Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

To jak zrobicie, to podam adres, to wyślijcie mi trochę ;)

 

Jak ja będę robić, to nie zdążą dojść :P

 

a ja sobie zrobię teraz i zamrożę (niesmażone, ale już w panierce). Już tak robiłam, w wigilie tylko usmażę (będą chrupkie)

 

A ja właśnie nie chcę mrożonych :/

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

A ja właśnie nie chcę mrożonych :/

za dużo mam roboty w sama wigilię, więc się odciążam z tym czy mogę (sałatki robię  zawsze w wigilię- w tym roku standardowa jarzynowa i dla Łukasza z gyrosem), barszcz, karp, czasem jeszcze jakieś ciacho (jak z kremem), zawsze czasu brakuje  (do Wiglii lubimy siadać gdzieś o 17-tej)

Link to comment
Share on other sites

za dużo mam roboty w sama wigilię, więc się odciążam z tym czy mogę (sałatki robię  zawsze w wigilię- w tym roku standardowa jarzynowa i dla Łukasza z gyrosem), barszcz, karp, czasem jeszcze jakieś ciacho (jak z kremem), zawsze czasu brakuje  (do Wiglii lubimy siadać gdzieś o 17-tej)

 

Ja sałatkę chyba zrobię w środę ;) Ale w Wigilię sałatkę z gyrosem jeść?!

Barszcz będę gotować w Wigilię ;) I grzybową, z moich grzybków :D Ciasto to upiekę tylko sernik i piernik, jeśli szwagierka da mi przepis :P

No i my pewnie też siądziemy koło 16-17, bo nie będę tak długo trzymać Theodora bez obiadu :P

Za bigos biorę się w ten weekend ;) I krokiety w Wigilię :)

A pierogi i uszka zamówiłam w polskim sklepie :D

Link to comment
Share on other sites

Ja uciekam na gotowe :P upiekę ciasto, zrobię jakieś wegańskie pasztety, sos, żebym miała co jeść i tyle :D Nie przywiązuję uwagi do świat, bo nie jestem wierząca, ale rodzina tak, więc muszę ten czas jakoś przetrwać. 
No właśnie, jak się dobrze zorganizuje, to czasu wystarczy, ale brak chęci jak najbardziej rozumiem :(

Link to comment
Share on other sites

Ja tez ide na gotowe , kasiorke dałam , a dania będe miała podstawione pod nos :D

Ale jak bym musiała to bym zrobiła ;)

Cos do domu i tak zrobie , jakieś ryby , sałatki , placki upieke , a jeszcze nie dawno mówiłam " nie umiem " teraz wiem że jak trzeba to się nauczy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...