Jump to content
Dogomania

Wakacje z psem


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anija']czas by odświeżyć wątek - macie jakieś nowe namiary na przyzwoite noclegi nad morzem? Interesuje mnie coś na długi weekend majowy. Co roku jeździliśmy do Białogóry, ale teraz chętnie wypróbowalibyśmy jakąś nową lokalizację.[/quote]

Ja mam świetną ofertę!Jest to pensjonat położony w miejscowości Salino ok. 20 km od Białogóry.Bardzo polecam ten obiekt!

Pensjonat jest obiektem nowo wybudowanym usytuowanym w otoczeniu trzech jezior, 20 km od morza (Dębki,Lubiatowo), oferuje do wypoczynku 40 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 - osobowych oraz apartamentach, każdy z pokoi posiada indywidualna łazienkę i jest wyposażony w TV SAT (CYFRA+) lodówkę i czajnik bezprzewodowy. Apartament składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki (prysznic z hydromasażem). Istnieje możliwość wykupienia sobie całodziennego wyżywienia w sąsiaującej z budynkiem pensjonatu - Gospodzie Myśliwskiej. Pensjonat oferuje organizację pobytów wczasowych połączonych z nauką jazdy konnej, pobytów dla grup zorganizowanych ( imprezy integracyjne,szkolenia itp.) Na terenie pensjonatu znajduje się specjalne miejsce na ognisko. W czerwcu planowane jest uruchomienie placu zabaw dla dzieci. Pensjonat usytuowany jest na skraju lasu z widokiem na przepiękne tereny zielone, na których czesto widać pasące się konie, które to należą do stadniny koni sąsiadującej z pensjonatem.
[B]Zapraszamy do nas przez cały rok miłosników natury, którzy czerpia przyjemność z odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Amatorzy jazdy konnej i rowerowej, grzybobrania i dobrej kuchni bedą mogli w pełni realizować swoje pasje.[/B]

[B]Ceny:[/B]
pokój 3 osobowy - 120 zł/doba
pokój 4 osobowy - 160 zł/doba
wieloosobowe 40 zł/doba/osoba
apartament 200 zł/doba

[B]Zapraszam na stronę pensjonatu: [URL="http://www.salino.com.pl/"]http://www.salino.com.pl[/URL][/B]

[B]Kontakt:[/B]
Marek Górski
tel.:0504278977
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Do pensjonatu można oczywiście przyjechać z psem bądź z psami.W razie czego można zadawać mi pytania,ponieważ jest to pensjonat moich rodziców.

Link to comment
Share on other sites

Może pytanie jest głupie, ale nie mogę się nigdzie w waszych postach tego doczytać :) Czy w takich kwaterach, które proponujecie przyjmują z JEDNYM PSEM czy mogę też przyjąć z DWOMA PSAMI? Jest to dla o tyle ważne, że szukam dowodów dla mojej mamy, że z psami dwoma także można gdzieś pojechać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']Może pytanie jest głupie, ale nie mogę się nigdzie w waszych postach tego doczytać :) Czy w takich kwaterach, które proponujecie przyjmują z JEDNYM PSEM czy mogę też przyjąć z DWOMA PSAMI? Jest to dla o tyle ważne, że szukam dowodów dla mojej mamy, że z psami dwoma także można gdzieś pojechać :D[/quote]

To chyba zależy tylko od tego czy panujesz nad wszystkimi :evil_lol: psami ;)
Byłam na kwaterze, gdzie nie było problemu z 2 psami, a podejrzewam, że gdybym przytaszczyła więcej to też nie byłoby sprawy :lol:

Polecam gospodarstwo agroturystyczne w Brennej:
"Promyczek" ul. Żarnowiec 41
(033 853 67 43)

Link to comment
Share on other sites

Macie moze jakies namiary na domki itp? najlepiej ogrodzone i odrazu blisko jeziorka? wlasnie czegos takiego szukam w rozsadnej cenie. Szukam raczej czego takiego bo mnie raczej z mila checia wpuszczac nie beda do pensjonatu bo sie oburza ze mam psy mordercy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='URIA']Gdzie w [B]BESKIDZIE śLąSKIM LUB żYWIECKIM[/B] można by z piesem pojechać? Był ktoś? Znacie coś? Chodzi mi o taką bardziej dzicz...no wiecie góry, lasy....;)[/quote]

Jeszcze raz powtórzę:
Polecam gospodarstwo agroturystyczne w Brennej:
"Promyczek" ul. Żarnowiec 41
(033 853 67 43)

Można wybrać wersję z wyżywieniem lub bez.

