Jump to content
Dogomania

♥♥♥Lachs za TM - moje szczęście, mój chorutki staruszek:*; moi tymczasowicze


Dobermania

Recommended Posts

Cześć Dobermaniu:lol:
Przepraszam, że tak Was zaniedbałam, i nie wpadałam odwiedzić kochanego staruszka:loveu: ale nie miałam neta baaardzo długo:roll:
On jest taki śliczny, jak tak patrze na te fotki, to wogóle nie widać na nich, co biedaczek przechodzi z powodu tych choróbsk;)
Życze zdrowia! I uściskaj dobeczka ode mnie!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Tak... ale zostaje tyle innych, dla których też trzeba znaleźć miejsce w swoim domu i sercu i pomóc im... Paradoksalnie chyba to, że żyją tak krótko, działa na ich korzyść, bo człowiek w ciągu całego swojego życia może pomóc nie jednemu a kilku...

Link to comment
Share on other sites

Jedno z ostatnich zdjęć mojego Ukochanego Syneczka :placz::placz::placz::placz::placz:
Styczeń 2010. Przez ostatnie tygodnie kot z Nim ciągle spał, dotykał Go.
A po Jego śmierci spał na Jego posłaniu i wył - jak syrena okrętowa. Tak jakby był głodny albo chory :placz:

[IMG]http://i486.photobucket.com/albums/rr228/doberfrau/2010/LxKcpr-pomn.jpg[/IMG]

Mam nadzieję, że Go kiedyś jeszcze spotkam i "porozmawiamy" i On mi powie, czy Mu było u mnie dobrze :( Czy dobrze się Nim opiekowałam i czy czuł się kochany po tylu latach poniewierki :( Bo jak nie, to niewarto żyć ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobermania']Tak... ale zostaje tyle innych, dla których też trzeba znaleźć miejsce w swoim domu i sercu i pomóc im... Paradoksalnie chyba to, że żyją tak krótko, działa na ich korzyść, bo człowiek w ciągu całego swojego życia może pomóc nie jednemu a kilku...[/QUOTE]

Nigdy nie patrzylam na to w ten sposob...ale faktycznie, cos w tym jest...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i20.photobucket.com/albums/b222/ang-galeria/bnnrz/PORWNANIE1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i20.photobucket.com/albums/b222/ang-galeria/bnnrz/PORWNANIE2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i20.photobucket.com/albums/b222/ang-galeria/bnnrz/PORWNANIE3pomniejsz.jpg[/IMG]
[IMG]http://i20.photobucket.com/albums/b222/ang-galeria/bnnrz/porown.jpg[/IMG]

A nowoczesne dobki to taka zmodyfikowana wersja - tył nie nisko, ale klatka jak u greyhounda.

Link to comment
Share on other sites

  • Dobermania changed the title to ♥♥♥Lachs za DT - moje szczęście, mój chorutki staruszek:*; moi tymczasowicze

Dawno mnie nie było w tym wątku. 

 

W lutym 2010 roku z powodu niewydolności oddechowej i zwyrodnienia kręgosłupa (nie pomagał już cartrophen) Lachs został uśpiony.

Mieszkał z nami około pięć lat. Był moim pierwszym adoptowanym samodzielnie i dla siebie psem (z warszawskiego Palucha). I pierwszym dobermanem. Bardzo za nim tęsknię. Po kilku latach od uśpienia „przyszedł” do mnie we śnie i był zdrowy, biegał. 

 

Jego ciało spoczywa na cmentarzu Psi Los w Koniku pod Warszawą, a ja mieszkam teraz za granicą, Bóg pobłogosławił mi cudownym Mężem i jeśli będziemy mogli się wyprowadzić na swoje, to chcemy adoptować psa, a ja kontynuować prowadzenie domu tymczasowego. 

 

Myślę sobie czasem o osobach, które tu poznałam, o ich psach, z których część, jak wiem, też biega już za TM.

Furciaczka nie było na tym forum od lat, niestety nie mam jej adresu e-mail.

To forum dużo mi dało, przewinęło się wiele bazarków, tymczasowiczów, lata wolontariatu. Wzruszające było patrzenie i doświadczenie, jak niby obce sobie osoby są w stanie rzucić wszystko i jednoczyć się, by ratować psy: wyciągać z umieralni i schronisk, leczyć, kastrować, szukać im DT i DS.

Teraz więcej czasu spędzam, przeglądając Petfindera i dodając pasujących kandydatów do ulubionych, nie mogąc się doczekać, aż moimi pokładami miłości obdaruję kolejnego bezdomnego psa.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Dobermania changed the title to ♥♥♥Lachs za TM - moje szczęście, mój chorutki staruszek:*; moi tymczasowicze
  • 1 month later...

Na razie nadal jeszcze nie możemy się wyprowadzić z tej małej kawalerki, więc jeszcze nie adoptujemy, ale wyprowadzam psa sąsiadce, więc dobre i to. 

10-letni mieszaniec chihuahuy i shih-tzu. Nie lubi spacerować, jest domatorem, kocha wszystkich ludzi i liże. 🙂

 

DEA4F1B1-A1E3-4786-A19E-95D98322DE96.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2021 o 09:08, Nadziejka napisał:

coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

                           Witamy serduchem calem 
po tylu latach    Niechaj wam sie wszystko spelni wymarzone 
                          Swiateleczko palimy dla Lachsunia

Dziękuję. ❤️ Ostatnio zaczął mi się Lachs znowu śnić i to pewnie przez to, że mam obsesję i niecierpliwość na punkcie kolejnej możliwej adopcji, tylko najpierw musimy się wyprowadzić. A to trochę potrwa. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...