Jump to content
Dogomania

WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(


Ati

Recommended Posts

nowa rodzina całkiem dobrze radzi sobie z urwisem.....

mam fotki ale "coś" mi padło na kompa ...nie wgrywają się na serwer....

ale są!!! pięknieje chłopak...ech!

rodzinka nazywa go [B]Korn [/B]i widzi w nim kontynuatora poprzedniego wyżła.....:evil_lol:

tylko się boję , ze ten zabidzony chłopak jeszcze bardziej się rozkręci......bo on nie jest jak dynamit....on jest jak cała fabryka dynamitu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 6 months later...

niestety...nasz Rumcajs vel Ferdynand.....musimy znależć mu nowy dom:-(
pani, która go adoptowała od kilku miesięcy powaznie choruje...od września znowu czeka ją szpital i długi pobyt.....sprawa jest bardzo poważna.....

Ferdi, jest krótkowłosym wyżlem o " nieskazitelnej" budowie wyżła;) ( czyli bardzo w typie rasy) ma 4 lata jest spokojny i zrównoważony.....może zamieszkać nawet z bardzo małymi dziećmi.....w domu nie sprawia kłopotu....Ferdi może zamieszkać w bloku lub w domu z ogrodem....jedynym mankamentem jest fakt , ze nie znosi kotów i nie zaakceptuje żadnego.....do psów bardzo przyjazny.....

mamy bardzo mało czasu...zaledwie miesiąc..jeśłi będziemy zmuszeni umieścic go w hoteliku...nie wiem jak to zniesie.....

pies o wyglądzie..."cudo"....proszę pomózcie:-(

Link to comment
Share on other sites

smutkiem i niepewnością napawa mnie fakt, że w momencie zeszłorocznej adopcji ustawiła się po niego kolejka po zaledwie kilku dniach.....teraz pomimo, że allegro ma już od 2 tyg. miałam tylko 2 tel. bardziej informacyjne niż konkretne.....Ati , a jak u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

na razie nic nam sie nie kreci tak jak bysmy chcialy
pamietasz ile bylo zapytan o Ferdka na poczatku
teraz w sumie dwa
a to taki cudowny pies- kurcze
jedynie jak bedzie juz Pani miala miejsce w szpitalu, to jest dla niego DT
serce mnuie boli, ze znow tulaczka:(

Link to comment
Share on other sites

fred jest bezpieczny do 20 września...po tym czasie jego pobyt w swoim domu będzie bardzo trudny ale nie niemożliwy...Pani nie wyda go byle się psa pozbyć...Fredi po prostu będzie musiał przebywać sam przez większość doby...ale też jest opcja, którą zaproponowała Kenny z dogo(:loveu:), którą znam i bardzo sobie cenię, że przejmie go na DT...więc na pewno do hotelu nie pójdzie... ja mam ogromną nadzieję, że w tym czasie uda nam się ......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...