Jump to content
Dogomania

Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za przypomnienie i przepraszam. Nie wiem jak to się stało że umknęła mi moja deklaracja dla Jasperka. Wysłałam dziś przelew z zaległymi deklaracjami.

Zdjęcia rzeczywiście mało nadają się do ogłoszeń, może jednak warto poogłaszać go nawet z takimi zdjęciami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']A daj spokój, powieszę się kiedyś, zobaczysz :eviltong:
DEKLARACJE STAŁE (potrzeba ok. 430)
[B][COLOR=Navy][COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-beka
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-anawa
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-Bjuta
[COLOR=Black]15 zł[/COLOR]-Havanka
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-Mysza2
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-paulinken
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-agusiazet(od lipca)
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-wujek & ciocia(od VII do XII płatne natychmiastowo)
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-Undercia(od lipca)
[COLOR=Black]5 zł[/COLOR]-Ariada(od lipca) (depilator na bazarek)
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-kami_23
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-Bazyli3101( do grudnia włącznie, prosi o przypomnienie po nowym roku)
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-a.piurek(od lipca do grudnia)
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-shirrrapeira(wpłata po 10 lipca)
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-Sanri
[COLOR=Black]25 zł[/COLOR]-viola005
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-monikapf (na razie do końca roku, prosi o przypomnienie o wpłatach )
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-dudson13
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-kycia1(od lipca)
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-maggiejan
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-Buster(od 10 lipca)
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-gazzy
[COLOR=Black]30 zł[/COLOR]-yumanji
[COLOR=Black]5 zł[/COLOR]-tisane
[COLOR=Black]15 zł[/COLOR]-zachary+ewentualne doraźnie
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-Yorija
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-Ammounie
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-Pyrdka[/COLOR]
25 zł[/B]- [COLOR=Navy][B]Cajus JB[/B][/COLOR]
[B]10 zł[/B]- [COLOR=Navy][B]dana[/B][/COLOR]
[B]20 zl- [COLOR=Navy]FIFI[/COLOR][/B]
[B]razem: 460[/B]
[SIZE=4][COLOR=DarkGreen]Deklaracje jednorazowe:[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=Navy][B][COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-aganela
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-amica
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-magenka1
[COLOR=Black]15 zł[/COLOR]-Diegula
[COLOR=Black]30 zł[/COLOR]-Lu_Gosiak
[COLOR=Black]50 zł[/COLOR]-Tora&Faro
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-kami_23
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-Plicha
[COLOR=Black]10zł[/COLOR]-gazzy
[COLOR=Black]10 zł[/COLOR]-agniech_a
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-Sanri
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-Mal
[COLOR=Black]35 zł[/COLOR]-fochu
[COLOR=Black]40 zł[/COLOR]-kolega fochu (póki co wpisuję w jednorazowe)
[COLOR=Black]25 zł[/COLOR]-viola005
[COLOR=Black]25zł[/COLOR]-matrioszka2
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-marysia55
[COLOR=Black]30 zł[/COLOR]-Mroowa
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-bico
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-Ulka18
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-wiking042
[COLOR=Black]20 zł[/COLOR]-oska1983
[COLOR=Black]20 zł[COLOR=Navy]-jola_li[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/QUOTE]


a coz tymi deklaracjami ...???

Link to comment
Share on other sites

Ja się deklarowałam,ale najzwyczajniej w świecie zapomniałam, bo wpłacałam przez okres jak byłam w pracy. Teraz niestety nie jestem w stanie wpłacić nawet złotówki, bo jestem od jakiegoś czasu bezrobotna, bez prawa do zasiłku. Jest mi niezmiernie głupio i przykro, ale wtedy kiedy się deklarowałam, myślałam, że się uda... Niestety nie jestem w stanie i wycofuję się z deklaracji. Ta deklaracja była podjęta pod wpływem chwili i naprawdę wtedy myślałam że mi się uda, ale niestety...Najzwyczajniej w świecie jest mi wstyd, po prostu w nawale pracy i obowiązków tak po ludzku zapomniałam... Jeśli coś się zmieni dam znać... Na razie nie mogę sobie na to pozwolić, ale w poniedziałek idę na rozmowę w sprawie pracy... może wtedy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tisane']Moze napisac Ktos w skrocie informacje o nim, wiek, zachowanie w jakiej jest miejscwosci itp. postaram sie zrobic pare ogloszen[/QUOTE]

