Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='trabeska']Haha : D Rudy to by na pewno się nawet nie wtrącał, oglądałby wszystko z bezpiecznej odległości :D Traper nadrobiłby to za dwóch... :diabloti:[/QUOTE]b

Biedny Ryś :evil_lol::diabloti:
[quote name='betty_labrador']ale super-cos nowego naumiana :D:D[/QUOTE]
;);)
[quote name='M&S']Mroźna witanko :):)[/QUOTE]

[quote name='captivad']Witam Dorkę ucałować od nas :* zapraszam[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Hej dziewczyny : )[/QUOTE]


Heeeeej :razz::razz:


Ja to porządki świąteczne w pokoju robię :lol: i mimo że sprzątam z odkurzaniem i myciem podłogi co tydzień, to po kątach sierść znajduję :evil_lol: wszędzie się roznosi :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']

Ja to porządki świąteczne w pokoju robię :lol: i mimo że sprzątam z odkurzaniem i myciem podłogi co tydzień, to po kątach sierść znajduję :evil_lol: wszędzie się roznosi :roll:[/QUOTE]

Ja dzisiaj tez miałam sprzątanie ;) Sonia jak teraz jest dobrze wyczesana to ta sierść się tak nie roznosi ,ale jakiś czas temu to nawet zapchany jej sierścią było odkurzacz , bo wszędzie była jej sierść :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Ja dzisiaj tez miałam sprzątanie ;) Sonia jak teraz jest dobrze wyczesana to ta sierść się tak nie roznosi ,ale jakiś czas temu to nawet zapchany jej sierścią było odkurzacz , bo wszędzie była jej sierść :crazyeye:[/QUOTE]

No u nas worek od odkurzacza ciągle trzeba zmieniać, bo wiecznie większość to tam sierść :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']hejka ;)

Ja mam dzisiaj takiego lenia że tylko zamiotłam z wierzchu i wyprałam :lol:[/QUOTE]


mnie też się nic nie chce ale no musze :lol:

[quote name='trabeska']A ja nie robię jakichś specjalnych porządków, bo i tak zawsze co tydzień robię wielkie sprzątanie :)
Ogol na łyso Dorę to nie będzie wszędzie sierści :razz: Już sobie to wyobrażam jak ona by wyglądała... :evil_lol:[/QUOTE]

Ja też co tydzień sprzątam, ale nie co tydzień piorę firanki, myje okna itp. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Doberek, miłej niedzieli :)[/QUOTE]

[quote name='Klaudia&Aza']Witamy się i u Dorki:)[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']mroźne dzień dobry ;)[/QUOTE]

[quote name='Wercia40']Heej ! :D Może jakieś , chociaż jedno, malutkie zdj? :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Hej słonecznie :D[/QUOTE]


Hej :) zdjęć nie mam :D


Byłyśmy na spacerku i się troszkę zgubiłyśmy :evil_lol: ale wróciłyśmy całe i zdrowe :evil_lol:

[B]Ryś dzielnie przebrnął z nami 17 km :D [/B]Wszystkie psy wybiegane,ale my wróciłyśmy strasznie głodne i zmarznięte :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Hej :) zdjęć nie mam :D


Byłyśmy na spacerku i się troszkę zgubiłyśmy :evil_lol: ale wróciłyśmy całe i zdrowe :evil_lol:

[B]Ryś dzielnie przebrnął z nami 17 km :D [/B]Wszystkie psy wybiegane,ale my wróciłyśmy strasznie głodne i zmarznięte :D[/QUOTE]

Wow wy to pobijacie swoje rekordy w chodzeniu tyle km :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Wow wy to pobijacie swoje rekordy w chodzeniu tyle km :crazyeye:[/QUOTE]

[quote name='Angi']a to gdzie wy tyle chodzicie? :evil_lol:[/QUOTE]

Las,las,las i jeszcze raz las :evil_lol: no dzisiaj kawałek ulicy, bo się zgubiłyśmy :diabloti:


[url]http://www.endomondo.com/workouts/169648008/8736898[/url]

tu droga niestety 2 km od domu bateria padła .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']15 km ?? :crazyeye: w taki ziąb ?? :crazyeye: podziwiam :loveu:

ale wywijasów narobiliście na tej trasie :diabloti:[/QUOTE]
[B]17 [/B]km :D 2 km przed domem bateria mi padła i się nie zapisało :D


wywijałyśmy bo się lekko pogubiłyśmy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95'][B]17 [/B]km :D 2 km przed domem bateria mi padła i się nie zapisało :D


wywijałyśmy bo się lekko pogubiłyśmy :D[/QUOTE]

No no , czytałam ale zapomniałam dodać tych dwóch km :diabloti:

kurcze ale się nałaziłyście , psy pewnie miały dosyć o was nie wspomnę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']No no , czytałam ale zapomniałam dodać tych dwóch km :diabloti:

kurcze ale się nałaziłyście , psy pewnie miały dosyć o was nie wspomnę ;)[/QUOTE]

Psy dosyć ? :D w domu szalały po powrocie:mdleje: Ja z Betty dałyśmy radę myślę że i dalej byśmy dały radę jedna przeszkoda to że byłyśmy głodne :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Psy dosyć ? :D w domu szalały po powrocie:mdleje: Ja z Betty dałyśmy radę myślę że i dalej byśmy dały radę jedna przeszkoda to że byłyśmy głodne :diabloti:[/QUOTE]

No fakt , psy nigdy nie mają dosyć :diabloti:

mogłyście czegoś w lesie poszukać , upolować jakiego dzika , rozpalić ognisko i heya z tą ucztą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...