Jump to content
Dogomania

Karma Canidae


plapla

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poprzednio napisali, że 1 klient może kupić max 2 zestawy.
A teraz też? Czy jak wtedy 1,to teraz też 1, a jak wtedy 2, to teraz 0?

A jak sprawdza Wam się L%R i bizon?
Moje worki jeszcze nie otwarte, a boję się brać kolejnych, jeśli te okażą się nie pasujące psom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskra_wroc']Może ktoś chce zamówić ze mną po worku? :)[/QUOTE]

a która cię interesuje? Jestem z Wrocławia więc miałybyśmy jeden problem z głowy. Na dniach ma mi przyjść kasa, ale nie wiadomo do kiedy promocja. Jeśli wzięłybyśmy z jagnięciną(15,88kg + 15,88kg) to wychodzi po 94,50 na łeb.

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłem pakiecik 2x 13,61kg grain free bison&lamb. Skład wygląda przyzwoicie, cena w promocji b.atrakcyjna. Karmę będą jeść: 8-letni AST i 8-letnia terierka szkocka.

Mój Juras był do tej pory na Orijen'ie Senior, chciałem by dalej sobie tę karmę zajadał, ale zamówiona 5 dni temu w k..kvet karma nie doszła na czas i dzisiaj jak się w końcu dodzwoniłem, okazało się, ze nie dojdzie wcale. bo nie mają jej na stanie :mad: Poprzedni worek przyszedł przed świętami, podziurawiony i pozaklejany taśmą, więc mniemam, ze był to ostatni, jaki mieli. Sorry za mały offtop. Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a u mnie 2 psy jedzą i mam jeszcze 3/4 drugiego worka (to już ponad 2 miesiące karmie), dużo mniej jedzą tej karmy niż innych nawet o 100g mniej! (jak sypie tyle ile zawsze zostawiają) .
mam nadzieje że do marca dojedzą .(termin się kończy)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dobry wieczór ;)
Dostalam próbke od Jary (dzieki Jara!!!) Canidae, bablowi smakuje az mu sie uszy trzesa!
Wyglada na to, ze brzusio nie boli (minelo 6 godzin, juz by byl jakis znak ;))

Moje pytanie brzmi: jakie efekty u psow na dluzsza mete? Widze tu posty sprzed kilku lat, wiec pewnie juz mozna wyciagnac jakies wnioski i podsumowac.

Warto?Nie warto? Jakie doswiadczenia ze zdrowiem psa?Tak dlugodystansowo.
Dzieki!

Link to comment
Share on other sites

Moje psiaki były już na wielu karmach typu Orijen, Acana, Wolfsblut TOTW i inne.
Powiem szczerzę, że jestem bardzo zadowolona z tej karmy. Sierść jest piękna, błyszcząca. Mają dużo energii. Wszystko ok. Są na tej karmie od listopada.

U nas sprawdza się za równo formuła Grain-free jak i ta zwykła karma All Life Stages.

Drugą karmą, która również dla moich psów była super, to FrommFamily Gold.

Więc w końcu nie wyszukuję karm, a mam kilka smaków Canidae do wyboru plus dodatkowo Fromma :)

Link to comment
Share on other sites

U mnie Free Grain fajnie wchodzi i nie ma żadnych skutków ubocznych. Trochę może dużo ziemniaków w składzie, ale widać, że pies ma się na niej dobrze.
Jedyny minus to małe granulki, ale można to przeżyć.
Chyba jeszcze kupię sobie dwa worki w promocji, 2-3 miesiące po terminie pies może spokojnie karmę jeść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']U mnie Free Grain fajnie wchodzi i nie ma żadnych skutków ubocznych. Trochę może dużo ziemniaków w składzie, ale widać, że pies ma się na niej dobrze.
Jedyny minus to małe granulki, ale można to przeżyć.
Chyba jeszcze kupię sobie dwa worki w promocji, 2-3 miesiące po terminie pies może spokojnie karmę jeść.[/QUOTE]

też o tym myślę...
niby mam jeszcze 3 worki, ale psy czują się i wyglądają bdb, no i robią najlepsze do tej pory, bardzo zwarte kupy, w porównaniu do wielu innych karm z wyższej półki.

Link to comment
Share on other sites

U nas dostaje ją suczka która ma problemy gastrologiczne. Kupy nie są idealne i staramy się z tym walczyć. To z czego jestem zadowolona to zniknęło drapanie, wygryzanie się i brzydki zapach z gruczołów :). Powoli kończymy pierwszy worek i chciałabym załapać się na kolejny pakiet ale zobaczymy jak będzie.

Link to comment
Share on other sites

Ja skorzystałam z oferty świata karm i mam prawie 80 kg tej z czterech mięs oraz prawie 32 kg tej z jagnięciną. Krótszy termin ma jagnięcina więc tę karmę pierwszą otworzyłam. Jedzą drugi tydzień -3 nowofundlandy i króliczy jamnik 9 lat. Bez zastrzeżeń, kupy oki, apetyt dopisuje, gazów nie ma. Więc narazie polecam...!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Po kilku zjedzonych workach stwierdzam, że to jest najlepsza karma jaką kiedykolwiek jadły moje psy. Mam nadzieję, że świat karm będzie ją miał ZAWSZE :) Szkoda, że odkryłam ją tak późno, bo mój bokser, który miał problemy żołądkowe mógłby dłużej cieszyć się możnością jedzenia bez ryzyka wymiotów i gazów, ale zdążył chociaż trochę być na canidae. Niestety od stycznia już go nie ma, ale pozostałe psy cieszą się zdrowiem na canidae. Zmieniamy sobie raz all life stage 4 rodzaje mięsa, raz na chicken&rice, a ostatnio wypróbowaliśmy z jagnieciną. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona.

Na canidae wyrósł mi szczeniak boksera, teraz ma 7 miesięcy. Przyznam, że kupiłam teraz bento kronen mega growth żeby troszkę nabrał ciałka, ale to tylko moje wymysły, bo i bez tego na canidae jest pięknym, pełnowartościowym szczenięciem boksera :) Nie daję mu żadnych dodatków oprócz takich rzeczy jak serek wiejski i takie tam

Oprócz niego mam 8 letnią bokserkę i mieszańca( 10 lat, 10kilo). Wszystkie psy cieszą się zdrowiem.

Wcześniej próbowałam karm takich jak Acana, Eukanuba, Royal, Brit, Brit care, Arion, Bosh, Fitmin, Nutra Nuggets, Hills i kilku innych. Canidae wygrywa jak dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...