Jump to content
Dogomania

Technik weterynaryjny-BYTOM! Szkoła policealna, zaoczna.


Ana_Zbyska

Recommended Posts

Wczoraj dowiedziałam się o nowo otwartym kierunku tech wet w Bytomiu.
Szkoła Profesja, 2letnia, policealna.
Koszt 180zł/mies, bez wpisowego.

Dzisiaj dzwoniłam, miejsc jest dużo, bo kierunek jeszcze nie jest jeszcze zbytnio rozgłoszony.

Idę się jutro zapisać, bo dla mnie jest to bardziej konkurencyjna cena, niż w Katowicach.;)
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

PS. Ja sie zapisałam do Bytomia do Omegi ( medyczna) A Profesja to jakby klon AP Edukacji, skonczyłam u nich jednego technika i wiem ze takie szkoły z 30 kierunkami to koopa:P
W ofercie maja całą mase a uruchamiaja zazwyczaj 4 kadra jest przypadkowa i pozostawia wiele do zyczenia.
Omega ma oddziały w innych miastach i specjalizuje sie z tego co wiem w kiedynkach medycznych, co dla mnie jest plusem , oczywiście nie wiadomo napewno czy jest dobra, bo ogolnie et szkoły 2 letnie dobre nie są, ale jak juz sie decydować, to lepiej na te wyspecjalizowane, wydaje mi sie.
Tez miałam spory dylemat, avangarda czy omega, zdecydowała cena (w omedze 190) i umiejscowienie:P
I tak wszystko wychodzi dopiero w praniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zmieniłam zdanie , jak juz napisałam w innym wątku przepisuje sie do avangardy, jest jednak lepsza pod wielona względami a teraz jak jeszcze obnizyli czesne jestem pewna swojej decyzji.
Omega niestety kojazyła mi sie ze szkołą o tej samej zresztą nazwie która działa juz od jakiegos czau w innych miastach, niestety tych "Omeg" sie troche namnozyło i jest ich kilka róznych a ta w Bytomiu jest nowa i raczkuje w weterynarii, wiec nie będę jednak eksperymentować i ide do Awangardy w Katowicach, ma juz doswiadczenie, fajny sprzęt i z tego co dziewczyny mówią, dobra kadrę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam ja też chciałam iść na ten kierunek wydaję mi się bardzo interesujący. Bardzo kocham zwierzęta i mam z nimi dobry kontakt. Niestety za późno się obudziłam. Może pójdę od lutego:) Ci którzy idą w tym roku proszę powiedźcie jak na rozpoczęciu było. I jak miną pierwsze zajęcia. Jestem bardzo ciekawa co do tej szkoły. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Przeciez do więkzości takich szkół mozna sie zapisac do konca wrzesnia nawet, a zajęc w bytomiu założe się ze jeszcze nie było. ( Jak w ogóle ruszyli z kierunkiem, czy nie odwołali go z powodu zbyt małęj liczby zapisanych?)
Ja w Katowicach pierwsze zajęcia mam dopiero 12, 13, czekam niecierpliwie:P

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze zajęć nie było ;) więc można się pewnie zapisywać ;) 1 zjazd ma być bodajże w ostatni week września =)) podobno jest baardzo dużo chętnych, (tak mówiła kobitka w sekretariacie ) ALE JAK JEST NAPRAWDĘ TO NIE WIEM ;)))
Bosley, przejdz się tam,napewno uda Ci się jeszcze zapisać ;))))


ja też czekam niecierpliwie ;D
ale już sobie powiedziałam, że jak nie będzie mi odpowiadał poziom to przeniosę się do awangardy ;P

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 11 months later...
  • 2 months later...

[quote name='marra']W Zabrzu jest też, mało kto o nim wie w dodatku za darmo !!!!!! Ja sama złożyłam dokumenty ale jest mało chętnych.[/QUOTE]

I jak w tej szkole? Otworzyli kierunek?
Można prosić o jakis kontakt do niej?
Ja szukam właśnie bezpłatnej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]Ja jestem w Omedze w Bytomiu po pierwszych zajęciach, i jest bezpłatnie;)[/COLOR][/QUOTE]

a możesz napisać jaki masz język obcy i z kim?;)nie wiesz jakie to dla mnie ważne;)
Jak Ci się podobało na zajęciach?Piszecie z każdego przedmiotu prace kontrolne?
Nie w każdej szkole się pisze,dla mnie to bez sensu,dodatkowa praca,powinien byĆ tylko egzamin,który wystarczyłby w zupełności.
Pracownie praktyczne macie na miejscu?Jak to będzie wyglądało.Pewnie wszyscy razem będziecie się wybierać razem np do zoo,jakieś farmy.Zdradź szczegóły Kochana;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000ff]Nazwisko podam i na pw.
Wiesz co pierwsze zajęcia to sa BHP i podstawy działalności usługowej czyli straaaaaszne nudy
co do prac kontrolnych nic nie wspominali czyli będą chyba tylko egzaminy;)
o do pracowni to nie ma pojęcia bo te lekcje odbywają się w budynku liceum ogólnokształcącego i uwierz, że nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało okaże się w praniu;)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]Nazwisko podam i na pw.
Wiesz co pierwsze zajęcia to sa BHP i podstawy działalności usługowej czyli straaaaaszne nudy
co do prac kontrolnych nic nie wspominali czyli będą chyba tylko egzaminy;)
o do pracowni to nie ma pojęcia bo te lekcje odbywają się w budynku liceum ogólnokształcącego i uwierz, że nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało okaże się w praniu;)
[/COLOR][/QUOTE]

A dużą masz grupę,jaka średnia wieku,ile panów?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...