Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

38 minut temu, Patikujek napisał:

Fajna ta młoda :)

Trochę mnie denerwuje, pewnie dlatego że ja inaczej bym wychowywala

17 minut temu, łamAga napisał:

Dwa świrusy 0heart.gif

Trochę :p

5 minut temu, mar....ka napisał:

Wlazłam na komórce, my też mamy Vario. Kiedyś była do 60 kg,  ale zmienili opakowanie. Shadow waży 42 kg ,  ciągnie jak głupi i  Vario daje radę. Też szczerze polecam. Miałam ja nawet nad morzem.  

Ja też na komórce, nawet cytuję :D

Miło Cię widzieć :D

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Aleksa. napisał:

Trochę mnie denerwuje, pewnie dlatego że ja inaczej bym wychowywala

Ja też na komórce, nawet cytuję :

Ja większość czasu na komórce.  Tylko zdjęcia wstawiam z lapka :)

A co do małej to pewnie tak. Ja wiem ze mój Blu wiele osób wkurza bo on ma problem z wyciszaniem, a mnie natomiast często psy znajomych wkurzają albo tym że są zaspokojne, albo że znów totalnie rozpieszczone i w ogóle nie sluchaja (Blu mimo, że ma adhd to jednak jako tako słucha komend typu do mnie,  zejdź czy nie)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mar....ka napisał:

Wlazłam na komórce, my też mamy Vario. Kiedyś była do 60 kg,  ale zmienili opakowanie. Shadow waży 42 kg ,  ciągnie jak głupi i  Vario daje radę. Też szczerze polecam. Miałam ja nawet nad morzem.  

Tak po cichu o tych flexi czytałam, bo od dawna też myśle nad nią dla Branda , ale właśnie boję się, że nie wytrzyma... ale skoro Ty mówisz, że masz dla Shadowa i wytrzymuje, to może się kiedyś skuszę .. :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ania :) napisał:

Tak po cichu o tych flexi czytałam, bo od dawna też myśle nad nią dla Branda , ale właśnie boję się, że nie wytrzyma... ale skoro Ty mówisz, że masz dla Shadowa i wytrzymuje, to może się kiedyś skuszę .. :)

No właśnie mar....ka mnie przekonała hahaha

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Patikujek napisał:

Mój Blu 26, ale on szarpnąć niespodziewanie potrafi a twoja widzę na filmiku jak grzeczna 

Absolutnie nie, potrafi niespodziewanie pociągnąć..z flexi raz prawie leciałam w powietrzu, bo się zagadałam, a ona wiewiórkę zobaczyła..a szkoda było mi puścić nową flexi :D 

 

i do psów niestety też potrafi, na filmiku akurat nie było nagranych takich momentów ;p nie dałabym rady nawet wtedy nagrywac i ją trzymać :D

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aleksa. napisał:

Absolutnie nie, potrafi niespodziewanie pociągnąć..z flexi raz prawie leciałam w powietrzu, bo się zagadałam, a ona wiewiórkę zobaczyła..a szkoda było mi puścić nową flexi :D 

 

i do psów niestety też potrafi, na filmiku akurat nie było nagranych takich momentów ;p nie dałabym rady nawet wtedy nagrywac i ją trzymać :D

A no chyba że tak. Nasz doszła dzisiaj. Oczywiście już zaraz musiałam wypróbować.  Na krótkim spacerku ale jednak. Później napiszę recenzje u siebie 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...