Link to comment
Share on other sites

Polecam - super miejsce

Gdzie: Bieszczady - Werlas nad zalewem solińskim
Rodzaj: domki turystyczne
Cena: na stronie (nie chce pół stony kopiować)
Minusy: kiepskie ogrodzenie - trzeba psa pilnować
www: [url]http://www.bieszczady.net.pl/werlas/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hej, poszukuję miejsca na wakacje z psem. region Polski bez znaczenia oby było tylko trochę wody i lasu. Miejsce moich marzen to ogrodzony teren z domkiem lub dwoma bez innych ludzi, żeby mozna psiaki puścić wolno i się o nie (i innych) nie martwić albo totalne bezludzie. Standard i koszty to sprawa drugorzędna. Może ktoś zna takie miejsce?
Aga

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy coś takiego [URL="http://agrommczech.strona.pl/"]http://agrommczech.strona.pl/[/URL] by Ci wystarczyło. Ja szukałam odludzia kiedy mój poprzedni pies sprawiał trochę kłopotów i to miejsce stało się dla niego rajem, tam odżywał, tam mógł sobie pobiegać do woli. Domek stoi na wzgórzu i ani gospodarze ani letnicy mogą przez całe dnie się nie widzieć, chociaż chcąc się wydostać z posiadłości trzeba przejść/przejechać koło domu gospodarzy. A gospodarze, to przemili ludzie i my co jakiś czas wyciągaliśmy ich na pogawędki. ;) Teren nie jest ogrodzony, ale psiaki nie mają tam gdzie uciec, a jednocześnie nikt na teren wokół domku się nie dostanie (no wiadomo, że dla chcącego nic trudnego, ale nas nigdy tam nikt obcy nie odwiedził), a gospodarze swoje psiaki mają pod ścisłym nadzorem, więc nie ma obaw o jakieś psie nieporozumienia. W okolicy jest pełno lasów i jezior, chociaż przyznaję się, że nie znam ich zbytnio. Jeździliśmy tam od 6 lat i dobrze nam poprostu było na wzgórzu koło domku i tam chętnie się na kilka dni zaszywaliśmy, z dala od cywilizacji (w domku jest ciepła woda, łazienka z prysznicem, kuchenka na butlę, full wyposażona kuchnia, tv sat, kominek, w którym zawsze można sobie napalić i ogrzeje cały domek nawet zimą), miejskiego zgiełku. Raz w tygodniu tylko jechaliśmy na większe zakupy do Trzemeszna albo Mogilna (5 minut spacerkiem jest w miarę dobrze zaopatrzony wiejski sklepik), a chlebek, bułeczki jak tylko mieliśmy takie życzenie, zanim raczyliśmy podnieść tyłeczki z łóżeczek, już czekały na nas powieszone na klamce. :cool2: Acha, koło domku jest zarybiony stawek, w którym wędkarze mogą spokojnie łowić rybki i żaden z naszych psów nie był zapaloonym pływakiem, ale jeśli Twoje są, to myślę, że bez problemu mogłyby sobie w tym stawku popływać.

