Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra95']Mnie też chyba tam na siłe wezmą :D[/QUOTE]


Mnie by musieli chyba uspic i obudzic juz na pokładzie , niby wiem ze statystycznie wiecej ludzi ginie w wypadkach drogowych niż powietrznych ale jakos tak bała bym się że akurat samolot którym ja polece ulegnie awarii , chyba za duzo filmów sie naoglądałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Nie strasz mnie jeszcze bardziej :diabloti:[/QUOTE]

Podobno nie ma się czego bać , moja kuzynka co roku lata na wakacje samolotem i twierdzi że gdyby miała wybierać to wszedzie wolała by lecieć samolotem , czuje się wtedy bardziej bezpieczna ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja już lot mam zarezerwowany, to zaryzykuje :D

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/p480x480/10641214_701028516613537_4407493531462522745_n.jpg?oh=7c1dfe39cdf92952f0981d6397fd4121&oe=5472F842&__gda__=1417328804_8b758b566295e51f6c96c7043bb25ed9[/IMG]



pomysł na imię ? suczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Ale ślicznotka :loveu: Twoja? Bo nie doczytałam ;)[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Jaka genialna. Nazwij Zołza, jakoś tak mi do niej pasuje :D[/QUOTE]

[quote name='paulaa.']Freja, Fuga, Kes, Maja, Suri, Aria... :smile: sama nie wiem[/QUOTE]

[quote name='marta1624']Ja mojej na "drugie" dałam Sevi ;)[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']Jakie słodziaki :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Paula03']Ola, widziałam na fb, Twoja? :loveu:[/QUOTE]


Zacznę od początku. ;) Szczeniak został podrzucony na działce jakiejś babce, która powiedziała, że może go przetrzymać maksymalnie do piątku inaczej idzie do schronu. Pani Jola do siebie nie mogła go wziąć, bo niedawno miała parwo, wiec szczyl musi najpierw mieć szczepienia. Padło na mnie, bo rodzice się zgodzili i Pani mi go przywiozła.. GO bo ciągle mówili mi, że to samiec.. nawet p. Jola nie patrzyła i mówi, że samiec, a ja biorę kulkę na ręce, a to suka. Jakie zdziwienie było pani Joli :evil_lol:


Imię zostało wybrane wspólnie z innymi Wolo, więc sunia ma na imię Szira ;) Do mojego wyjazdu musi znaleźć albo inny DT, a najlepiej DS. Mam nadzieję, że szybko pójdzie-jak kiedyś gdy miałam onka na tymczas ;) Wtedy dom znalazł się w 3 dni :eviltong: Jest nieznośna-niektórzy już o tym się trochę nasłuchali :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Że u kota nie wiadomo jaka płeć to potrafię zrozumieć ale u psa się pomylić to chyba trzeba się bardzo postarać :evil_lol:[/QUOTE]

Wcale, że nie, z moją Stefą vel Fugą było identyko :p. Do końca byłam pewna, że to samiec, dopiero jak ją łapałam, okazała się suczką :D

Trzymam kciuki za Szirę - by jak najszybciej trafiła do fajnego domku. A szczeniaki w ogóle są fuuuj, nie ogarniam jak można brać je na tymczas :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...