Jump to content
Dogomania

Agnieszka Paciorek PL


Meg

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Chyba sama odpowiem na własne pytania ;-) .

Moim zdaniem świetne sędzina! Doskonałe podejście do psów, nic na siłę, nie pogania, pozwala się spokojnie ustawić na ringu. Młodziakom daje luzy, zwłaszcza w kwestii poprawnej postawy (rozumie, że młodzież nie ustoi 5 minut nieruchomo :-) ).
Każdy wybór tłumaczy, podpowiada, co można ewentualnie poprawić w handlingu.
Szkoda, że opis mamy dość krótki, ale za to dużo nam sędzina o nas samych powiedziała.
Lubi gdy psiak dobrze prezentuje się w ruchu, no ale kto tego nie lubi... ;-)

Generalnie bardzo polecam.

Link to comment
Share on other sites

ja też odpowiem ;) mój pies który w "6 miesięcy i 1 dzień" zrobił ch.pl mając zawsze konkurencję wystawiany u tej Pani w klasie weteranów po raz pierwszy przegrał z psem z którym cały czas wygrywał nie tylko u polskich sędziów :razz:
pies z którym przegrał właściciele/hodowcy/wystawcy psów tej rasy dobrze wiedzą w jaki sposób chyba po 2-3 latach jeżdżenia skończył wreszcie ch.pl. :cool1:

ja co prawda swojego psa nie wystawiałam ale w związku z tym nie pojadę. Nawet w weteranach sędziowie zaglądają w zęby (ta Pani nie :shake:) aby sprawdzić ile zębów jest w danym wieku ;) i czy pies nie jest agresywny :p

ale trzeba przyznać jest osobą miłą i sympatyczną

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...