Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='Victoria']ja tez sily nie mam xd
jeszcze mialam wojne z mama nt tego co behawiorystka powiedziala wiec juz jestem kompletnie wypluta.. nana za to jeszcze sie chciala bawic.... xd

przez noc odpoczniemy ;]
jedź! popaczymy jak sie owiecki zaganiaa ;d;d;d[/QUOTE]

rety.. a co Twoja mama mogla chciec od tego co powiedziała Ci behawiorystka? :-o moim zdaniem dobrze Ci powiedziała -dobrze poradziła.

Link to comment
Share on other sites

To będę z nią ćwiczyła.:) ale to potem, bo teraz jest padnięta po ćwiczeniu na 3 hopkach.:lol:

może Ci co widzieli Dore na torze mi nie uwierzą, ale dziś jej odwaliło pozytywnie.:loveu:

mięsko dziś dla niej atrakcyjne, a zasuwała nieźle.:D chce ją taką zawsze.:lol: potem trochę zwolniła, ale była zmęczona po tylu biegach... dopiero potem pomyślałam żeby nagrać.:D
więc mam nagrane jak już zwolniła ale uwaga to nie jest marsz w jej wykonaniu.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']no to, że mam z nią chodzić dużo na spacery w ramach socjalki, a przede wszystkim, że ma być niezamykana (goście itp.) i traktowana po równo z Lusią. Głownie chodzi o dwa ostatnie...[/QUOTE]

sorka, ale w ogole nie potrafie zrozumieć takiej dyskryminacji Twojego psa :roll: co Twoja mama moze miec przeciwko spacerom, lub zeby jej nie zamykać.. ciężki temat doprawdy. Współczuję. Ale walcz o swoje i sie nie przejmuj! Trzymam kciuki.!

Filmik zaraz obejrze :)

EDIT :

fajnie to dostawianie Wam wyszlo :D i drugie obchodzenie Cie do lewej nogi tez super :)
fajny telewizorek :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']sorka, ale w ogole nie potrafie zrozumieć takiej dyskryminacji Twojego psa :roll: co Twoja mama moze miec przeciwko spacerom, lub zeby jej nie zamykać.. ciężki temat doprawdy. Współczuję. Ale walcz o swoje i sie nie przejmuj! Trzymam kciuki.!
[/QUOTE]
bo lusia jest najbiedniejsz abo jest malutka i w ogole... a nana wlazi pod nogi i ogolnie jest dla mamy wkurzajaca. A co do spacerow to mama sie boi
o mnie wlasnie w takich sytuacjach jak wczoraj np była.
Dizęki za kciuki, przydaly sie, bo wreszcie udalo mi sie z mamaspokojnie porozmawiac :loveu:

Ola nie wiem to chcech od niej xp Ładnie jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']bo lusia jest najbiedniejsz abo jest malutka i w ogole... a nana wlazi pod nogi i ogolnie jest dla mamy wkurzajaca. A co do spacerow to mama sie boi
o mnie wlasnie w takich sytuacjach jak wczoraj np była.
Dizęki za kciuki, przydaly sie, bo wreszcie udalo mi sie z mamaspokojnie porozmawiac :loveu:

Ola nie wiem to chcech od niej xp Ładnie jest ;)[/QUOTE]

aa to ze strachu wynika to juz lepiej rozumiem. Ciesze sie ze udało sie porozmawiac :) oby coś sie zmienilo :)

Link to comment
Share on other sites

Ej, Ola przeginasz! :mad: Wie, ale nie powie! No menda wredna! :mad:

Viktoria, to Twoja mama może z moją babcią sobie ręce podać, gdyż też słyszę codziennie tekst "ale po co psu spacer? Przecież ma duże podwórko! I jeszcze ty łazisz tak długo, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo z kim". Cóż... już się do tego przyzwyczaiłam, ale czasem mnie po tym tekście wszystko opada.

Link to comment
Share on other sites

fajnie Wam to idzie a,że nie potrafi bez naprowadzania chyba od niedawna ćwiczysz to z nią jak dla mnie idzie bardzo dobrze łatwiej byłoby z klikerem ale Ty Dorci chyba nie klikasz co nie ? :) czekam na ten filmik z Waszego agi i mów szybko co to za nowy domownik ? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Ooo, mów szybko o kogo chodzi. Ja też nic nie wiem. :mad:[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Ej, Ola przeginasz! :mad: Wie, ale nie powie! No menda wredna! :mad:.[/QUOTE]

[quote name='betty_labrador']tzn jaki domownik? :cool3: inny niż o którym myslę? :)[/QUOTE]

oj zobaczycie. :) chciałabym żeby wypaliło :eviltong: muszę z siostrą wybrać się na zakupy. :) po rzeczy dla zwierzaaa :cool3:


beata a jaki masz na myśli ? ;)
[quote name='Molowe']fajnie Wam to idzie a,że nie potrafi bez naprowadzania chyba od niedawna ćwiczysz to z nią jak dla mnie idzie bardzo dobrze łatwiej byłoby z klikerem ale Ty Dorci chyba nie klikasz co nie ? :) czekam na ten filmik z Waszego agi i mów szybko co to za nowy domownik ? :D[/QUOTE]

Dzięki.:) ćwiczymy z klikierem, ale kształtowanie idzie jej wolniej dlatego ją naprowadzam :evil_lol:

mam z agi, ale jak już zwolniła :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...