Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Hej. ;) Sorki, że się nie odzywałam, ale zamieszania trochę w tym tygodniu miałam.. odebranie prawka, ostatnie dni pracy, załatwianie szkoły, ortodonta.. a i okazało się, że i weekend zajęty, bo ciocia potrzebuje mnie do dzieci, a potem może uda mi się na chwilę na zawody. ;) W poniedziałek zaczynam już zajecia, nie wiem jak to będzie, bo nikogo nie znam :(

 

Fotki mam ze spaceru niedzielnego.. był ozzik, flat, hasior, pudel i Dorson :P niektórzy pewnie widzieli na fb 

Link to comment
Share on other sites

Hejka Zdjęcia widziałam, a szkołą się nie przejmuj, poznasz nowych ludzi

 

hejka

 

Pracowity tydzien miałaś a szkola sie nie przejmuj , nikogo nie znasz to poznasz

 

Też się bałam początku. Poszło gładko, szybko zaaklimatyzowałam się w szkole i poznałam grupę. Z początku brakowało mi LO, ale po kilku dniach nie wyobrażałam sobie wrócić do niego :P

Z grupą dwa razy spotkaliśmy się po zajęciach- integracja przy piwie itd

 

 

Ty studia teraz zaczynasz? Nie bój nic, szybko się poznaje nowych ludzi, zwłaszcza pod koniec semestru, jak notatki są potrzebne :lol:

 

No jakoś przeżyłam, ale żadnej integracji jeszcze nie było :D

 

Ola, to jest śliczne :loveu: Wiesz co :razz:

 

Dzięki ;p musze w końcu za to się zabrać i wszystko załatwić ;p 

 

oo początek studiów, faaaaajnie ;)

Nie ma się czym przejmować, że się nikogo nie zna. Tak jest nawet lepiej, niż jak szłabyś z jakąś koleżanką. Tak więcej ludzi poznasz, rozkręcisz się i bardzo Ci się spodoba ;)

 

A nie doczytałam.. jaki kierunek?

 

Pielęgniarstwo ;)

Studia są super, my na pierwszej integracji tak zabalowaliśmy, że już każdy każdego kochał  :laugh2_2:  Gorzej było z zapamiętaniem imion. 

hahahha ;p 

 

Wczoraj miałam Wam odpisać, ale cytowanie mi nie działało :/ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...