Jump to content
Dogomania

Bardzo ciekawy film-www.brightlion.com/inhope.aspx


xxxx52

Recommended Posts

schroniska,moda na masowe rozmnazanie psow-,rasowych,mieszanek z rasowymi(mysl o latwym zarobku-psy hodowane w okrutnych warunkach :stodolach,piwnicach,chlewach,oborach ,w malaych kojcach.Jedynym ratunkiem dla zwierzat,czy to psow ,czy kotow jest kastracja,zapobiegajaca niekontrolowanym narodzinom.Szczeniaki tj,na filmie widac beda uchronione ,przed niepotrzebna smiercia (otrzymanie smiertelnego zastrzyku,utopienie,uderzenie mlotkiem,lopata ,wrzucenie zywych do piecow,zakopane jeszcze zyjace,,oddane do schroniska,wyrzucone,podrzucone,sprzedane na bazarach jako zabawki dla dzieciakow itd,nie ma konca gehenny zwierzecej:placz:
KASTRACJE sa tylko jedyna najskuteczniejsza metoda ograniczenia populacji zwierzat,ktorej efekt mozemy zaobserwowac za pare lat!!!!!!!!

Fundacja Zwierzeta i My w Poznaniu-telefon 061 8476285 - kastruje za darmo pieski i kotki
Gniezno i okolice,Wrzesnia i okolice -lek wet telefon 061 4263574
,sa pieniadze na wykastrowanie 24 pieskow mieszkajacych przy budach,psow ,walesajacych sie po okolicznych wsiach ,w miescie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To wspaniala wiadomość:multi: :multi: :multi:

Podziękowania dla:

<<Fundacja Zwierzeta i My w Poznaniu-telefon 061 8476285 - kastruje za darmo pieski i kotki
Gniezno i okolice,Wrzesnia i okolice -lek wet telefon 061 4263574
,sa pieniadze na wykastrowanie 24 pieskow mieszkajacych przy budach,psow ,walesajacych sie po okolicznych wsiach ,w miescie>>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']
,to resza ze sumy[B] 2700euro[/B],jakie kolezanka otrzymala od niem .org.na kastracje pieskow i kotkow z poznanskiego.Bedziemy dalej zbierac i walczyc o kazdy grosz, przeznaczajac dla polskich zwierzat,z ktorych jestem dumna!
[/quote]
:klacz: to dobrze, że niemiecka organizacja wsparła-za tyle Euro już kilkaset psów wykastrowanych:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[B]Przypominam niezdecydowanym - sterylizacja to najskuteczniejszy sposób na ograniczenie bezdomności.[/B]

[B]Pies [/B]
- nie oddala się "w siną dal" na spacerach w poszukiwaniu suni z cieczką;
- nie wdaje się w bójki i innymi psami, gdy sunie w sąsiedztwie tak kusząco pachną:razz: ;
- wystarczają mu krótsze spacery na siusiu i koopkę (nie mówię o obowiązkowym dłuższym spacerku na wybieganie!)
- nie zapada na raka jąder

[B]Sunia[/B]
- nie wystawia pupy na widok każdego psa;
- nie ma cieczki - więc nie brudzi w domu;
- nie jest narażona na napastowanie ze strony czyhających pod domem adoratorów;
- nie ma niebezpieczneństwa zachorowania na raka sutka i ropomacicze.


[B]Koszt zabiegu zwraca się po roku, bo nie wydajemy pieniędzy na antykoncepcję hormonalną.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

powiedzcie mi, jak przekonać moją koleżanke o fakcie, że sunia nie musi mieć jeden raz małych. ja już ostatnio zgłupłam jak mi powiedziała, że tak zalecił wet, że raz powinna mieć. Plis dajcie mi argum,enty nie do odrzucenia. Prosze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']powiedzcie mi, jak przekonać moją koleżanke o fakcie, że sunia nie musi mieć jeden raz małych. ja już ostatnio zgłupłam jak mi powiedziała, że tak zalecił wet, że raz powinna mieć. Plis dajcie mi argum,enty nie do odrzucenia. Prosze...[/QUOTE]
pokaż jej dogomanie...;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Niech wejdzie na temat psow w potrzebie - niech poczyta i popatrzy ile psich nieszczesc przyszlo na swiat takze dlatego, ze komus wydawalo sie, ze suczka powinna miec szczeniaki.
A teraz nie ma dla nich domu.
Niech przeczyta bodaj jedna ksiazke o zyciu psowatych - nie wszystkie wilczyce maja szczeniaki. Zyja i sa szczesliwe bez nich. Niech pomysli, czemu weterynarz to zaleca - czy aby nie dlatego, aby miec dalszych klientow????

Zofia
PS moja suka jest rasowa, rodowodowa, z doskonalym charakterem i z certyfikatem na miedzynarodowego championa pieknosci. Nie bedzie miala nigdy szczeniat. Bo nie sa jej potrzebne do szczescia ani zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkslateblue]Czas skończyć z mitami.[/COLOR]
[quote]Do każdego z kilkuset polskich schronisk i przytulisk codziennie trafiają kolejne bezdomne psy. Większość pozostanie tam na zawsze. Będą tam powoli umierać, tęskniąc za własnym domem. Jedynym rozwiązaniem problemu psiej bezdomności, jedynym sposobem na zatamowanie tej fali psiego nieszczęścia w schroniskach jest ograniczenie rozrodu psów. Teraz jest ich po prostu za dużo...
[/quote]
[URL="http://www.schronisko-zwierzaki.lublin.pl/art.php?catId=12"][COLOR=#000000][B][COLOR=darkslateblue]Można [/COLOR][COLOR=darkslateblue]przeczytac tutaj[/COLOR][/B][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']powiedzcie mi, jak przekonać moją koleżanke o fakcie, że sunia nie musi mieć jeden raz małych. ja już ostatnio zgłupłam jak mi powiedziała, że tak zalecił wet, że raz powinna mieć. Plis dajcie mi argum,enty nie do odrzucenia. Prosze...[/quote]

Zapytaj, który weterynarz jej zalecił zajście w ciążę suczki. Jak znam życie, to żaden, a to co mówiła twoja koleżanka, to tak zwana "medycyna ludowa":cool1: .
Jeśli okazałoby się, że jednak to jakiś konkretny weterynarz (w co szczerze wątpię!!!), to udaj się do niego, lub wyślij maila z linkiem do tego filmu i linkami do działu "weterynaria" z dogo.

Po zwerefykowaniu prawdziwości tej informacji, łatwiej będzie przełamać ten szkodliwy stereotyp.

Link to comment
Share on other sites

82742 - tyle ludzi obejrzalo ten film 40- tyle zwierzat umiera podczas ogladania jednego filmu (tak twierdza) czyli to wynosi ze zabilismy... 3,309,680 słownie? trzy miliony trzysta tysięcy dziewięć sześcet osiemdziesiąt. Niesamowity flm. piękne jest to zdjęcie z maluchami ułożonymi jak i to w beczkach po prostu biją potrzebą publikacj! Piękne po prostu piękne :'(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...