Jump to content
Dogomania

Wystawy


Czarne Gwiazdy

Recommended Posts

[B]GRUPA I[/B]
PASTERSKIE– EWA BUKŁAD

OWCZARKI PODHALAŃSKIE –ANNA DOMINIAK
OWCZARKI NIEMIECKIE –ZBIGNIEW SZCZEŚNIAK
[B]GRUPA II [/B]
BOKSERY, SZNAUCERY,PINCZERY - MAREK LEWANDOWSKI

MOLOSY KRÓTKOWŁOSE - ANNA ROGOWSKA
AZJATYCKIE, SZWAJCARSKIE,
MOLOSY DŁUGOWŁOSE - ALEKSANDRA DOBRUT
[B]GRUPA III[/B]
TERIERY- wysokonożne - ANNA ZWIERZYŃSKA

- niskonożne - ANNA WINIARSKA
[B]GRUPA IV[/B]
JAMNIKI -MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK- - -WIERZCHOWSKA

[B]GRUPA V [/B]
SZPICE - KRYSTYNA JASIELSKA

[B]GRUPA VI [/B]
GOŃCZE -MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK- -WIERZCHOWSKA

[B]GRUPA VII[/B]
WYŻŁY - WOJCIECH TRZEBIECKI

[B]GRUPA VIII [/B]
LABRADORY -MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK- - -WIERZCHOWSKA

- WOJCIECH TRZEBIECKI
[B]GRUPA IX[/B]
OZDOBNE I DO TOWARZYSTWA - ELZBIETA JUNIKIEWICZ

[B]GRUPA X[/B]
CHARTY MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK- - -WIERZCHOWSKA

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany obsady sędziowskiej.


Zgłoszenia prosimy przesłać do dnia 20.07.2006 Do tego dnia przyjmujemy również wszelkie zmiany i przeniesienia w katalogu.


Opłaty za zgłoszenia wynoszą: pierwszy pies zł. 65 /z katalogiem/, następne zł. 55, /bez katalogu/. Szczenięta zł. 30 /bez katalogu/. Rasy Polskie , Interchampiony i Klasa Weteranów – bezpłatnie,/bez katalogu/. Opłata dla wystawców z zzagranicy 20 Eu. Opłaty wnoszone w dniu Wystawy zł 100 lub 25 Eu – dla wszystkich psów.
Przyjmowane będą tylko zgłoszenia wraz z dołączoną kserokopią dowodu wpłaty i rodowodu. Przesłanie podpisanego zgłoszenia zobowiązuje materialnie zgłaszającego do opłaty za psa, bez względu na to, czy pies zostanie doprowadzony do oceny.
Reklama w katalogu: dla hodowców - biało-czarna cała strona zł. 80, pół strony zł. 40. Reklama kolorowa i reklama dla firm do uzgodnienia.

Wystawa odbędzie się zgodnie z Regulaminem Wystaw.
Komitet Organizacyjny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='michugosc']Zwracam się do sznauceromaniaków z prośbą o podanie wyników z wystaw w Lesznie i Kaliszu (interesują mnie wyniki pieprzaków).Z góry dziękuje za pomoc[/quote]

A moze bys sie przedstawił Michugosciu. co ? :shake: skad jestes . jakiego masz psa ? itd itp .....

Link to comment
Share on other sites

Witam.Bardzo przepraszam za ten nietakt.Naimie mam Michał.Jestem z Poznania.Nie mam hodowli tylko jestem właścicielem jednego,pięknego pieska-miniatura pieprz i sól.Mój piesek ma niespełna dwa lata.Ostatnio rozpoczełem przygode z wystawami.Mam pierwsze małe sukcesy:lol: .Zdobyliśmy z moim Nelusiem kilka pierwszych miejsc i mamy jedno CWC:lol: .Stąd moje zainteresowanie wynikami.Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

wystwa w Opolu byla dosc dawno ale nic nie szkodzi zeby popatrzec na fajne zdjecia z tej wystawy na ktorej bylem chociaz nie ma mnie na zadnej focie :shake: moze Wy zobaczycie siebie:cool3:
-> [URL="http://www.dolinarivendell.com/galeria/opole06/opole06.html"]http://www.dolinarivendell.com/galeria/opole06/opole06.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Hey!! Mam do Was pytanko. Czy istnieje możliwość pożyczenia jakiegoś sznaucerka na konkurs Młody Prezenter, który odbędzie się podszas wystawy w Olsztynie (01.07). Oczywiśćie tylko wtedy, gdy pies będzie już po ocenie na ringu. z góry dziekuje:smile:

pozdrawiam cieplutko

Paulina:bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/3905/200606241085mr.th.jpg[/IMG]
Wstawiam zdjęcie sędziego CTR z Krakowa, a >> [URL="http://www.tchiorny.net/viewtopic.php?p=13740#13740"][B][SIZE=4][COLOR=red]tutaj[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] <<< Znajdują się zdjęcia czarnych terierów. Na Dogomanię niestety nie można ich wstawić, ponieważ mają 600 pikseli szerokości.
pozdr Robert

