Jump to content
Dogomania

Wakacje z psem


mikimol

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mały domek, ogrodzony, niedaleko jeziorko lub rzeczka, łaki, lasek może...i zero ludzi...
warunki bytowe - byle było sie gdzie umyć...
tak mi sie marzy - ale chyba to nie możliwe...
a moze ktos takie zna???
pozdrawiam
rozmarzona ania :oops:

Link to comment
Share on other sites

We wrześniu, a więc po sezonie byłam z moimi psami i całą rodziną w Bieszczadach w Teleśnicy, nad samym Zalewem Solińskim. Domek ekstra, cena przystępna i zero ludzi. Niestety na wakacjach na pewno jest tłoczniej i trochę drożej również.
POzdrawiam i polecam ( poza sezonem oczywiście)

Link to comment
Share on other sites

Domek jest na Mazurach , w Pasymiu.
jest na ogrodzonej dzialce, nad samym jeziorem.dookola coprawda są inne domki , ale z tylu.
Domek piętrowy , bez luksusów /np.typu kominek/ ale z kuchnią , lazienką .I do dyspozycji lódka !
Wlaściciele mili , sami mają pieska , więc rozumieją psie potrzeby.
Byliśmy tam w 5 osób z wielkim psem , zero problemów .
jeśli chcesz namiary to napiszę na pw , ale jutro , bo muszę poszukać telefonu .

Link to comment
Share on other sites

namiary oczywiscie chce, i mam pytanko - czy właściciele też mieszkaja w tym domku? i moze jak kiedys bedziesz miała chwilke to wrzucisz jakies fotki??aha - a ogrodzenie jest dobre? i czy idzie do samego jeziora??
pozdrawiam
aha - w bieszczadach juz byłam w te wakacje, i faktycznie było ful ludzi :cry: i narazie mi wystarczy....ale dzieki za propozycje!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zalew Rożnowski, ośrodek Barbara. Polecam z całego serca. Domki dwupokojowe z łazienką, psiaki gratis. Do jeziorka kilka metrów. Właściciele i goście przeuroczy, ale to powszechne w tamtych rejonach :D No i przede wszystkim klimat, góry, woda.... Osobiście tam naprawdę odpoczywam.

Link to comment
Share on other sites

My jeździy do Nart, to niedaleko, też pięknie. Ale zawsze jest ryzyko, ze na wsi są inne luzem biegające psy :Dog_run:
:-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?


[/quote]Domek jest na Mazurach , w Pasymiu.
jest na ogrodzonej dzialce, nad samym jeziorem.dookola coprawda są inne domki , ale z tylu...... [quote][/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kochani Dogomaniacy szukam miejsa w Bieszczadach dla dwoch osób i naszego Łobuza......... Chcemy sobie wypoczac i polazic, na nartach nie jezdzimy. No i zastanawiamy sie nad miejscem, ktore niekoniecznie bedzie oblegane przez turystów zwlaszcza tych zapsionych:shake: Brego dostalby szalu a nasz pierwszy wspolny urlop zakonczylby sie rozstrojem nerwowym.:roll:
Zdaje sobie sprawe ze trudno bedzie o takie miejsce zwlaszcza w sezonie, ale moze cos podszepniecie..........

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Lime]Do anii [/COLOR][/B]Jest! Zielona kolo Kalet - rzeczka z jeziorem, super pole namiotowe (polskiego Zwiazku Motorowego kopalni Rozbark), psy przyjmowane chetnie, tanio, higienicznie - mysmy tam jezdzili dlugo, dlugo, teraz tam wpadamy na chwile, by odwiedzic to miejsce z sentymentu. Ludzi w miare malo! warunek jeden - pies ze szczenpeniami i na smyczy, ale to regulamin - nasz pies byl na lince 10 merowej, bo byl agresywny.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.bieszczady.net.pl/werlas/[/url] ... My bylismy tam na jesień. Ludzi było mało, psiaki mogły szlaeć. Tylko jedna uwaga - płot jest mało szczelny :( , więc trzeba pilnować psiaki jak lubią wędrówki ... Ale polecam bo cudne miejsce, mało sąsiadów i piękna okolica, jezioro niedaleko :)

Link to comment
Share on other sites

Kwatera w Dołżycy koło Komańczy...mała wioska, cisza, spokój, rzeka,las, grzyby. Domek z kuchnią, 2 łazienki...My trafiliśmy na okres gdzie cały domek była do dyspozycji naszej trójki...spędziliśy tam ostatni urlop z Laćką...ona była zachwycona (została tam na zawsze)
W tym roku tam też pojedziemy tym razem z jej nastepczynią...już sie doczekac nie mogę:)

btw. No nie licząc atrakcyjnej ceny pobytu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viktoria'][URL="http://www.bieszczady.net.pl/werlas/"]http://www.bieszczady.net.pl/werlas/[/URL] ... My bylismy tam na jesień. Ludzi było mało, psiaki mogły szlaeć. Tylko jedna uwaga - płot jest mało szczelny :( , więc trzeba pilnować psiaki jak lubią wędrówki ... Ale polecam bo cudne miejsce, mało sąsiadów i piękna okolica, jezioro niedaleko :)[/quote]
Miejse faktycznie ładne niestey domki nieogrzewane wiec na teraz sie nie nadaje, ale latem bardzo chetnie:fadein:

Link to comment
Share on other sites

Asiczka - nie ma za co - ja sama ten zakątek znalazłam w "sieci"...mam nadzieję że spodoba Wam się tak bardzo jak nam...tam nad rzeczką, na początku wsi pochowaliśmy we wrześniu nasza najukochańszą sunię, która odeszła nagle podczas urlopu. Pięknie ma...i my do niej wrócimy, we wrześniu, w rocznicę...

Link to comment
Share on other sites

Do aniaa
Zielona jest kolo Kalet (w srodu lasy), tam przeplywa , bodajze, Mala Panew i jest jezioro. Pole namiotowe jest [U]KWK Rozbark - Klubu Motorowego[/U], od jeziora dzieli go uliczka wybrukowana, jest w dole. zielona to nazwa tej wioski - zobacz na mapie . Jedziesz z strone Piekar, Swierklanca i Miotka, i w Miotku skrecasz (jadac od strony Piekar Slaskich) w prawo, - tam sa oznaczenia. Tylko pamietaj to pole namiotowe jest KWK Rozbark, bo jakies 500 metrow z boku jeziora jest drugie, ale tam z psami nie wpuszczaja. Cecha charakterystyczna jest to, ze pole jest polozone w dole. Jest tam pieknie - no i dobre piwo maja!!!!! Od Chorzowa to jakies 40 minut samochodem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

czas by odświeżyć wątek - macie jakieś nowe namiary na przyzwoite noclegi nad morzem? Interesuje mnie coś na długi weekend majowy. Co roku jeździliśmy do Białogóry, ale teraz chętnie wypróbowalibyśmy jakąś nową lokalizację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...