Jump to content
Dogomania

Pies w typie Shih tzu znaleziony przy drodze w okolicach Pyskowic


Wies_13

Recommended Posts

W niedziele 27 czerwca znalazlem przy drodze psa w typie Shih tzu. Odwiozlem go do schroniska w Gliwicach Sosnicy.

[URL]http://lh3.ggpht.com/_LOY09l9iF2k/TCkDUEnVf0I/AAAAAAAACnU/K2GKeqJW_s4/2010-06-28_Schronisko_%20314.jpg[/URL]

Ktos wpadl na pomysl i ostrzygl mu glowe...
[URL]http://lh6.ggpht.com/_LOY09l9iF2k/TCkDSdyLajI/AAAAAAAACnI/6uizV4cqPHY/s128/2010-06-28_Schronisko_%20296.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Super,
wielkie dzieki za te Wasze "trzeba..." a szczegolnie za to pierwsze.

[quote name='Magda & Zicko']trzeba było ogłosić to na wątku shih tzakowym.. napewno pies nie trafiłby do schroniska.[/QUOTE]

Jednym slowem o 21 wieczorem mialem go zostawic przy drodze w szczerym polu, pojechac do domu i wystawic posta na watku shih tzu...a nie zawozic go do schroniska. Kurde, ze ja na to nie wpadlem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wies_13']Super,
wielkie dzieki za te Wasze "trzeba..." a szczegolnie za to pierwsze.



Jednym slowem o 21 wieczorem mialem go zostawic przy drodze w szczerym polu, pojechac do domu i wystawic posta na watku shih tzu...kurde ze ja na to nie wpadlem.[/QUOTE]
Trzeba go było wziąć do domu i dopiero tutaj napisać, a nie wrzucać za kraty schronu :(

Nie będę jednak oceniać, bo ludzie mają różne sytuacje... NAJWAŻNIEJSZYM teraz jest to, żeby znaleźć jego właściciela lub przynajmniej nowy dom :(

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko bedzie go mozna wziasc ze schroniska chetnie podwioze go do Rybnika by poczekal u Ciebie na nowego wlasciciela. Kiedy mam go dostarczyc?
Albo lepiej, proponuje ze przyjade do Ciebie do Rybnika i zawioze do schroniska a nastepnie odwioze do Rybnika zeby pies nie byl za kratami w schronie. Moja oferta jak najbardzej powazna. Czekam na propozycje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wies_13'][B]Jak tylko bedzie go mozna wziasc ze schroniska chetnie podwioze go do Rybnika by poczekal u Ciebie na nowego wlasciciela. Kiedy mam go dostarczyc? [/B]
Albo lepiej, proponuje ze przyjade do Ciebie do Rybnika i zawioze do schroniska a nastepnie odwioze do Rybnika zeby pies nie byl za kratami w schronie. Moja oferta jak najbardzej powazna. Czekam na propozycje.[/QUOTE]
Oczywiście, że tak!
Sama zaproponowalam to na wątku shih-tzu do adopcji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Oczywiście, że tak!
Sama zaproponowalam to na wątku shih-tzu do adopcji ;)[/QUOTE]

Bardzo sie ciesze. Kiedy mam przyjechac? Z tego co wiem kwarantanna w schronisku trwa 7 dni. Wiec proponuje sobote. Schronisko jest otwarte od 10 rano. Proponuje, ze w Rybniku bede ok 9:30 i zabiore Ciebie/Was (nie wiem ile osob) do Gliwic. Oczywiscie odwioze roniez z powrotem. Na PW prosze o przeslanie adresu miejsca gdzie mam przyjechac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wies_13']Bardzo sie ciesze. Kiedy mam przyjechac? Z tego co wiem kwarantanna w schronisku trwa 7 dni. Wiec proponuje sobote. Schronisko jest otwarte od 10 rano. Proponuje, ze w Rybniku bede ok 9:30 i zabiore Ciebie/Was (nie wiem ile osob) do Gliwic. Oczywiscie odwioze roniez z powrotem. Na PW prosze o przeslanie adresu miejsca gdzie mam przyjechac.[/QUOTE]
Jeżeli już sie oferujesz - możesz przywieźć psiaka do mnie. Nie musisz mnie wozić po śląsku :roll: Skoro Ty zawiozłes psa do schronu - możesz go teraz wyciągnąć a ja deklaruję chęć zajęcia się nim...

Kwarantanna w schronach trwa raczej do 14 dni.

Wieś - [B]to pies czy suka?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jezeli chodzi o kwarantanne to tak mi kilka dni wczesniej powiedziano, ze kwarantanna trawa 7 dni. Zeby to sprawdzic rozmawialem dzisiaj z Kierowniczka schroniska i pies moze byc zabrany ze schorniska we srode. Jednak nie wchodzi w gre posrednictwo. Potencjalny wlasciel musi sie pofatygowac osobiscie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...