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[b]WROCŁAW - CACIB[/b]

Mam wyniki olbrzymków. Niestety, niepełne, ale to co najważniejsze to jest :)

PSY:
szczeniąt:
CARPE DIEM Nergal

młodzieży:
ART OF NOIRE Mad Gog's - lok. II
[b]ORION MASTERTON Dyas - lok. I, zw. Mł., NPwR[/b]

pośrednia:
PABLO Replika - lok. III
Szczurołap z Dalekiej REMUS - lok. I
YEMEN z Tartaku - lok. II

otwarta:
PRINCE CHIP Barbarella - lok. I

użytkowa:
PRIMER ZBÓJ z Raduszki - lok. I

weteranów:
KAKUS


SUKI:
szczeniąt:
COSA NOSTRA Nergal

młodzieży: ISHTA GRAND Hajan Polonia

pośrednia:
[b]POLA Replika - NSwR, BOB[/b]

otwarta
CEDRA Ol-An
COBRA Duch Wysokiego Napięcia
GALA z Mini Chatki - lok. I
GRACE z Doliny Cybiny - bardzo dobra
GRASSIA Jameg-Ol
Rus Asterchvarz ZEMFIRA

użytkowa:
AKME Nergal
PRINCESSA Zbój z Raduski

championów:
OKLAHOMA z Tartaku
WIKTORIA Czarne Diamenty

weteranów:
BLANKA BELLA - DONA z Mini Chatki


Wyniki mini poda Martuśka z Asią, teraz mogę powiedziedzieć tylko, źe Kiwi Marty dostała Zw. Mł.!!!

... i sędzina miniaturek była okropna! :lol:

Masterton - Gratuluję Tobie również. Pięknie się ten Twój chłopak prezentował!

Link to comment
Share on other sites

Elitesse bardzo mi milo ze tak sie martwisz o mł.ch.pl Kiwi i ze tak bardzo mi wspołczujesz... nie wiesz jakie to dla mnie wazne...
Zastanów sie troche zanim cos napisziesz... juz mi sie nie chce wdawac w dyskusje z Tobą... a to z Kiwi nie moze zrobic Ml. Ch- dobrze o tym wiem i nie musisz mi przypominac. Kiwi ma 2 male Zw. Mł i 1 duze ale niestety 2 sa od tego samego sędziego a za kilka dni konczy 18 miesiecy- zdarza sie... ale napewno nie zamierzam z tego powodu płakac ani martwic sie tak jak Elitesse. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']szkoda ze mimo tego nie bedzie w sanie skonczyc mlodziezowego championatu :shake:[/quote]
hmmm a ciekawe jak z innymi ml.championatami:))))bo czas goni oj goni a jak duzego Zw.Mlodziezy nie mieli coniektorzy tak dalej nie maja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W sumie szkoda, że nie wskoczy Kiwi Mł. CH. PL, ale w sumie to nie jest to chyba ważniejszy jest tytuł CH. PL.
Olivka tez nie zdążyła zrobić młodzieżowego, bo pierwszy raz została wystawiona w wieku prawie 18 mies i zaraz przeskoczyła do dorosłej klasy:placz:
W sumie moja wina.
Ale cóż ona nigdy nie lubiła wystaw, wiec założyłam dla niej chyba optymalne rozwiązanie, czyli kilka wystaw do skończenia Ch Pl i już.