[COLOR=black][FONT=Verdana]Ach, już nie będę więcej pisać, bo tego się nie da opisać, a i zdjęcia też nie oddają uroku tego miejsca (na stronie są nawet trochę słabej jakości). To trzeba po prostu zobaczyć, tam trzeba być, żeby... ciągle tam wracać. Książka pamiątkowa bardzo szybko zapełniła się wpisami zauroczonych mieszczuchów i kto raz tam pojechał... nie zdarzyło się chyba, żeby nie wrócił... chociaż raz. Nie wiem tylko czy jest jeszcze jakiś wolny termin w wakacje, bo tak wyszło, że ja niestety chyba w tym roku nie pojadę, a rezerwacje niestety zawsze były o wiele wcześniej. A zasada jest taka, że w domku mieszka tylko jedna rodzina/grupka/towarzystwo. Gospodarze nigdy nie dokwaterowują obcych osób. Pomimo, że domek może pomieścić 10 osób, my jeździliśmy bez problemu w 4 osoby, a i często - szczególnie na weekendy poza sezonem - przejeżdżały tylko 2 osoby.[/FONT][/COLOR]

[B]K O N I E C[/B]

[I][SIZE=1](bo mnie tu za chwilę modu wywali za jakąś reklamę :oops: )[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

o Boziu, opisałaś mi raj dla mnie i mojego psiaka. Uwielbiamy łazić po lesie, woda do potaplania się to też bajka. Jeżeli dookoła nie łażą tłumy ludzi to ogrodzenie nie ma znaczenia bo mała nie jest uciekinierką tylko nie przepada za ludźmi, którzy do niej za blisko podchodzą, a ja nie chce jej cały czas trzymać na smyczy. Bardzo Ci dziękuję i trzymaj kciuki żeby było wolne miejsce.
aga

Link to comment
Share on other sites

Co prawda nie jestem Anią ;) ale moge podpowiedzieć jedno miejsce gdzie byłam w tamtym roku. Miejscowość Kruklanki niedaleko Giżycka. Co prawda do jeziora jakieś 500 m ale mozna dojść fajną drogą albo dojechać. Fajny gospodarz, samodzielne domki, ogrodzony teren, zwierzaki gospodarza po drugiej stronie ogrodzenia, mnóstwo terenów do spacerowania (pola, lasy), można jeździć na rowerach, koniach, pływać kajakiem i to wszystko jest na miejscu u gospodarza. Na terenie jest miejsce na ognisko i strumyk z pomostem. Moja psica była zachwycona do tego stopnia, że zaprzyjaźniła się z małym kotkiem. A wszystko to można zobaczyć na stronie: [URL="http://www.mazury.pc.pl/agroturystyka/mikula/"]http://www.mazury.pc.pl/agroturystyka/mikula/[/URL]
Pozdrawiam,
aga i nika

Link to comment
Share on other sites

Hej:-)
jako,że mamy trzy suczki wakcje spędzamy wynajmując niekrępujący domek letniskowy- przeważnie na Mazurach. Zależy nam na swobodzie psów i naszej:-). Polecam skorzystanie z portalu [url]www.spanie.pl[/url]
Tam można znaleźć co komu pasuje:-), co prawda teraz to już troszkę późno na szukanie atrakcyjnych ofert / tzn. warunki i ceny:-)/ ale można spróbować- zazwyczaj przy ofertach jest też zaznaczone czy akceptują zwierzęta. Polecam przejrzenie ofert:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Nie wiem czy coś takiego [URL="http://agrommczech.strona.pl/"]http://agrommczech.strona.pl/[/URL] by Ci wystarczyło. Ja szukałam odludzia kiedy mój poprzedni pies sprawiał trochę kłopotów i to miejsce stało się dla niego rajem, tam odżywał, tam mógł sobie pobiegać do woli. Domek stoi na wzgórzu i ani gospodarze ani letnicy mogą przez całe dnie się nie widzieć, chociaż chcąc się wydostać z posiadłości trzeba przejść/przejechać koło domu gospodarzy. A gospodarze, to przemili ludzie i my co jakiś czas wyciągaliśmy ich na pogawędki. ;) Teren nie jest ogrodzony, ale psiaki nie mają tam gdzie uciec, a jednocześnie nikt na teren wokół domku się nie dostanie (no wiadomo, że dla chcącego nic trudnego, ale nas nigdy tam nikt obcy nie odwiedził), a gospodarze swoje psiaki mają pod ścisłym nadzorem, więc nie ma obaw o jakieś psie nieporozumienia. W okolicy jest pełno lasów i jezior, chociaż przyznaję się, że nie znam ich zbytnio. Jeździliśmy tam od 6 lat i dobrze nam poprostu było na wzgórzu koło domku i tam chętnie się na kilka dni zaszywaliśmy, z dala od cywilizacji (w domku jest ciepła woda, łazienka z prysznicem, kuchenka na butlę, full wyposażona kuchnia, tv sat, kominek, w którym zawsze można sobie napalić i ogrzeje cały domek nawet zimą), miejskiego zgiełku. Raz w tygodniu tylko jechaliśmy na większe zakupy (5 minut spacerkiem jest w miarę dobrze zaopatrzony wiejski sklepik), a chlebek, bułeczki jak tylko mieliśmy takie życzenie, zanim raczyliśmy podnieść tyłeczki z łóżeczek, już czekały na nas powieszone na klamce. :cool2: Acha, koło domku jest zarybiony stawek, w którym wędkarze mogą spokojnie łowić rybki i żaden z naszych psów nie był zapaloonym pływakiem, ale jeśli Twoje są, to myślę, że bez problemu mogłyby sobie w tym stawku popływać.

