Jump to content
Dogomania

Wituś ŚLEPUŚ. Stary, porzucony piesek. Ma najlepszy z możliwych dom!!!!


Weronia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziewczyny! Nie pisałam nic, bo dogo mi nie chodziło... ale już się dostałam.
Kilka dni temu odezwała się do mnie pewna Pani spod Częstochowy zainteresowana Witusiem. Pani mieszka w domu, jest miłośniczką psów i bezdomnych kotów:)
Uwaga: Ma już niewidome bezdomne 2 psy, w tym jednego od dogomaniaczki Potter (o ile dobrze nick usłyszałam). Chyba wiecie kto to? (ze świętokrzyskiego).
Może warto by było zasięgnąć info o tej Pani (bo przez tel brzmi świetnie) u Potter- czy ktoś ma czas się do niej odezwać?
Prosiłabym o pomoc, jeśli ktoś ma czas do wieczora, bo ja dopiero wieczorem poznym wejdę na dogo na dłużej... o ile nie padnę. wtedy najwyżej Potter odszukam, jeśli nikt nie zaprosi jej na wątek...

Co w ogole myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę że warto spróbować. Może ktoś z tych okolic by się uda do tej Pani. Ma doświadczenie z niewidomymi psami. O ile ma środki na utrzymanie takiej gromadki i nie jest jakśąś zbieraczką (nie urażając Pani) to myślę, że warto sprawdzić tę propozycję.
[quote name='Weronia']Dziewczyny! Nie pisałam nic, bo dogo mi nie chodziło... ale już się dostałam.
Kilka dni temu odezwała się do mnie pewna Pani spod Częstochowy zainteresowana Witusiem. Pani mieszka w domu, jest miłośniczką psów i bezdomnych kotów:)
Uwaga: Ma już niewidome bezdomne 2 psy, w tym jednego od dogomaniaczki Potter (o ile dobrze nick usłyszałam). Chyba wiecie kto to? (ze świętokrzyskiego).
Może warto by było zasięgnąć info o tej Pani (bo przez tel brzmi świetnie) u Potter- czy ktoś ma czas się do niej odezwać?
Prosiłabym o pomoc, jeśli ktoś ma czas do wieczora, bo ja dopiero wieczorem poznym wejdę na dogo na dłużej... o ile nie padnę. wtedy najwyżej Potter odszukam, jeśli nikt nie zaprosi jej na wątek...

Co w ogole myślicie?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkie dogomaniaczki.Jeśli pani zdecuduje się na adopcję Witusia to będę bardzo szczęśliwa.Ważne by piesek miał domek jak najszybciej. Na nas ze względu na nowy dom, przeprowadzkę , remont trochę by musiał czekać:(Jeśli ma być szczęśliwy to jestem jak najbardziej za.A my jak juz bedziemy mieszkali na swoim tak do konca, to adoptujemy pieska innego. i koniecznie z dogomanii:)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Potter w sprawie kilku słów o tej Pani.
Nie wiem co z tego będzie, zobaczymy.
Mika, dzięki za zdrowe podejście- fajnie, że wszyscy chcemy dla Witka jak najlepiej.
A jeden mamy jedynie znak zapytania: Schody. Pani ma schody i obawiamy się jak Wituś by na nie zareagował. Mika, u Ciebie chyba też w nowym lokum schody muszą być, prawda???

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, odbyłam z Panią spod Częstochowy kilka rozmów- Jeśli chodzi o jej decyzję- jest zdecydowana.
W poniedziałek będę wiedziała wszystko na temat dokładnego miejsca zamieszkania oraz osób, które przywoziły Pani ślepego pieska wcześniej (na bank z dogo!)
Bo niestety jeśli chodzi o Potter- to nie ona, mogłam źle usłyszeć, albo Pani źle zapamiętała nick.
Będę miała bardzo wielką prośbę do Was, bo trzeba skombinować wizytę- na razie wiem, że Pani jest spod Częstochowy- czy możecie się porozglądać i popytać kto ewentualnie wybrałby się??? Ja dopiero będę na kompie prawdopodobnie w poniedziałek (bo tam gdzie jadę na dogo mogę wejść, ale ani nie wysyła postu ani wiadomości:/ )....
Wszystkie szczegóły będę znała w poniedziałek, ale dobrze będzie jak zaczniemy działać, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...