Jump to content
Dogomania

Diesel w nowym domu, Janka też.


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurcze i dalej nic ,a mialam nadzieje,ze jak dzis rano (tzn moje rano) zajrze to juz chlopak bedzie bezpieczny

...a moze podac mu z jedzeniem cos troszeczke uspakajacego-oczywiscie srodek i dawkowanie zalecone przez vet- mozna by go pozniej przeniesc do auta i zabrac w bezpieczne miejsce.
takie normalne lapanie zajmie duzo czasu i ktos ze wsi moze sie w koncu przysluzyc jakas trucizna...nie zapominajmy ,ze jest to owczarek i w razie swojego zagrozenia (sznurki na szyi itp) moze zaatakowac ,nie wspomne strasznego stresu przez jaki bedzie musial przejsc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']kurcze i dalej nic ,a mialam nadzieje,ze jak dzis rano (tzn moje rano) zajrze to juz chlopak bedzie bezpieczny

...a moze podac mu z jedzeniem cos troszeczke uspakajacego-oczywiscie srodek i dawkowanie zalecone przez vet- mozna by go pozniej przeniesc do auta i zabrac w bezpieczne miejsce.
takie normalne lapanie zajmie duzo czasu i ktos ze wsi moze sie w koncu przysluzyc jakas trucizna...nie zapominajmy ,ze jest to owczarek i w razie swojego zagrozenia (sznurki na szyi itp) moze zaatakowac ,nie wspomne strasznego stresu przez jaki bedzie musial przejsc[/QUOTE]
zanim mi sie napisalo to widze ,ze jedziecie tam z czyms uspakajajacym

tu sa takie tabletki Atravet super srodek po krotkim czasie psiak jest strasznie spicy ,ale przytomny...

Link to comment
Share on other sites

tu psy maja raj ,a jak sie cos zlego przytrafi to trabio o tym w TV ,w gazetach ,radiu...jak pokazuje moim przyjaciolom-kanadyjczykom -to co sie dzieje to pytaja mnie gdzie to jest ,jakie to Panstwo Trzeciego Swiata. takie sutuacje jak w Pl sa nie do pomyslenia.
schroniska trabia ,ze jest zle jak maja 10-12 interwencji w ROKU !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ostatnio przyjechała córka kolegi z USA która działa tam w policjii dla zwierząt----koledze znajomi przestali się kłaniać , bo jak pooglądała ich psy na łańcuchach to codziennie wzywała policję i toz
psy mają teraz dużo lepiej , ale kolega...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']trzxeba walczyc z ciemnota i koltunstwem !!!! Polacy krzycza ze sa Europejczykami ,tylko przykre ,ze jest nam strasznie daleko w rozwoju moralnym do cywilizowanych panstw[/QUOTE]
Ja mam fobię na tle tych bud i łańcuchów, ale na to jest przyzwolenie społeczne i nikogo to nie rusza. Gdyby ksiądz z ambony chciał coś w tych zakutych mózgach zmienić to może coś by dało. Ale spróbujcie z nimi pogadać, patrzą na czlowieka jak na oszołoma. A najwięcej mnie ciekawi czego te biedne burki pilnują. Na ogół sterty dziadostwa. Ja nigdzie poza Polską nie widziałam psów na łańcuchach (nie twierdzę broń boże ze wszędzie byłam), ale w tak zwanej Europie nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']A ten chłopiec, do którego Diesel podchodził już nie wzbudza Jego zaufania??
może pies poszedłby za nim albo chociaż dał sobie założyć przez niego linkę i dał przytrzymać?? a wtedy ktoś inny zająłby się dalszymi 'negocjacjami' z Dieslem??
[/QUOTE]
Może? Macie kontakt z tym chłopcem?

Link to comment
Share on other sites

zaglądam do Diesla i Janeczki a zarazem zapraszam na zakupy - dochód dla wycieńczonej beni MILI::

[url]http://www.dogomania.pl/threads/188131-Malusieńkie-CIUSZKI_nie-tylko-dla-dziewuszki_NA-sterylizację-MILI_rozm62-gt-wzwyż_2.7[/url].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...