Jump to content
Dogomania

Frania -w wymarzonym, dogomaniackim domu!


BoUnTy

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie, wczoraj zapadła decyzja, ze suczka 16 sierpnia jedzie do DS, który o wszystko zadba - DS u PaniMyszy. Narazie oficjalnie była u mnie na DT.
Suczka już miała robione RTG i był diagnoza postawiona, że operacja nie wskazana, ale po kosultacji z wetami okazuje się, że trzeba łapkę porządnie skonsultowac z dobrym ortopedą, bo być może operacja będzie wskazana, ale tym juz zajmie się PaniMyszka. Narazie suka jutro ma sterylizację.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia będą, ale PaniMyszo prosze o e-mail, bo nie umiem tutaj wstawić... Wyśle jutro wieczorkiem, ale sa kiepskie, bo mała bardzo źle zniosła okres pozabiegowy. Nie dlatego, że ją coś boli czy źle zabieg przeszedł, tylko dlatego, że jest rozpieszczona i rozpuszczona i pokazuje jaka to ona nie jest umierająca i cierpiąca i jak widzi, że jak piszczy to wszyscy reagują (nawet psy) i się nia opiekują to zaczyna tego nadużywać, a boleć nie ma prawa przy lekach, które dostała ;)

Ale najgorsze ma za sobą, szwy rozpuszczalne zabezpieczone paroma normalnymi... Czyli sterylke mamy z głowy. Zalożyłam jej ksiażeczkę zdrowia - podsumowując mała jest wysterylizowana, zaszczepiona p/w wściekliźnie i odrobaczona, dodatkowo zrobione RTG, które trzeba powtórzyć.

Już wiadomo, ze Nefra 16.08 jedzie do PaniMyszy liczymy na częste relacje (wizytę robie ja przy dowozie suki ]:->).

[B]Z innych wiadomosci, moja inna podopieczna Dorcia ma jechac do domku 6.08. Także z dniem wydania Nefry oficjalnie zamykam tymczas, już na stałe.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy'] Nie dlatego, że ją coś boli czy źle zabieg przeszedł, tylko dlatego, że jest rozpieszczona i rozpuszczona i pokazuje jaka to ona nie jest umierająca i cierpiąca i jak widzi, że jak piszczy to wszyscy reagują (nawet psy) i się nia opiekują to zaczyna tego nadużywać, a boleć nie ma prawa przy lekach, które dostała ;)


[/QUOTE]Ona nie jest rozpieszczona:cool1:...To typowe dla grzywaczy ;):diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ona nie jest rozpieszczona:cool1:...To typowe dla grzywaczy ;):diabloti:[/QUOTE]

akurat mój pan marcel był bardzo twardym chłopakiem. jak popiskiwał, albo był osowiały, wiedziałam, ze musi być juz naprawde źle. mój mały terminator.
wszyscy lekarze go podziwiali i dziwili sie, ze ze swoją chorobą zyje tak długo i tak dobrze sie trzyma.
kochany mój.

Link to comment
Share on other sites

dziś, dzieki uprzejmości bounty i jej chłopaka, moglismy poznać maleńką:)
oto zdjęcia (trudna do fotografowania jest, bo zawsze gdzieś idzie - bounty musiała mi ja przytrzymywac:)):
[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4971/franciszka.jpg[/IMG]
[IMG]http://img831.imageshack.us/img831/1253/frania.jpg[/IMG]

zakochaliśmy sie w niej od pierwszego wejrzenia! :)

bardzo prosze cię bounty o zmianę tematu, bo przecież frania znalazła juz u nas domek:)

Link to comment
Share on other sites

lola tak samo, zasneła w samochodzie i nie budziła sie nawet na zakrętach (a zwykła bardzo sie na nich denerwować i balansować całym całem):) mysle, ze dziewczynki nawzajem beda sie "wykańczać" i nie bedzie zbyt duzego brojenia w domu:)

aha, zmieniłabys temat wątku?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...