Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Wczoraj z Marcelem było ok. Właściwe byłam z jego mama, więc luzik. Natomiast dzisiaj jestem sama.. ;) troszkę marudzil, bo wczoraj kupki nie zrobił i brzuszek go bolał, ale już po wszystkim. Byliśmy rano na spacerku, bo było 20 st w słońcu, wiec zdrzemnal się 30 min. Teraz też usnal.;) położyłam go do łóżeczka. No i wstanie i dopiero na wieczór pójdzie spać :)

Taaak i tutaj post dziecięcy :D

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek po zajęciach wracam do domu, a Dora znowu ma całe oko sklejone ropą..:( przemyłam jej, zjadłam obiad, bo byłam meeega głodna i dopiero pojechałam do weta. Oczywiście stałam z 1,5-2h w kolejce..

 

Poprzednio uszkodzone miała lewe oko, teraz prawe.. wetka zrobiła test na uszkodzenie rogówki, ale wyszło wszystko ok, natomiast ciężko było go zrobić, tak miała sucho w oczku. Wetka więc zrobiła test na wilgotność w  oku... i w tym chorym i zdrowym wyszło bardzo słabo :( Pani podejrzewa u Dory zespół suchego oka (po kuracji powtarzamy test)

 

Dostała antybiotyk do chorego oka i mam jej podawać krople (sztuczne łzy) do jednego i drugiego żeby nawilżać. Nie wiadomo, czy się ukłuła, czy podczas szaleństw z Lara, czy ten zespół suchego oka, że najmniejszy pyłek, piasek powoduje rope

 

 

Od razu wracając do domu pojechałyśmy do apteki, więc antybiotyk przyjmowała natychmiast.. wracam w piątek z pracy a ona ma prawie zamknięte oko, spuchnięte i nachodziło jej takie krwiste czerwone cos.. jako że było za późno do weta.. jechałam wczoraj rano..

 

Znowu test na rogówkę.. płyn nie wyleciał nosem, a powinien...zapchane kanaliki.. te krwiste czerwone okazało się być wylewem :( Pani zajrzała w uszy dorce, a tam zaczerwienione i na kolejnej wizycie znowu patrzymy, czy to nie zapaleniee się robi.. :( 

 

 

ona tak się stresuje wetem, ze zrobiła w gabinecie kupe......... 

 

no i kołnierz ma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...