Jump to content
Dogomania

Maluchy w nowych domach. Dziękuję Dineh i Kopciuszkowi :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piechcia15']czy dużo kasy brakuje aby te maluchy znalazły się w ciepłych domach??:( tak mnie korci, ale nie mogę ogolić sobie konta do zera:(:placz::placz::placz:[/QUOTE]

dostalam zaproszenie od dineh, dziekuje - mnie rowniez interesuje, jak wyglada stan skarpety malcow, bo chce sie dolozyc

dobra strona tej akcji jest jej jednorazowosc i krotkotrwalosc, latwo zebrac jedna konkretna sume, i to niewielka - pytanie jednak, na jak dlugo maja tymczasy i co potem, zeby opiekunki nie zostaly z ciezarem ponad sily, gdyby co (odpukac, nie zycze im, po prostu jestem ostrozna)

czekam na Klaudus, doloze sie na pewno, w razie jakbym nie wpadala, to scigajcie mnie na pw
acha, i od razu wyslijcie nr konta do przelewu,ok?

Link to comment
Share on other sites

mnie już ludzie pytaja o psiaki :D
jeszcze się odzywają w sprawie Tyminki która już w DT
kazałam im czekać :D...
za tydzień do jednej Pani napisze

no i oczywiście będziemy je ogłaszać- z doświadczenia wiem że to podstawa ;)

Link to comment
Share on other sites

[I]Na dzień dzisiejszy nie doszły do mnie żadne pieniążki.[/I]
[I]Za wyciągnięcie maluchów jest 146,40zł [36,60 zł na każdego][/I]
[I]Transport górna granica 130 zł może coś ponad...[/I]
[I]Bo ja też bez auta - będę musiała kogoś poprosić,żeby wszystkich dowieźć,[/I]
[I]Książeczki, odrobaczenie - zależy gdzie...[/I]
[I]Na JUŻ 230 zł - żeby wyciągnąć...[/I]

Link to comment
Share on other sites

dobrze, Klaudus, dzieki za informacje, to ja wysle 50zl na wyadoptowanie jednego, ok? czekam na dane do przelewu na pw

a co do transportu, to pamietajcie o p Adamie, ktory sie oglaszal ja watku ponizej, nick adascbr

[url]http://www.dogomania.pl/threads/185757-Pies-b%C5%82akaj%C4%85cy-si%C4%99-przy-quot-Gierk%C3%B3wce-quot/page18[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/185757-Pies-b%C5%82akaj%C4%85cy-si%C4%99-przy-quot-Gierk%C3%B3wce-quot/page19[/url]

jego komorka: 781 10-01-76
jego mail: [email][email protected][/email]

niech ida w swiat, bobasy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']a czemu schronisku trzeba po 50zł płacic?[/QUOTE]

w wielu schroniskach płaci się za psa... jedni tłumaczą, że to za szczepienia, sterylki czy kastracje, drudzy, że to dla pozostałych psów... za psa do tej pory nie zapłaciłam tylko w prywatnym schronisku, a te pozostałe to taka normalka...

Link to comment
Share on other sites

miałam zasadę nie dokładać do "interesu" wystarczy że wydaje na płatne ogłoszenia dla swoich 30 psów:)...ale nie mogę patrzeć na te biedaki, które są skazane na kraty przez materialistów:(

podajcie mi nr konta na pw to wpłacę 50zł na jednego malucha.Zawsze to juz dwa uratowane. Ubłagajcie proszę jakiegoś kierowcę aby je zawiózł a potem się rozliczycie. Szkoda aby maluchy czekały az ktoś kasą sypnie:( albo niech ktos wyłoży a kasę zawsze się dozbiera:(

do jakich miast trzeba je zawieść i gdzie ta Pszczyna jest?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']w wielu schroniskach płaci się za psa... jedni tłumaczą, że to za szczepienia, sterylki czy kastracje, drudzy, że to dla pozostałych psów... za psa do tej pory nie zapłaciłam tylko w prywatnym schronisku, a te pozostałe to taka normalka...[/QUOTE]

w Krakowie nie ma obowiązku płacenia za psa

Link to comment
Share on other sites

Ok odezwal sie do mnie jakis chlopak z Gdanska i wyglada na zainteresowanego. Dalam mu linka do forum, ale nie wiem czy wkoncu zajrzal. No i martwi sie, ze jesli szczeniaki sa w krakowie to taki malec nie wytrzyma tak dlugiego transportu w razie czego.

Link to comment
Share on other sites

I tak chłopak chyba zrezygnował. Pewnie w pierwszym odruchu zrobiło mu się szkoda, a potem stwierdził, że jednak nie potrzebuje psa. to w razie czego szczeniaki sa w Pszczynie? nie wiem skad wział mi się ten kraków...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...