Jump to content
Dogomania

cac Nowy Sącz , 18.07.2010r.


McDzik

Recommended Posts

GRUPA I
DOBRZAŃSKI KRZYSZTOF: OWCZARKI NIEMIECKIE
WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA MAŁGORZATA: AUSTRALIAN CATTLE DOG, BORDER COLLIE, BEARDED COLLIE, BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI, BOUVIER DES FLANDRES, CZECHOSŁOWACKI WILCZAK, OWCZAREK AUSTRALIJSKI (TYP AMERYKAŃSKI), OWCZARKI BELGIJSKIE, OWCZAREK STAROANGIELSKI BOBTAIL
CZEMPAS BOŻENA: OWCZAREK FRANCUSKI, BEAUCERON, OWCZAREK FRANCUSKI BRIARD, OWCZAREK PODHALAŃSKI, OWCZAREK SZETLANDZKI, OWCZAREK SZKOCKI COLLIE (DŁUGOWŁOSY I KRÓTKOWŁOSY), POLSKI OWCZAREK NIZINNY, WELSH CORGI - POZOSTAŁE


GRUPA II
BUKŁAD EWA: CZARNY TERIER ROSYJSKI, CANE CORSO, OWCZAREK KAUKASKI, OWCZAREK ŚRODKOWO-AZJATYCKI, SHAR PEI, TOSA, NOWOFUNLAND HOVAWART, LEONBERGER, BULMASTIF
CHLEBEK ANNA: BERNARDYN (DŁUGOWŁOSY I KRÓTKOWŁOSY), BERNERSKI PIES PASTERSKI, BROHOLMER, DUŻY SZWAJCARSKI PIES PASTERSKI, ENTLEBUCHER, BULDOG ANGIELSKI, ROTTWEILER
PAWLIKOWSKA-ROSÓŁ DOROTA: BOKSERY, SZNAUCER (MINIATUROWY, ŚREDNI, OLBRZYM), DOBERMANY
SUDOŁ MARCIN: DOG NIEMIECKI, DOG ARGENTYŃSKI, DOGOCANARIO, PIES Z MAJORKI, DOGUE DE BORDEAUX, MASTINO NAPOLETANO, MASTIFY, SHAR PEI
EWA PURCHAŁA: PINCZER MINIATUROWY, PINCZER ŚREDNI


GRUPA III
BRANDYS BARBARA: AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER, BULTERIER, STAFFORDSHIRE BULL TERRIER
GRUNT JAROSŁAW: POZOSTAŁE TERIERY - OPRÓCZ BULL TERRIER


GRUPA IV
OLENDER GRAŻYNA: JAMNIKI


GRUPA V
BORYCZKO KATARZYNA: SZPICE


GRUPA VI
PACIOREK AGNIESZKA: PSY GOŃCZE, POSOKOWCE


GRUPA VII
RYK JAN: WYŻŁY


GRUPA VIII
WYTYK MACIEJ: COCKER SPANIEL ANGIELSKI, COCKER SPANIEL AMERYKAŃSKI, FLAT COATED RETRIEVER, PŁOCHACZ NIEMIECKI, GOLDEN RETRIEVER, SPRINGER SPANIEL ANGIELSKI, SPRINGER SPANIEL WALIJSKI
BANASIEWICZ BOŻENA: LABLADOR RETRIEVER


GRUPA IX
BORYCZKO WIESŁAW: BULDOG FRANCUSKI, CHIHUAHUA DŁUGOWŁOSY, CHIHUAHUA KRÓTKOWŁOSY, CHIŃSKI GRZYWACZ, SHI-TZU, PUDLE
PYRCHAŁA EWA: CAVALIER KING CHARLES SPANIEL, GRYFONIK BELGIJSKI, GRYFONIK BRUKSELSKI, HAWAŃCZYK, KING CHARLES SPANIEL, LHASA APSO, LWI PIESEK, MALTAŃCZYK, MOPS, PAPILLON, ROSYJSKI TOY, TERIER TYBETAŃSKI


GRUPA X ORAZ MŁODY PREZENTER
PYRCHAŁA EWA: CHARTY

--------------
termin zgloszen po przedluzeniu do [B]3.07[/B] !

