Jump to content
Dogomania

GOLDEN RETRIVER z tatuażem A371, gmina Karczew, na trasie z Celestynowa do Wawy


bodzia78

Recommended Posts

Dzisiaj 27.06.2010 znalazłyśmy psa rasy Golden Retriver, tatuaż A371, ciemnozłoty. brudny i głodny.

Prosze o pomoc w poszukiwaniach właścicieli.
[URL="http://img694.imageshack.us/i/sdc10022n.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1073/sdc10022n.jpg[/IMG][/URL]



Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pies na 90 % pochodzi z hodowli Complement
z tym że nie zgadza się nr tatuażu
A 371 ma Complement GAMA
[url]http://www.baza.goldenretriever.pl/baza/karta.php?przeniesienie=1233[/url]

pewnie źle odczytałyście nr tatuażu może to A 374 lub 377
dalsze od od A378 do A 384 to już psiaki z naszej hodowli urodzone 16.02.2007

Link to comment
Share on other sites

Pies został u koleżanki. Jednakże zarówno ja , jak i dziewczyna hodująca Corgi i koleżanka u której pies jest sprawdzałyśmy tatuaż w dniu znalezienia. Istotna wydaje sie również strona tatuowania - prawe ucho. Nie wiem czy suka z Complementu nie ma tatuażu w lewym.

Czekam na informację od hodowczyni która miała miot z numeracją zbliżoną do tego psa - 9 lat temu. Pies na tyle nie wygląda (zero siwizny) ale różne kwiatki bywają. Ma braki zębowe. Może nie osiwiał.

Link to comment
Share on other sites

UWAGA !!! PIES MUSI ZNALEŹĆ NOWY DOM !!! W ZWIĄZKU I Z OGŁOSZEŃ NIKT SIE NIE PRZYZNAJE!! SUKI U MOJEJ KOLEŻANKI ZESTRESOWANE OBECNOŚCIĄ NOWEGO PSA ŻLE OPIEKUJĄ SIĘ WŁASNYMI DZIEĆMI (brak pokarmu, przenoszenie miotu), są niesnaski w złaiji. Pomóżcie skontaktować się z DT. Inaczej pies trafi do schroniska. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Pies przyjazny dla ludzi z typowymi samczymi cechami charakteru - puszy się przy innych psach lecz nie wykazuje agresji. Kontaktu z dziećmi i kotami nie miał. Pies bez problemu daje wykonywać przy sobie czynności pielęgnacyjne - wykazuje cechy charakterystyczne dla psa beta (koła do góry). Nauczony chodzenia na smyczy - jednakże nic po za tym.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, staramy się zorganizować DT dla tego psiaka i wziąć go pod opiekę naszej Fundacji. Mamy nadzieję, że w ciągu kilku dni ustalimy wszystko, co trzeba.
Jeżeli chodzi o tatuaż, to nie jestem pewna na 100%, ale chyba ZK tatuuje lewe ucho więc tatuaż w prawym może wskazywać na:
- zagraniczne pochodzenie psiaka
- schroniskową przeszłość (tatuaż schroniskowy)
- tatuaż PKPR (ich tatuaże mają też literę i 3 cyfry i na pewno mają w swojej puli literkę A)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Emi']Witajcie, staramy się zorganizować DT dla tego psiaka i wziąć go pod opiekę naszej Fundacji. Mamy nadzieję, że w ciągu kilku dni ustalimy wszystko, co trzeba.[/quote]
Mamy już DT dla niego :-) od drugiej połowy lipca. Ustaliłyśmy z jego obecną opiekunką, że do tej pory zostanie u niej.

[quote name='Agata_Emi']- tatuaż PKPR (ich tatuaże mają też literę i 3 cyfry i na pewno mają w swojej puli literkę A)[/QUOTE]
napisałam już do nich z zapytaniem w tej sprawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Emi']
Jeżeli chodzi o tatuaż, to nie jestem pewna na 100%, ale chyba ZK tatuuje lewe [/QUOTE]
ZKwP tatuuje numery np od A 001 do A999 po jednej stronie a potem tatuuje w po drugiej stronie od początku - gdy nr się skończą.

Link to comment
Share on other sites

Mam taki sam problem z AGBAREM, owczarkiem południowo-rosyjskim (jużakiem), którego "odkryłam" w schronisku. Odczytałam tatuaż, znalazłam hodowlę ale niestety hodowczyni nie pamięta nazwiska właściciela :shake: ale pamięta że zamieszkał w Warszawie (lub okolicach)

Też szukam i to bardzo intensywnie. Ogłosiłam go na wielu forach, obdzwoniłam kliniki w W-wie, wywiesiłam ogłoszenia ... i nic. :-( Myślę, że w przyszłym miesiącu zacznę go ogłaszać do adopcji.

Szkoda pisaków jak słowo daję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...