Jump to content
Dogomania

Czarna Mamba czyli Bira szuka stałego domu!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viris']Dzięki Ci za opiekę nad Birką....[/QUOTE]

Teraz chyba mogę napisać (po okresie wystrzałów), że Bisia jest całkiem niekłopotliwym psem. W domu jakby jej nie było, na spacerach słucha, na smyczy nie ciągnie, inne zwierzaki toleruje, w swojego człowieka zapatrzona - po prostu psi ideał!

Link to comment
Share on other sites

Nie to, ze bez odzewu od wczorajszego poludnia, bez przesady. Widzialam wpis na mieleckim watku, ale przeciez byly wiele razy prosby, zeby nie pisac takich postow, bo wrogow adopcji zagr na dogo jest masa. Mimo, ze zdjec i maili z tamtych domow jest multum, to i tak zawsze sie ktos czepia, i trzeba od nowa udowadniac, ze nie jestesmy 'wielbladami'. Jestem w kontakcie z Viris, Iwop, prosilam o CV na maila schroniska, niestety nie mam czasu zbierac info po watkach, szczegolnie szukac zdjec,a watku Biry nie mam w subskrybcjach w ogole.

Dostalam CV Biry, bede dzialac. Nie moge nic obiecac, ale trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze. Od Basi1968 pojechala podobna Amelka i jest kochana i uwielbiana, tak samo Fredzio. Nie wiem kiedy bylby wyjazd, ale na pewno nie w zimie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Nie to, ze bez odzewu od wczorajszego poludnia, bez przesady. Widzialam wpis na mieleckim watku, ale przeciez byly wiele razy prosby, zeby nie pisac takich postow, bo wrogow adopcji zagr na dogo jest masa. Mimo, ze zdjec i maili z tamtych domow jest multum, to i tak zawsze sie ktos czepia, i trzeba od nowa udowadniac, ze nie jestesmy 'wielbladami'. Jestem w kontakcie z Viris, Iwop, prosilam o CV na maila schroniska, niestety nie mam czasu zbierac info po watkach, szczegolnie szukac zdjec,a watku Biry nie mam w subskrybcjach w ogole.

Dostalam CV Biry, bede dzialac. Nie moge nic obiecac, ale trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze. Od Basi1968 pojechala podobna Amelka i jest kochana i uwielbiana, tak samo Fredzio. Nie wiem kiedy bylby wyjazd, ale na pewno nie w zimie.[/QUOTE]

Ode mnie wielkie dzięki:):):)

Link to comment
Share on other sites

Spotka, na pewno. Wszyscy mieleccy psiarze mówią, że jest śliczna, kochana i mądra. Czy może być zatem idealniejszy pies? Na dzisiejszym spacerze wyszalała się jak wariat, ganiała wiewiórki, bawiła się z psami, szczekała jak szalona - miło patrzeć na radosną Birkę:)

Ja dzisiaj wylatuję do Anglii na ferie, Bira i Sony zostają z moją mamą i najstarszą córką!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Spotka, na pewno. Wszyscy mieleccy psiarze mówią, że jest śliczna, kochana i mądra. Czy może być zatem idealniejszy pies? Na dzisiejszym spacerze wyszalała się jak wariat, ganiała wiewiórki, bawiła się z psami, szczekała jak szalona - miło patrzeć na radosną Birkę:)

Ja dzisiaj wylatuję do Anglii na ferie, Bira i Sony zostają z moją mamą i najstarszą córką![/QUOTE]

Udanego wyjazdu!

Link to comment
Share on other sites

agusiazet, szczerze mówiąć to z takim tekstem jakie ma Bira na allegro (ugryzienie dziecka w twarz) i tym, że trzeba ją uspokając przy pomocy leków, Bira ma zerowe szanse... Jeżeli wszystkie ogłoszenia są takie - to nawet nie warto ich robić - nikt nie weźmie psa, który gryzie dzieci :(

To allegro działą raczej odstraszająco... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Moze zmiencie allegro, zlagodzic ten wpis. Ugryzc ze strachu czy z jakis nieznanych nam powodow wynikajacych z przeszlosci, moze kazdy pies. Trzeba by napisac, ze Bira ma nieznana przeszlosc i nie znamy wszystkich jej reakcji. Ze potrzebuje czasu i cierpliwosci.[/QUOTE]

ale agusiazet wyjechała do Anglii. Boję się, że jeżeli wszystkie ogłoszenia w necie są takie, to Bira ma przechlapane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Allegro, mozna zmienić, inne to chyba nie![/QUOTE]

szkoda... bo wątpię żeby ktoś chciał psa co dzieci w buzię gryzie :(

a gdybys mi dała namiary na te ogłoszenia i chwilowy dostęp to ja może bym to wykasowała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Wszystkie ogłoszenia wkleiłam, ale ja ich nie robiłam, więc nie wiem jak zmienić, bo nie znam namiarów![/QUOTE]

rozumiem... Gorzej więć, ze one pozostaja w sieci na zawsze :(

A kto je robił, to może poproszę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Iwona, zmień na tym ogłoszeniu na pierwszej stronie o tym ugryzieniu, może faktycznie taka info zraża ludzi![/QUOTE]

Ale to nic nie da, bo przecież na dogomanii przez wątek nikt psów nie szuka... Liczą się te w necie - głównie allegro, morusek, szelok - stamtad ludzie najczęściej korzystają...

Link to comment
Share on other sites

tekst był dobry , prawdziwy , to że ugryzła córeczkę Agusizet nie znaczy że kogokolwiek jeszcze ugryzie , ja np jak byłam mała ugryzłam swojego psa między uszy , nie pozostał dłużny i też mnie ugryzł , w ucho i niegdy więcej mu się to nie zdarzyło ;)
nie w każdym domy są dzieci a było by to ostrzeżeniem dla przyszłych właścicieli że powinni uważać przy pierwszym kontakcie z dzieckiem na sunię
na plus Biry przemawia fakt że zrobiła to tylko raz , prawdopodobnie zestresowana nową sytuacją

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']tekst był dobry , prawdziwy , to że ugryzła córeczkę Agusizet nie znaczy że kogokolwiek jeszcze ugryzie , ja np jak byłam mała ugryzłam swojego psa między uszy , nie pozostał dłużny i też mnie ugryzł , w ucho i niegdy więcej mu się to nie zdarzyło ;)
nie w każdym domy są dzieci a było by to ostrzeżeniem dla przyszłych właścicieli że powinni uważać przy pierwszym kontakcie z dzieckiem na sunię
na plus Biry przemawia fakt że zrobiła to tylko raz , prawdopodobnie zestresowana nową sytuacją[/QUOTE]

Ja nie mam zamiaru ukrywać jaka jest Bira - ale tekst o ugryzieniu dziecka w policzek jest naprawde odstraszający i to nie jest tylko moje zdanie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...