Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE="3"][COLOR="#000080"][CENTER][B]Zapraszamy na manifestację w sprawie mordowni w Dyminach. Przyłączcie się, pokażmy kieleckim urzędasom,
ilu nas jest![/B][/CENTER][/COLOR][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196014-Walka-o-schron-kielce-dyminy-organizujemy-manifestacj%C4%99-przy%C5%82%C4%85cz-si%C4%99-do-nas[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

wszystko jest wporzadku blacky jest grzeczny po spotkaniu z trenerem.Trener dał Pani Ewie kilka cennych wskazówek jak ma z nim postepować i efekty bylo widać od razu...niestety caly czas mamy problemy ze znalezieniem mu wlasciciela i caly czas balansujemy z tygodnia na tydzien aby oplacic dt :( ciezko....

Link to comment
Share on other sites

narazie nie ma opcji aby pani Ewa wzieła na stałe blackiego...przed nią ciezkie czasy czyli zima gdzie kazdy grosze sie liczy zwlaszcza jesli sie mieszka samemu w domku.Sytuacja jest nieciekawa blacky do jutra ma oplacony hotel a stan kasy wynosi zero tak naprawde zostałam z tym problemem sama.Najdalej we wtorek przekaze nowy numer konta na ktorym beda zbierane pieniazki dla blackiego,papryka dostała nowa prace i nie da rady przelewac pieniazków...jesli w ogole takowe beda.na dzien dzisiejszy pustka...nie mam pojecia co jutro powiem pani Ewie jesli zapyta czy juz poszedł przelew.Rozmawialam z kolezanka ktora działa przy schronisku w skierniewicach..bo nie ukrywam ze sytuacja wyglada na tyle zle ze nie wykluczam takiej ewentualnosci :( nie wiem co robic

Link to comment
Share on other sites

ja też chciałam zapytać o to co Natalia. Co ze stałymi deklaracjami, bo łączna kwota wynosi ok. 200zł., więc nie tak dużo jest do dozbierania.
Napisałam Ci Magdo PW z moimi sugestiami, teraz staram się zaprosić na wątek osoby, które o nim troszkę zapomniały.

Link to comment
Share on other sites

[B]Osobiście śledzę wątek Blacky'ego cały czas... Niestety-na chwilę obecną-finansowo nie jestem w stanie pomóc... Ubolewam nad sytuacją psiaka i jedyne co mogę zrobić to porozsyłać wątek z prośbą o pomoc... 3mam kciuki, musi się udać!!! Głowa do góry: ))) <D.>[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...