Jump to content
Dogomania

Luxembourg 04/09/2010


Gośka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

byliśmy w marcu - super wystawa, niesamowite ilości psów!!! (ponad 5 tys!!!!). Bardzo podobało mi się tam, choć hale wystawowe w Kielcach są ładniejsze! Mankamentem hal w Luxemburgu jest - mala ilość toalet damskich.... Sa za to toalety dla psów (jak którys potrafi zrobić conieco na betonie). Ogólnie - olbrzymia wystawa, mnostwo stoisk, organizacja bardzo dobra - są klatki dla psów, więc nie trzeba się taszczyć ze swoimi, chyba, ze ktoś chce. I prawie za każde coś dają nagrody, nie pamiętam, ale nawet chyba za ocenę dobrą - ale nie jestem tego pewna.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='panbazyl']a sprawdzałaś na ich stronach www? czasem są podane stawki z wystaw i oceny.[/QUOTE]

Sprawdziłam, i są podane stwki ale tylko konkurencji finałowych.
A chciałabym miej więcej wiedziec ile yorasów było by wiedziec czego można się spodziewac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yourii']Sprawdziłam, i są podane stwki ale tylko konkurencji finałowych.
A chciałabym miej więcej wiedziec ile yorasów było by wiedziec czego można się spodziewac.[/QUOTE]
podam Ci ilościowo tylko 39 sztuk total pupiś pies 1, modziż pies10, champion pies 3, intermedia pies 2, otwarta pies 8, pupiś suka 2, puppy suka 1, młodzież suka 4, champion suka 2, intermedia suka 4, otwarta suka 2. Chyba nic nie pokręciłam!

Link to comment
Share on other sites

jechałam właśnie z Krzysiem w marcu - polecam i to bardzo!!!! Wszystko zorganizowane jak trzeba. I hotel w bardzo ładnym miejscu. A na dodatek zrobiono nam wycieczkę do centrum ze zwiedzaniem miasta - wszyscy z tego wyjazdu z psami w mieście. Widok niesamowity!
Dziękuję, ze moglam wtedy być! :)

Link to comment
Share on other sites

Brzmi naprawdę zachęcająco !!

A do innych krajów również jeździcie? moja Panna jest w klasie szczeniąt, we wrześniu przyszłego roku będzie w klasie otwartej i to wtedy zaczniemy jeździć :)
A w klasie młodzieży ze względu że jest dość ograniczona czasowo skupimy się na naszym krajowym championie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yourii']Brzmi naprawdę zachęcająco !!

A do innych krajów również jeździcie? moja Panna jest w klasie szczeniąt, we wrześniu przyszłego roku będzie w klasie otwartej i to wtedy zaczniemy jeździć :)
A w klasie młodzieży ze względu że jest dość ograniczona czasowo skupimy się na naszym krajowym championie :)[/QUOTE]
Odpowiem za Krzysia - mam nadzieję, ze potem on sam resztę dopowie.
Oczywiście, że jeżdżą - do różnych krajów! Ja z nimi dużo jeździlam, bardzo dużo i sobie chwalę. Moje psy również. Jak nie mogłam jechac sama to dawałam psa pod opiekę - mam duże zaufanie do tych osób. I nie jest to jakaś forma autoreklamy, bo ja jestem tylko uczestnikiem wyjazdów. Ale co dobre chwalę a co złe - tez o tym piszę. A szczegóły - najlepiej jak sam Krzysio napisze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...