Jump to content
Dogomania

KWPR Gdynia 18.07


LadyK

Recommended Posts

jak sobie pomyślę że muszę to to moje kudłate wyczesać, później wykąpać wysuszyć i znów wyczesać, to aż mi się nie chce tej wystawy.. chyba już dziś zacznę tego filca rozczesywać :/ bo jeden dzień to za mało - tak go przed Olsztynem męczyłam że teraz chciałam mu dać spokój i w futrze ma wszystko co tylko możliwe :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już po wystawie. Trochę pokropiło, ale daliśmy radę.
Nie wiem czy to ważne, ale po ringu chodziły słuchy, że Rosjanka załatwiła u sędziego pierwsze miejsce dla swego Yorka (bo robi championat Polski).
Jeśli to prawda - to ja dziękuję za takie wystawy !!
W oczach bezstronnych widzów jej pies nie zasłużył na zwycięstwo.
Także głośno było o Pani "P" która jeździ z żonatym sędzią na zagraniczne wycieczki, aby jej piesek zdobywał złoto - dzisiaj nie było jej na wystawie :)

Link to comment
Share on other sites

My też już w domu.. niestety byłam sama i nie mam fot :( focił ktoś może przypadkiem pudla czarnego w klasie baby?

znów w klasie sami.. WO, ładny opis i nom do best baby, w którym znów odpadliśmy.. Zobaczymy jak pójdzie w Chojnicach i w Sopocie.. na razie zaczynam podejrzewać że pudle się po prostu nie podobają, bo mają specyficzną urodę :P

Nas trochę zmoczyło.. bo jak szliśmy na teren wystawy to zaczęło padać :/ ale psa udało się doprowadzić do porządku..

Ja dziś byłam bardzo zniesmaczona.. bo rozumiem że ktoś może przegrać, ale żeby się wydzierać jaki to sędzia jest #$*.. i że ktoś podpłacił i dlatego wygrał.. co drugie słowo nie cenzuralne.. bo ich pies był lepszy i to on powinien wygrać - nie lubię takiego zachowania, a dziś widziałam je nad wyraz często..

Link to comment
Share on other sites

Już w domu :D do końca wystawy siedziałam, fot mnóstwo.. f[URL="http://www.dogomania.../newreply.php?p=15049084&noquote=1"]+ Odpowiedz na ten temat[/URL]ajnie było, tylko jak już samcha zauważyła.. niektóre zachowanie.. szkoda gadać.

Wystawę wygrał foksterier ;-)

Link to comment
Share on other sites

Już po wystawie - pogoda była łaskawa.
Mam pytanie do tych co byli - czy te rzędy wielkich namiotów były spontanicznie postawione , czy w planie organizatorów? ńie można było dopchać się do ringu. Rozbiegać psa - pomarzyć. Nie dało się nawet stać by minąć się z innym psem trzeba było któregoś wepchnąć na ring - masakra. Na tak nędznie zorganizowanej wystawie pod względem powierzchni wystawowej w koło ringów byłam jedynie 4 lata temu w Bydgoszczy. Bydgoszcz się ostatnio stara , a Gdynia z roku na rok spada w dół.

Link to comment
Share on other sites

Ja MP gr. młodsza 4 pkt. z suczką BUTTERFLY od Bobika. Ale dowiedziałam się, że Czeszki lubią pytać :D I poznałam fajną hodowczynię ;) A sędzia ogólnie miła i chyba myślałam, że odpowiem, że rasa to westie, a nie West Highland White Terier :D

Link to comment
Share on other sites

Gdynia spada w rankingu wystaw z roku na rok, a ma takie śliczne rekreacyjne tereny i stadiony.
Dlaczego tak się dzieje - może odpowie ktoś ze Związku ?
Dzisiejsza wystawa pod względem powierzchni wystawowej to istna masakra.
Współczuję tylko widzom chcącym coś zobaczyć i przedzierającym się koło namiotów.
No ale cóż - może kiedyś doczekamy się placu z prawdziwego zdarzenia.
Tego życzę organizatorom, bo jak płacę i to nie małe pieniądze - to wymagam !
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A i owszem, spada. Tak mało miejsca, podczas gdy są Kolibki, są tereny w lesie, są tereny OSiRu... no i zaparkować nie było gdzie, najbliższy parking pod Biedronką, po kwadransie kręcenia w kółko i polowania na miejsce. :/
Te namioty to chyba tak spontanicznie, z okazji pogody, gdyby nie ta ciasnota, nie przeszkadzałyby tak.

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam na tej wystawie tylko jako widz i, jeśli chodzi o namioty, to faktycznei była masakra! Uważam, że miejsce na namioty powinno być z boku a nie tuż przy ringach, bo faktycznie, zaplaciłam za wejsćie nie po to, żeby przeskakiwać nad linkami!
Ostatnio byłam na lubelskiej wystawie przeniesionej do Świdnika, a tam było pełno miejsca, ringi w dwóch rządkach, wszystko elegancko i łatwo dotrzeć do wszystkich ringów. No i wystarczająco miejsca na namioty, ringi itd
Generalnie moje rodzinne miasto się nie popisało :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']ten husky od zewnętrznej nieźle poleciał jak biegli.. powiem szczerze, że serce mi stanęło jak zobaczyłam jak leci na plecy i jest ciągnięty :/[/QUOTE]

Witam, ja je wystawiam.No mnie tez sie zrobilo gorąco, cwiczylismy chwile przed i ladnie biegaly ale niestety cos ja ugryzlo badz na cos staneła i juz nie bylo wesolo i bardzo sie przestraszylam. Pomoglam jej wstac i bylo juz pozniej coraz lepiej. tyle odemnie.Suczka czuje się dobrze.

Pozdrawim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...