Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

[quote name='ewatonieja']pozytywne myslenie juz nie pomaga, tu trzeba jakichs całkiem nowych metod, tylko jakich? ogłoszenia w gazecie? były juz, nie pamietam[/QUOTE]

W gazecie też były. W skierniewickiej i od tamb w krakowskiej. Z ogłoszeń które robi tamb sporo piesków znajduje domy. O Blekiego nie było ani jednego telefonu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedny Blackuś, gdybym miała czas i miejsce na jeszcze jednego psa to na pewno byłby to Blacki, taki śliczny pies, nie rozumiem dlaczego nikt nie kwapi się żeby dać mu domek:-( Pozdrawiam i całuję mordkę:-) PS. Przelałam drobną kwotę dla Blackusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mparsley']Biedny Blackuś, gdybym miała czas i miejsce na jeszcze jednego psa to na pewno byłby to Blacki, taki śliczny pies, nie rozumiem dlaczego nikt nie kwapi się żeby dać mu domek:-( Pozdrawiam i całuję mordkę:-) PS. Przelałam drobną kwotę dla Blackusia.[/QUOTE]

Blekusiowi przydałby się domek z ogródkiem. Na razie na tyle ogłoszeń nie było ani jednego telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę nie rozumiem; dlaczego tak długo czeka na swój dom; jestem myślami zawsze o Blekusiu, podglądam jego wątek tym bardziej że tak mi przypomina mojego psiaka a zaręczam , że też musi być cudownym psiakiem.

Blekuś do domku psiaku..

Link to comment
Share on other sites

Kochane moje oto ROZLICZENIE

było 30zł

nowe wpłaty:

BasiaD 10zł (02.05)
bico 10zł (04.05)
acha44 20zł (07.05)
bakusiowa 50zł (08.05)
mparsley 10zł (14.05)
Anula42 50zł (16.05)
ja 30zł (17.05)
moja mama 70zł (17.05)

łacznie 280zł (przelew zrobiony)

DT OPŁACONY DO 27 CZERWCA

Link to comment
Share on other sites

Witam ,przepraszam, że nie pojawiam się tutaj regularnie, ale przez długi czas nie miałam neta. Black ma się dobrze i pozdrawia wszystkich. Miałam sporo zajęć więc jest bardzo dobrze wyspanym pieskiem. Wczoraj mieliśmy ćwiczenia jak nie szczekać na konie sąsiada. Sprawdza się sposób na jedzonko. Dopóki je, to nie szczeka, jak kończy się jedzonko, to zaczyna się szczekanie. Bardzo dobrze wychowany pies: jak je - to nie szczeka! Czasem myślę, kto kogo tu uczy.
Mam zapowiedzianą wizytę więc pewnie pojawią się nowe fotki, Pozdrawiam




[quote name='bakusiowa']Brak wiadomości z domu tymczasowego.
Jednak Blekuś przypomina się cioteczkom.
[IMG]http://i54.tinypic.com/be8o78.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...