Jump to content
Dogomania

Czarna Mamba czyli Bira szuka stałego domu!


iwop

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...
  • 10 months later...
1 godzinę temu, agusiazet napisał:

Odszedł długoletni przyjaciel Biry, nasz Sonuś - miał prawie 17 lat, odszedł na serce, nawet nie zdążyłam dojechać do weterynarza:( Nasza strata, ale i Biry - widać, że tęskni i jest jakaś niepewna:( Żegnaj Sonusiu, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!

Bardzo mi przykro. Mialam telefon od Randy. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Birci wyszły złe wyniki enzymu wątrobowego alat i niski mocznik, wdrożyliśmy tabletki na wątrobę, za miesiąc, dwa,badanie sprawdzające A ją niestety trzeba przysypiać do wszelakich badań, bo nikomu się nie da dotknąć,nawet mnie! Teraz było przy okazji leczenia łapki, na której zrobił się krwiak. Wykorzystałam moment  okazało się, że słusznie:)

Link to comment
Share on other sites

O 14.02.2016o14:08, agusiazet napisał:

Odszedł długoletni przyjaciel Biry, nasz Sonuś - miał prawie 17 lat, odszedł na serce, nawet nie zdążyłam dojechać do weterynarza:( Nasza strata, ale i Biry - widać, że tęskni i jest jakaś niepewna:( Żegnaj Sonusiu, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!

bardzo mi przykro :( ale wiesz...chcialabym, zeby moje psy same odeszly nagle, niz musialabym podjąć tą dezyzję :(

Link to comment
Share on other sites

O 5.03.2016o12:11, andzia69 napisał:

bardzo mi przykro :( ale wiesz...chcialabym, zeby moje psy same odeszly nagle, niz musialabym podjąć tą dezyzję :(

Ja też tak chciałam, sam fakt, że musiałabym podejmować ew. decyzję o uśpieniu mnie przerażał. Sonuś - pamiętam i tęsknię!

Link to comment
Share on other sites

moja ma Cushinga, od 1,5 mies na talbetkach i nie widzę żadnych rezultatów. A nie chodzi od końca października. I co rano wstaje, to patrzę czy oddycha...A ostatnio się podłamałam, bo przez bazarek trafilam na cushingowca, który odszedł w poniedziałek :(

Link to comment
Share on other sites

O 11.03.2016o10:42, andzia69 napisał:

moja ma Cushinga, od 1,5 mies na talbetkach i nie widzę żadnych rezultatów. A nie chodzi od końca października. I co rano wstaje, to patrzę czy oddycha...A ostatnio się podłamałam, bo przez bazarek trafilam na cushingowca, który odszedł w poniedziałek :(

Współczuję, bardzo! Czasami nie wiadomo jak postępować, żeby było dobrze i człowiek jest zdołowany!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...