reszta informacji tutaj: [URL="http://zkwp-ns.brandart.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=73&Itemid=88"]http://zkwp-ns.brandart.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=73&Itemid=88[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shaluka']No... mógłby się w końcu pojawić. :([/QUOTE]

dzwoniłam wczoraj ma być w środę ale pewnie dopiero wieczorkiem. Wczoraj wysłali potwierdzenia pocztą, niestety nei wszystkie zgłoszenia im dotarły - były problemy z formularzem elektronicznym a informatyk nie reagował. Jestem bardzo ciekawa ile psów mam przyjętych
:roll:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dotarło do nas potwierdzenie, więc chyba mamy szczęście :-) ....?
Za to katalogu na stronie wciąż nie ma... Mam nadzieję, że zamieszczą go jeszcze dzisiaj, bo ciekawość mnie zje doszczętnie : P .

Link to comment
Share on other sites

Planu jak nie było tak nie ma :(
Ciekawe czy jeszcze można się łudzić że się pojawi.
Swoją drogą to patrząc na ostatnie upały, ZK NS jest trochę niepoważny nie podając planu sędziowania. Ktoś kto ma dużo psów przed sobą, a nie wie ile ich jest, musi przyjechać na 10.00 i znosić upał wraz z psem np 2 godziny. hmmm

Link to comment
Share on other sites

W czym zawsze jest taki problem,żeby wstawić na stronę internetową plan sędziowania czy spis wystawców? w stosownym czasie - to jest kilka dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Przy wpłatach na daną wystawę panują żelazne zasady -jak nie wpłacisz w terminie to dzwigają stawkę przy wpłacie na miejscu nawet o 100 %.Zawsze piaskiem po oczach wystawcy ale oddziały żeby same się uderzył w pierś czasami i nie w......wystawców to już ciężko mają. Co oni myslą że my tak na hura wyjeżdżamy na kążdą wystawę ? Że każdy wsiada w auto i waruje pod bramą ich stadionu o 5 rano i czeka aż łaskawie ją otworzą? Już przy jednym psie się zastanawiam i planuję o której godzinie wyjechać aby dotrzeć na stosowny czas! Wiedzą doskonale ,że plan sedziowania jest ważnym elementem planowania nie tylko wystawy ale i całej logistyki naszych poczynań a mimo to mają nas w ..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasienkaa214'] W drugim zwrocilam uwage m.in na ich olewajacy stosunek do wystawcow, ale tez zero odzewu........ :angryy::mad:[/QUOTE]
tak nas szanują właśnie ! a ..... i nie ma co się obrażać na nich w formie takiej ,że "na następny rok nie jadę do nich" bo wielu tak zrobiło a "frycowe" musimy zapłacić za to my-ci co jadą- i to dosłownie zapłacić. W zeszłym roku jeszcze jakaś Wólka Dolna zorganizowała wystawę za 60 zł. w tym roku już takiej nie znalazłem.

Link to comment
Share on other sites

my od środy mamy potwierdzenie przyjęcia ale tylko 2 psów :crazyeye: i teraz nie wiem co robić brać nie potwierdzonego w upał? bo elektronicznie był potwierdzony :p

listy podobno ma nie być z winy informatyka bo nikt mu nie powiedział o liście :cool3:
szkoda, że Baryton nie robił formularza - u nich takie chece się nie zdarzają :shake:

Link to comment
Share on other sites

W ogóle nie będzie spisu?!:crazyeye:
Czyli trzeba przyjechać na 10 i szykować się np. na trzygodzinne oczekiwanie w upale? Ugh.Pięknie.

Ale przecież muszą mieć plan sędziowania w wersji elektronicznej, czy to taki problem wrzucić go na stronę...?

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze lepiej, ja tam się deszczem nie przejmuję, mam wilczaka - im to nie szkodzi, a dodaje uroku, ale współczuje tym psiakom, dla których to spory kłopot - a dokładniej ich właścicieli ;)
Bo psiakom to rybcia jak wyglądają...
A z tym spisem to sobie w kulki lecą? To bardzo nie profesjonalne z ich strony, nie wspominając o zgłoszeniach. My potwierdzenie mamy, ale nam to na razie na luzie, bo i tak teraz CAC-a potrzebujemy z następnego sezonu, ale tym co chcieli coś zakończyć, a czas się kończy, może być dość nieprzyjemne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...