Jump to content
Dogomania

Nasza kochana Emi odeszła


gusia0106

Recommended Posts

[quote name='ronja']si ;)

byłam w sklepie 2 wsie dalej, ale wołowiny nie było. kupiłam jej 2 ćwiartki z kurczaka, pół kilo żołądków i pół kilo serc i 2 kg ryżu.
Będę w Warszawie w piątek, to zrobię porządne zakupy dla Emi.
[/QUOTE]

Martuś, a gdzie będziesz? :)
Bo ja mam krem dla Ciebie ale go zapomniałam zabrać w niedzielę :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gusia0106']Martuś, a gdzie będziesz? :)
Bo ja mam krem dla Ciebie ale go zapomniałam zabrać w niedzielę :oops:[/QUOTE]
A ja mam naszyjnik...

Wątróbkę jeszcze kup w piątek, to ważne przy anemii.
I jak możesz to dużo mięska, mniej ryżu :eviltong:, białka jej trzeba.

A witaminy jakieś planujesz kupować? Będziecie jakoś niedługo u weta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']BArdzo prosze o błyskawiczne przesłanie numeru konta dla Emi:) MAm dla suni w prezencie, od kolezanki Lusi, ktora kiedyś była w podobnej sytuacji 50 zł:):) Dziś Lusia ma swoj domek i jest mega szczesliwa...moze ta drobna kwota tez przyniesie szczescie kochanej Emisi:):)
Proszę o jak najszybsze przeslanie numeru, abym mogla zrobic przelew- za kilka godzin wyjeżdząm na dośc dluugi urlop i nie będe robiła przelewów..:)[/QUOTE]
Dziękuję, przesłałam, urlopu zazdroszczę ;)
[quote name='Owieczka']Znalazłam wątek i zapisuję... Mysza1 nie wiem jak Ci dziękować...[/QUOTE]
Daj spokój ;)

Link to comment
Share on other sites

jadąc do W-wy wstąpię do weta, zapytam o te witaminy i kupię u weta. jak u nich nie będzie, to kupię w zoologu. będę na bemowie tylko. krem i naszyjnik mogą poczekać do Waszej następnej wizyty:)

na razie Emi dostaje Can-vit i rybę suszoną. ugotuję jej dziś też siemię lniane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']jadąc do W-wy wstąpię do weta, zapytam o te witaminy i kupię u weta. jak u nich nie będzie, to kupię w zoologu. będę na bemowie tylko. krem i naszyjnik mogą poczekać do Waszej następnej wizyty:)

na razie Emi dostaje Can-vit i rybę suszoną. ugotuję jej dziś też siemię lniane.[/QUOTE]
Super, dzięki.

[quote name='gonia66']Pieniażki dla Emisi od Lusi przelane- 50 zł:)
Wracaj dziewczynko do zdrowia, a jak wroce , to chce Cię widzec w nowym domku:):):)[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milka74']poproszę o numer konta podrzucę choć parę groszy ....[/QUOTE]
Dziękujemy, wysłałam.

Emi dostała kolejne wpłaty:
30- ludwa
10- Anonimka ;)
10- Buster
10- Katarzyna I, Słupsk
5- kameralna
25- AnnaA
30- katarzyna09
40- Ellig
20- agat21
50- gonia66

Gusia, pls ;)

Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buster']Zaglądamy do Królewny w południe. Jak samopoczucie sunieczki?[/QUOTE]
Samopoczucie bez zmian. Emi dużo śpi. Wychodzi na krótko, kilka razy dziennie. Jest straszny upał, nie chcę jej przegrzać, a w domu jest przyjemny chłód.
Emi boi się podniesionego głosu. Dziś znowu chciała wejść na stół, klasnęłam i krzyknęłam nie wolno, aż bidulka się położyła - tak się rozpłaszczyła:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']Samopoczucie bez zmian. Emi dużo śpi. Wychodzi na krótko, kilka razy dziennie. Jest straszny upał, nie chcę jej przegrzać, a w domu jest przyjemny chłód.
Emi boi się podniesionego głosu. Dziś znowu chciała wejść na stół, klasnęłam i krzyknęłam nie wolno, aż bidulka się położyła - tak się rozpłaszczyła:-([/QUOTE] Pyszczek biedniutki - dobrze, że dużo śpi - regeneruje się bidulka. A po tym co mówisz - musiała mieć ciężko w życiu :( Ludzie są podli . . . Dobrze że jest już bezpieczna u ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']
Emi boi się podniesionego głosu. Dziś znowu chciała wejść na stół, klasnęłam i krzyknęłam nie wolno, aż bidulka się położyła - tak się rozpłaszczyła:-([/QUOTE]

Ronja, nie stresuj sie tym, to jest normalna reakcja, tylko moze przesadna w jej przypadku, po tym co przeszla.
Dobrze zrobilas i kazdy behawiorysta Ci to potwierdzi. Klasniecie w dlonie i "Nie wolno" maja na celu wytracenie psa ze stanu umyslu, w ktorym sie znajduje ("wlaze sobie na stol, zbadam i obwacham, ach jak bosko"). Komunikuja mu, ze Ty, przywodca stada, nie akceptujesz jego zachowania.
Emi pojela wszystko w mig i przyjela pozycje "to nie ja, ja jestem grzeczna i juz nigdy nie bede, przysiegam".
Problem polega na tym, ze ludzie lituja sie nad psem myslac o jego strasznych przejsciach w przeszlosci, taki jest ludzki sposob myslenia, ale nie psi. Dlatego bylo Ci smutno widziec Emi rozplaszczona poddanczo, chociaz byl to przeciez dla Ciebie-przywodcy DOBRY SYGNAL: "poddaje sie Twojej woli".
Zapewniam Cie, ze nie masz sobie nic do zarzucenia, najwyzej moze nastepnym razem ciszej klaszcz jak sunia zrobi cos nie tak i glosowo stonuj, bo to nawet nie musi wcale byc glosno (tylko stanowczo).
Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam i zycze jak najspokojniejszego przebiegu aklimatyzacji, leczenia i rehabilitacji Emi pod Twoim goscinnym dachem.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś u weta ze swoimi psami i odebrałam wyniki krwi, bo jakoś mail od mojej wetki zaginął w drodze
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1446/35459886.jpg[/IMG]

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8421/25512148.jpg[/IMG]

Kupiłam jej witaminy - Falwitol, ma brać po 3 tabletki dziennie. Za 3 tygodnie mam ją ponownie odrobaczyć. Karmić raczej mięsem, dużo mięsa, mniej wypełniacza (może być kurczak, może być wołowina). Może też być suche, ale dobre, kaloryczne (intestinal może być), ale nie mieszać, póki kupy się nie ustabilizują.
flawitol 24zł
[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7204/14550747.jpg[/IMG]
Co do skóry i całej reszty na razie odpuszczamy - Emi musi nabrać ciała - przy takim wychudzeniu i tak nic z nią robić nie można, bo jest za słaba. Pojadę z nią do weta pokazać się za te 3 tygodnie (o ile nie będzie potrzeby wcześniej).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...