Aktualne informacje o Jasperku ma Donka, jest przecież u Niej w hoteliku.
Prosimy wobec tego Donkę o napisanie, jak się teraz Jasper zachowuje, jak funkcjonuje, co lubi, jak wygląda praca z Jasperem ? Wszystko jest ważne :lol:. Przydałyby się też aktualne zdjęcia Jasperka.
Byłoby wspaniale gdyby te ogłoszenia przyniosły Jasperkowi wymarzony domek :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tisane']Moze napisac Ktos w skrocie informacje o nim, wiek, zachowanie w jakiej jest miejscwosci itp. postaram sie zrobic pare ogloszen[/QUOTE]
Na podstawie informacji od Donki zrobiłam taki tekst (jest gdzieś pare stron wyżej ale wklejam ponownie)

[SIZE=4][B][FONT=&quot]JASPER owczarek niemiecki czeka na dom[/FONT][/B]
[/SIZE]
[FONT=&quot][SIZE=3][B]Jasper[/B] to przepiękny, mądry, ok 5 letni owczarek.
Przez krótki czas mieszkał w schronisku, jednak tam jako niewidomy pies nie miał szans na przeżycie.
Nie mogliśmy się z tym pogodzić, Jasper tak wspaniale znosi swój los, tak świetnie radzi sobie ze ślepotą .
Wolontariusze złożyli się na pokrycie kosztów hoteliku, by dać mu szansę na znalezienie wspaniałego domu.
[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3]W hoteliku w województwie mazowieckim, gdzie przebywa od lipca, Jasper odżył. Zaznajomił się z wybiegiem i opiekunami. Na nowo nabrał zaufania do człowieka, choć ten kiedyś tak bardzo go skrzywdził skazując na poniewierkę.
Jasper, jest bardzo ruchliwy, uwielbia spacery, świetnie posługuje się węchem i czuciem, ma znakomity słuch.[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3]Kiedy przebywa na znanym sobie terenie porusza się bardzo sprawnie, biega i bezbłędnie omija wszystkie przeszkody. Zachowuje czystość. [/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3]Do ludzi, również do dzieci jest nastawiony przyjaźnie. Nie narzuca się nikomu. Obcym osobom stara się zejść z oczu. [/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3]Akceptuje suczki, do samców raczej nie jest przyjaźnie nastawiony.
[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3]Jest zaszczepiony i odrobaczony.
Jasper czeka na człowieka, który ofiaruje mu miejsce w swoim domu lub ogrodzie, pełną miskę, spokój i poczucie bezpieczeństwa.[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3] Jasper nie ma wielkich wymagań, lubi pieszczoty, ale nie domaga się ich w natarczywy sposób.
Jeśli mieszkasz daleko od miejsca, gdzie przebywa Jasper, nie zniechęcaj się, pomożemy w transporcie w dowolne miejsce w Polsce.[/SIZE][/FONT][SIZE=2]
[SIZE=3]
[B][FONT=&quot]Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przed i poadopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]Kontakt w sprawie adopcji:[/FONT][/B][/SIZE]

Ogłoszeń nie miał robionych bo nie mamy dobrych zdjęć.
Odwiedziałam kilka wątków psów które też sa u Donki żeby znaleźć kogoś kto się do Donki wybiera żeby pomógł w zrobieniu lepszych zdjęć.
W czwartek jedzie do Donki Anja2201, obiecała że zrobi nam zdjęcia.
Poproszę Anję2201 żeby oceniła go swoim okiem i porozmawiała z Donką , czy Jasper nadaje się do adpocji.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...