Jump to content
Dogomania

Monika Kuriata - Okarmus


Jarek3331

Recommended Posts

  • 1 month later...

Rewelacyjna Pani sędzia polecam wszystkim.
Dystyngowana,miła i bardzo cierpliwa.
Wspaniale ocenia,zwraca uwagę na wszystko,bardzo sprawiedliwa i nie szasta tytułami.
[COLOR=red]Jest unikatowym Polskim sędziom bo nie ocenia drugiego końca smyczy tylko psy-polecam wszystkim.[/COLOR]
[COLOR=black]Aby zobaczyć jak wygląda,proszę kliknąć na mój baner,na stronie w dziale Wystawy 2009,wystawa w Nowa Ruda mam fotkę z Panią sędzią.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jarek3331']Bardzo prosze o informacje na temat sędziowania przez Panią Monikę. Jest wyznaczona dla mopsów na MWPR w Krakowie, niby troche czasu jeszcze jest, ale jak okoże się ze to "dentysta" psa trzeba bedzie uczyć, uczyc uczyć.[/QUOTE]

mój psiak był oceniany przez tą panią raz - przesympatyczna, dokładna - czy dentystka? sprawdza zgryz, ale garnitur zębowy należało pokazać samemu, także jest to kolejny plus jeśli psiak nie lubi gmerania w paszcy przez obcych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']miło czytać takie tematy, widać światełko w tunelu. Do jakich ras ta Pani ma uprawnienia? Jeśli do naszych to chętnie do niej pojedziemy[/QUOTE]

Sędzia-międzynarodowy-[COLOR=red]molosowate[/COLOR]
[COLOR=black]Sędzia-międzynarodowy-[/COLOR][COLOR=red]szwajcarskie psy pasterskie[/COLOR]
[COLOR=black]Sędzia-międzynarodowy-[/COLOR][COLOR=red]pinczery,sznaucery,czarne teriery[/COLOR]
[COLOR=black]Sędzia-międzynarodowy-[/COLOR][COLOR=red]Gr.IX FCI-WSZYSTKIE RASY[/COLOR]
[COLOR=black]Sędzia-krajowy-[/COLOR][COLOR=red]Gr.V FCI-WSZYSTKIE RASY[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Bardzo szybko sedziuje. To trzeba jej przyznać. Znajomi mi mówili,ze normalnie to ich rasa wchodziła zawsze na ring po 13 godzinie.. wiec na wystwę cześć zjawiła się przed południem a już nikogo nie było :):) a to nie była ostatnia jej rasa do oceny :) I już nauczyli się aby jedzić na jej oceny dużo dużo wczesniej.Byłam oceniana raz przez tą Panią. Młoda fajna kobieta, ocenia dobrze,nie dotyka psów(mam rottka) każe sama pokazywać zęby. Patrzy na ważne rzeczy u psa. Głowa, klatka kątowanie.. ogólne proporcje. Nie czepia się drobnych wad.

Link to comment
Share on other sites

Tak,bardzo szybko sedziuje- na juniorach, finaly- Bedzin, letni, 2013-wybrala "4" zanim...wszyscy wbiegli na ring honorowy, dodam, ze nie ogladala psow przygotowawczym...
Przygladalam sie pani kilka razy - na finalach- mam wrazenie, jakby byla tam za kare...

Edited by sota36
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 8 months later...

Pani oceniała w Bielsku-Białej 2 grupę FCI, wyjątkowo nieprzyjemna, wykazała się kompletną nieznajomością wzorca. Ocenia błyskawiczne, może nawet za szybko. Nie było dobrej okazji do zaprezentowania psa, ponieważ zanim zdążyłam go pierwszy raz ustawić już kończyła dyktować opis, pomimo 36 st. upału musieliśmy biegać kilka kółek. Nie wiem jak było wcześniej, ale teraz odniosłam wrażenie, że  oceniała według wzorca zupełnie innej rasy. Pożądana i jak najbardziej zgodna z obecnym wzorcem głowa według tej Pani jest z nim absolutnie nie zgodna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...