Jump to content
Dogomania

Nikita ruda[04.09.2009-10.04.2021] i Ashi biała witają !!!


tatankas

Recommended Posts

  • 1 year later...

Wiecznie czasu brak,fb przejął prawie wszystko,a na pewno dodawanie zdjęć,bo dużo łatwiej tam cosik wrzucić,niż tutaj.Trzy lata minęły,odkąd wstawiałam ostatnie zdjęcia.Od tamtej pory wiele się zmieniło-Nikitka to już seniorka-5 września skończyła 9 latek,a w naszym domku pojawiła się druga bokserka,od 4 miesięcy z nami,za dwa dni będzie obchodzić półrocznicę i z tej okazji zrobiłam filmik ze zdjęć i w ten sposób w końcu i na dogo małą przedstawiam  :)

Z hodowli:Ecru Infinity a w domu po prostu Ashi(czyt.Aszi-z japońskiego Łapa)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dotarłam i ja, wielki miłośnik bokserów, do tego wątku ale on już nie jest aktualizowany pięknymi fotkami :(  Wielka szkoda  :(  Dobrze jest choć popatrzeć na te piękne, mądre, oddane człowiekowi wspaniałe psy. Gdy byłam piękna i młoda dostałam od męża na 25 urodziny 6 tygodniowego szczeniaczka boksera. Żył z nami 13 pięknych lat. Był wspaniałym opiekunem dzieci, nawet obcych, a dla mnie był super bodyguardem. Wystarczyło, że popatrzył na intruza i nieco uniósł górne fafle  :)  Nikt nie odważył się podejść, czy choćby podnieść głosu. Tego ostatniego nie znosił. Zawsze reagował gulgotem. Uwielbiał weekendowe wyjazdy, pływanie jachtem. Wspaniale balastował i nikt go tego nie uczył. Sam wpadł na to, że tak trzeba. Odszedł, gdyż jego serduszko nie chciało już w nim współpracować :(  Była niesamowita więź i porozumienie między nami. Kochan go i tęsknie do dzisiaj, choć odszedł kilkadziesiąt lat temu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2020 o 09:49, elik napisał:

Dotarłam i ja, wielki miłośnik bokserów, do tego wątku ale on już nie jest aktualizowany pięknymi fotkami :(  Wielka szkoda  :(  Dobrze jest choć popatrzeć na te piękne, mądre, oddane człowiekowi wspaniałe psy. Gdy byłam piękna i młoda dostałam od męża na 25 urodziny 6 tygodniowego szczeniaczka boksera. Żył z nami 13 pięknych lat. Był wspaniałym opiekunem dzieci, nawet obcych, a dla mnie był super bodyguardem. Wystarczyło, że popatrzył na intruza i nieco uniósł górne fafle  :)  Nikt nie odważył się podejść, czy choćby podnieść głosu. Tego ostatniego nie znosił. Zawsze reagował gulgotem. Uwielbiał weekendowe wyjazdy, pływanie jachtem. Wspaniale balastował i nikt go tego nie uczył. Sam wpadł na to, że tak trzeba. Odszedł, gdyż jego serduszko nie chciało już w nim współpracować :(  Była niesamowita więź i porozumienie między nami. Kochan go i tęsknie do dzisiaj, choć odszedł kilkadziesiąt lat temu.

Moja kręciła  pupą do każdego. Też miała 13 lat gdy rak mi ją zabrał. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, andegawenka napisał:

Moja kręciła  pupą do każdego. Też miała 13 lat gdy rak mi ją zabrał. 

Emir też był bardzo przyjazny do ludzi, pod warunkiem, że wg niego, nie stanowili zagrożenia dla mojego bezpieczeństwa. Wspaniałe psy!

Link to comment
Share on other sites

Tatankasiu kochany, dzięki ogromne za wspaniałe zdjęcia kochanych boksiów. Emir też uwielbiał wodę. Wyławianie z wody różnych przedmiotów, głównie z dna, to była jego ulubiona zabawa.
Super macie miejsce do takich psich zabaw w wodzie Zazdraczczam tych wspaniałych przeżyć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Tak znów się ociągałam z wrzuceniem zdjęć,no ale czasu wiecznie brak,na wywołanie jednak zawsze zareaguję i już coś na poprawę humoru,ostatnio były zabawy w wodzie,teraz Ashi z siostrzyczką w błocie :P

 

29dd003b5974feb0med.jpg

f93c3e811b84c099med.jpg

adaef86616b48395med.jpg

497f43ee43f1f62amed.jpg

21f0f9414af7a564med.jpg

 

Tak świętowały swoją 18-miesięcznicę ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9a2a4bf689dea78dmed.jpg

 

A tu kolejne spotkanie,tym razem 3 białe siostrzyczki,jedna ruda koleżanka,siostrzyczka starsza naszej białej czyli Nikita i starszy braciszek w wieku Nikity siostrzyczki naszej białej   :)

 

800548de614b6db7med.jpg

I też nie obyło się bez kąpieli błotnych,Nikita oczywiście na czele ;)

40f1e0f7411a7ee2med.jpg

f1860ca4b134a8f7med.jpg

8f8970dcf68460f4med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...