na facebooku to nie wiem czy tutaj ktos będzie oglądał :P

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2019 o 17:57, Aleksa. napisał:

Hej. U nas różnie - raz lepiej, raz gorzej. 

Na początku października dopadła dore biegunka, wszystkie dolegliwości leczylysmy ze 3tyg zeby doszla do siebie. W skrócie dieta, gotowanie, antybiotyk, specjalistyczna karma. Powoli do tej karmy od dzis dodaje puszke, bo samej karmy nie chce juz jeść. Generalnie badania krwi, czy usg przewodu pokarmowego wyszlo dobrze. Musimy zrobic jeszcze echo serca i bede chciała juz chirurgicznie usunąć zmianę z pyska ktora robi się nieciekawa. Podejrzenie, ze to kaszak, ale jak usuniemy to pójdzie do badania i wtedy będzie cos więcej wiadomo. Mam sporo fotek Dory jesiennych. Niektóre były na facebooku to nie wiem czy tutaj ktos będzie oglądał :P

Ojej, Dora Ci się posypała :( Mam nadzieję, że echo wyszło dobrze i zmianę uda się usunąć. Co to za specjalistyczna karma?

Wstaw, proszę zdjęcia :) 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ojej, Dora Ci się posypała :( Mam nadzieję, że echo wyszło dobrze i zmianę uda się usunąć. Co to za specjalistyczna karma?

Wstaw, proszę zdjęcia :) 

Kupiłam rc gastro intestinal mimo że ze za rc nie jestem, ale wetka mówiła, że  wiele psów na niej sie podleczylo. Takze już z bezsilności kupiłam. 

 

Musze znowu badanie kału powtórzyć, bo w niedziele znowu dorze jeździło tak po jelitach, ze masakra. Nie chciała jeść. Poprzednio w kale zaden pasożyt nie wyszedł. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 31.01.2020 o 00:49, Tyś(ka) napisał:

Hej, i jak się Dorcia miewa? 

Głaski dla niej zostawiam.

Goimy jeszcze łape po wenflonie. Ma sporo wygolone i bez kolnierza ciągle lizała i zrobila sie gorsza rana. Także kołnierz praktycznie ma ciągle żeby cokolwiek tej sierści odroslo. Na spacerach chociaż bez :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...