[COLOR=black][FONT=Verdana]Ach, już nie będę więcej pisać, bo tego się nie da opisać, a i zdjęcia też nie oddają uroku tego miejsca (na stronie są nawet trochę słabej jakości). To trzeba po prostu zobaczyć, tam trzeba być, żeby... ciągle tam wracać. Książka pamiątkowa bardzo szybko zapełniła się wpisami zauroczonych mieszczuchów i kto raz tam pojechał... nie zdarzyło się chyba, żeby nie wrócił... chociaż raz. Nie wiem tylko czy jest jeszcze jakiś wolny termin w wakacje, bo tak wyszło, że ja niestety chyba w tym roku nie pojadę, a rezerwacje niestety zawsze były o wiele wcześniej. A zasada jest taka, że w domku mieszka tylko jedna rodzina/grupka/towarzystwo. Gospodarze nigdy nie dokwaterowują obcych osób. Pomimo, że domek może pomieścić 10 osób, my jeździliśmy bez problemu w 4 osoby, a i często - szczególnie na weekendy poza sezonem - przejeżdżały tylko 2 osoby.[/FONT][/COLOR]

[B]K O N I E C[/B]

[I][SIZE=1](bo mnie tu za chwilę mopdu wywali za jakąś reklamę :oops: )[/SIZE][/I][/quote]

to co opisałaś nie może być prawdziwe ;) toż to opis raju!:multi:
a jakie tam są ceny za wynajęcie tego domku?

Link to comment
Share on other sites

No i tak to jest jak się odpisuje z pracy. :oops: Napisałam takiego długiego posta i wszystko mi wcięło. :angryy:

Sorki, że tak późno odpisuję, ale:

[quote name='Musiałek'][COLOR=black]Hejka Aniu

a może znasz jakieś miejsce nad jeziorami na mazurach ??[/COLOR][/quote]
Niestety, ale Mazury ciągle są jeszcze w sferze moich marzeń. :oops: Mogę jeszcze tylko polecić pewien ośrodek w lesie nad jeziorem w Borach Tucholskich (piękna okolica, cisza, spokój, dookoła żadnych więcej ośrodków, na drodze dojazdowej do ośrodka może 3-5 okolicznych domów i siedziba nadleśnictwa, domki na terenie ośrodka nie aż tak blisko siebie, psy nie są żadnym problemem, w czasie naszego pobytu biegało ich po ośrodku chyba z dziesięć) [URL="http://www.zamrzenica.com.pl/"][COLOR=#800080]www.zamrzenica.com.pl[/COLOR][/URL] i agroturystykę w Kotlinie Kłodzkiej, ale to musiałabym poszperać po necie, żeby sobie przypomnieć, bo byłam tam kilka lat temu.

