Jump to content
Dogomania

Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mysza 1']Zaczął sporo jeść, nie ma już biegunek i to chyba dzięki temu. Tylko karmy idzie sporo co mnie średnio cieszy ;)[/QUOTE]

a to zmienialisme mu karme w końcu czy nie?
bo Ronek dalej ma takie na wpół luźne kupy ale boję się zmieniać karmę bo każda zmiana/większy dodatek powoduje straszne zagęszczenie częstotliwości kup i ich rozrzedzenie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Uru']wizyta w sprawie domku dla Jaspera we Wrocławiu wypadła super pomyślnie:)
wszelkie info napisałam do Mysza1. moim zdaniem owa Pani u której dziś byłam będzie stanowiła dla Jaspera bardzo dobry dom.

powodzenia psiaku![/QUOTE]

Uru, nie mogę uwierzyć ! Czy wiesz może, gdzie pani wypatrzyła Jaspera? To dla mnie ważne na przyszłość? Czy może w dodatku do Gazety Wyborczej?
Jasperku, oby ci się udało !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Uru, nie mogę uwierzyć ! Czy wiesz może, gdzie pani wypatrzyła Jaspera? To dla mnie ważne na przyszłość? Czy może w dodatku do Gazety Wyborczej?
Jasperku, oby ci się udało ![/QUOTE]

Pani wypatrzyła Jaspera w ogłoszeniu, które dałaś do GW. :)

Link to comment
Share on other sites

Havanka, bardzo Ci dziękuję za ogłoszenie Jaspera w GW. Dzięki temu Jasperek pakuje walizki ;)

Uru dzięki za sprawdzenie domu.

Pani jest świadoma tego, jakiego psa adoptuje i już na niego czeka. Od poniedziałku ma 2 tygodnie urlopu, Jasperek będzie miał czas na adaptację.

[B]Szukamy transportu Warszawa- Wrocław, czy ktoś slyszał może żeby ktoś się wybierał? [/B]

Link to comment
Share on other sites

Czy Jasper ma zamieszkać w domu z ogrodem, czy w bloku? czy Pani mieszka sama, czy z rodziną?
Bardzo się boję, zeby nowa pani nie zniechęciła się i żeby była wyrozumiała i cierpliwa. Jasper bardzo przeżyje zmiany. Będzie jechał z zupełnie obcą osobą kilka godzin a potem zostawiony w obcym sobie miejscu.
Dopiero nadchodzące dni będą decydujące.
Jasperku, to już ostatnia przeprowadzka ! Musisz dać radę !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Czy Jasper ma zamieszkać w domu z ogrodem, czy w bloku? czy Pani mieszka sama, czy z rodziną?
Bardzo się boję, zeby nowa pani nie zniechęciła się i żeby była wyrozumiała i cierpliwa. Jasper bardzo przeżyje zmiany. Będzie jechał z zupełnie obcą osobą kilka godzin a potem zostawiony w obcym sobie miejscu.
Dopiero nadchodzące dni będą decydujące.
Jasperku, to już ostatnia przeprowadzka ! Musisz dać radę ![/QUOTE]
Mieszkanie, Pani doświadczona w opiece nad takimi psami, miała niewidomą sunię z cukrzycą i chorobą Cushinga.
Jest odpowiedzialna i wie, na co się decyduje. Ma jeszcze 3 koty :) Rozmawiałyśmy o adaptacji i Pani doskonale wie, jak to przebiega. Jest spokojna i wyrozumiała, poradzi sobie.
Wie też o chorobach Jasperka, będzie kupować karmę Intestinal i badać go regularnie :)
Ja też się boję ale będzie dobrze, czuję to ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...