Link to comment
Share on other sites

Olivko czasami tak się zdarza :) nie ma sie co martwic... Ja po Łodzi zrezygnowałam z robienia Kiwi mł.ch.pl... bo po 3 wystawach nie maiala zadnego Zw.mł i zaczelam ją zgłaszac do posredniej... np do Bedzina (dostała tam cwc)... a potem znow zachciało mi sie Mł.Ch :evil_lol: i pozmieniałam klasy z posredniej na młodziez... no ale trafil nam sie 2 razy ten sam sedzia... :) tak bywa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']Elitesse bardzo mi milo ze tak sie martwisz o mł.ch.pl Kiwi i ze tak bardzo mi wspołczujesz... nie wiesz jakie to dla mnie wazne...
Zastanów sie troche zanim cos napisziesz... juz mi sie nie chce wdawac w dyskusje z Tobą... a to z Kiwi nie moze zrobic Ml. Ch- dobrze o tym wiem i nie musisz mi przypominac. Kiwi ma 2 male Zw. Mł i 1 duze ale niestety 2 sa od tego samego sędziego a za kilka dni konczy 18 miesiecy- zdarza sie... ale napewno nie zamierzam z tego powodu płakac ani martwic sie tak jak Elitesse. :)[/quote]


Marta a ty wszedzie szukasz podtekstow :shake: chyba nie umiesz normalnie sie zachowywac, wszedzie szukasz jakiegos spisku przeciwko tobie - ciekawe dlaczego ?

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla TYCH CO POSZALELI WE WROCŁAWIU!!!!!!!:multi: :multi: :multi:

Czy jakiś dobry duszek zdradzi kto sędziował miniatury we Wrocławiu, a może jakiś dobry Aniołek poda wyniki sznaucerów mini pieprz i sól:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Buziaki.

Nie złościć się ,zbierać siły na klubówkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']Gratulacje dla TYCH CO POSZALELI WE WROCŁAWIU!!!!!!!:multi: :multi: :multi:

Czy jakiś dobry duszek zdradzi kto sędziował miniatury we Wrocławiu, a może jakiś dobry Aniołek poda wyniki sznaucerów mini pieprz i sól:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Buziaki.

Nie złościć się ,zbierać siły na klubówkę.[/quote]

pieprzaki i biale A . Mania, czarne i cz-0sr Olga Dolsejova CZ (nie pamietam dokladnie nazwiska ?)

Link to comment
Share on other sites

[quote] może jakiś dobry Aniołek poda wyniki sznaucerów mini pieprz i sól[/quote][quote]PSY
[b]kl.szczeniat[/b]
GLAMOUR VISION Piwowar 1 WO III BIS Puppy
[b]kl.mlodziezy[/b]
GRAUNG Pokerowy Zywot V3 doskonała
JACKER GRAND Hajan Polonia doskonała
LAKI Goreczki doskonała
MUSCATI Mengo Celebration V1, Zw. Mł doskonała
RUBIN Cold Sod V2 doskonała
SILVER JOHN TWO Asketila V4 doskonała
[b]kl.posrednia[/b]
BRABANT z Ogrodu fauny V1 doskonała
CONAN z Uramu nb
[b]kl.otwarta[/b]
EDISON Dag Aleksja V3 dosk
EL DORADO Nefer tari V2 dosk
FAIR PLAY Rezlark V1, CWC, res-CACIB, dosk
[b]kl.championow[/b]
ADONIS ARES Laryland V1, CWC, NPWR, CACIB dosk
DIAMANTE Nefer tari dosk
HIBISCUS Mengo celebration V4 dosk
INTI INKA Nefer tari V3 dosk
LARIFEM NASH V2 dosk
[b]kl.weteranow[/b]
FLASH Malaju V1 dosk
LARY z Miasta Pistow V2 dosk

SUKI
[b]kl.mlodziezy[/b]
CUDNA Due Tyresto nb
FENOMEN WDZIEKU Piwowar V3 dosk
JEMINA GRAND Hajan polonia V4 dosk
KRUSZYNA mengo Celebration V2 dosk
ZONTANA KIWI NOrthumberland V1, Zw.Mł, dosk
[b]kl.posrednia[/b]
BERGENIA z Ogrodu fauny V2 dosk
Simply GRAND FINEZJA nb
GRAND MIRACOLA MENGO Hajan Polonia V1, CWC, NSwR
Kamrat Gwiezdny Pyl V4 dosk
MANDY Anrete V3 dosk
NIKE Prawdziwy Skarb dosk
[b]kl.otwarta[/b]
ASTRA z ogrodu fauny V1, CWC, dosk
CZANTORIA Etruria Polonia nb
DAG Dogmar V2 dosk
TEQUILLA z Olszynki nb
[b]kl.championow[/b]
DAFNE Dag Aleksja V1, CWC, dosk
LOVELY NEFER Northumberland V2, dosk
[b]kl.weteranow[/b]
JESSICA hajan V1 dosk, BIS weteran[/quote][color=white]10 znakow...[/color]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...