[quote name='nesia'][COLOR=black] Jeżeli dookoła nie łażą tłumy ludzi to ogrodzenie nie ma znaczenia bo mała nie jest uciekinierką tylko nie przepada za ludźmi, którzy do niej za blisko podchodzą, a ja nie chce jej cały czas trzymać na smyczy[/COLOR][/quote]
Oprócz gospodarzy całymi dniami nie zobaczysz tam ani jednego ludzia. :eviltong: Trudno to opisać: domek jest położony na takim małym wzgórzu, dopiero 200-300 m na drugim wzgórzu znajduje się mały zabytkowy dworek gospodarzy, trzeba do niego dojść, przejść przez bramę, mijasz jedno gospodarstwo, drugie i trzecie i dopiero wychodzisz na drogę prowadzącą przez wieś. Drugie wyjście jest takie trochę dzikie, przez jakieś pola, do takiej polnej drogi, obok jedynego gospodarstwa i dalej już tylko co kawałek jakieś jeziorka, stawki, las… i ani jednego ludzia. Jedyny problem z tymi jeziorkami i stawkami jest taki, że raczej nie ma do nich dojścia, są naturalnie zarośnięte. Ale są też i takie duże jeziora z plażami, no i jak ktoś lubi taki letni kurort, to Skorzęcin nie daleko. Podsumowując więc, w Słowikowie psiaki biegają od rana do wieczora do woli i bez smyczy. Acha i jeszcze jak ktoś lubi konie, to może pobierać lekcje jazdy. A jak ktoś nie lubi albo się boi, to gospodarz zawsze chętnie zorganizuje wycieczkę bryczką po okolicy, może być: latem ze zbieraniem jeżyn i jagód, a jesienią - grzybów.

[quote name='nesia'][COLOR=black][URL="http://www.mazury.pc.pl/agroturystyka/mikula/"][COLOR=#800080]http://www.mazury.pc.pl/agroturystyka/mikula/[/COLOR][/URL][/COLOR][/quote]
Suuuuper te domki :klacz: , oj to też musi być bajeczne miejsce. Dzięki za ten adresik, może kiedyś skorzystam. :) A ceny? Do wytrzymania? :roll:

[quote name='dyziolek'][COLOR=black]to co opisałaś nie może być prawdziwe toż to opis raju!
a jakie tam są ceny za wynajęcie tego domku? [/COLOR][/quote]
[COLOR=black]Nooooo :fadein: , też goście w księgach pamiątkowych prześcigają się we wpisach ile razy już tu byli. :lol: No i właśnie to jest dobre, że nie płacisz za domek, bo wtedy, jeśli by nocowały tylko 2-4 osoby, to wyszłoby bardzo drogo, bo domek spokojnie pomieści 8-10 osób. Płacisz – myślę, że tak jak co roku - 30 zł (w tym jest woda, prąd, drzewo do kominka do woli, butla na gaz, a jak się skończy to za darmo gospodarz zaraz przywozi nową) za jedną osobę, za jedną dobę (bo czasem było tak, że przez 2-3 dni nocowali znajomi, a my np. przez 7-10 dni). [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szelk@']Ania z tego co opisujesz to to miesjce wręcz idealne :D Tylko w takim razie raczej na pewno wszystkie terminy juz zajete :( [/quote]
To się nie zastanawiaj, tylko wyślij maila z zapytaniem czy są jeszcze jakieś wolne terminy albo zadzwoń do Pana Maćka i Pani Marii. A może właśnie się uda? :roll: Sama jestem ciekawa czy latem są jeszcze jakieś wolne miejsca czy dopiero poza sezonem. Acha, a domek jest całoroczny, goście przyjeżdżają tam chętnie i zimą, a na Sylwestra zawsze jakieś towarzystwo świetnie się tam bawi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja jade na mazury własnie dzięki temu tematowi:multi: :multi:

[URL="http://www.mazury.pc.pl/agroturystyka/mikula/"]http://www.mazury.pc.pl/agroturystyka/mikula/[/URL]
tutaj bede ,jeszcze była luka!
psy mile widziane.
dziekuje za podanie linka.
mam nadzieje ze bedzie fajnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...