Jump to content
Dogomania

Bardzo ciekawy film-www.brightlion.com/inhope.aspx


xxxx52

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tylko po co dublować tematy?Wiem, ze jest to sprawa istotna,ale gdyby każdy temat zakłądać po 2-3 razy (bo moze nie wszyscy go przeczytali) to na forum powstał by taki bałagan, zenie mozna by sie było połapać w tematach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefre']temat filmu był już poruszany [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25148"]tutaj[/URL][/quote]

nefre, chyba chodzi o dobro zwierzaków nie o palmę pierwszeństwa, bo jeśli chodzi o ścisłość to temat ten najpierw poruszany był

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24927"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24927[/URL]

i ja rozpoczęłam dyskusję na ten temat, nie mówiąc już o tłumaczeniu i polskiej wersji filmu, które są mojego autorstwa.

Link to comment
Share on other sites

lewkonia a możnaby było zrobić coś,żrby napisy były wolniej puszczane.Ja widziałam ten film w wersji polskiej (nie mówiąc już,że bez przeczytania całości tekstu potem bardzo długo płakałam0 i chciałabym przeczytać jeszcze raz-wolniej-troche krótko widze i zanim przeczytam to to już zdąży dawno pujść dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiarka']Płakać mi się chce:( Piękny filmik, [B]tyko szkoda, że te zwierzątka tak wyglądają[/B]...[/quote]

Psiarka prosze-litości.Tobie ich tylko szkoda ? aaale to tylko takie moje odczucie,nie gniewaj sie za to na mnie prosze

Link to comment
Share on other sites

To jest nie do określenia... :( Po prostu byłam w stanie "tragicznym" jak to obejrzałam, szczególnie widząc amstaffki albo pit bulle :( Poruszyło mnie też to, jak zobaczyłam zwłoki zwierząt w zwyczajnych metalowych "beczkach"... Niestety każdy moment filmu był sozkujący... Gdyby mój pies nie był z rodowodem, nie uczęszczał na wystawy, nie był DOBRYM reprodukterem... TO BYM GO NATYCHMIAST WYSTERYLIZOWAŁA (oczywiście w odpowiednim wieku)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']lewkonia a możnaby było zrobić coś,żrby napisy były wolniej puszczane.Ja widziałam ten film w wersji polskiej (nie mówiąc już,że bez przeczytania całości tekstu potem bardzo długo płakałam0 i chciałabym przeczytać jeszcze raz-wolniej-troche krótko widze i zanim przeczytam to to już zdąży dawno pujść dalej.[/quote]

Tempo podawania tekstu jest zsynchronizowane z muzyką. Nie pozostaje więc nic innego, jak obejrzeć drugi raz.

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam już ze trzy razy-przymusiłam sie.I za każdym razem się bardzo poryczałąm,przesłąłąm to wszystkim z mojej listy gg.Moja kuzymnka mnie opr,bo jestem głupia bo sie ona poryczała,nio,ale to chyba "dobrze" Nioo,i powiedziałą,że nie prześle dalej bo nie chce żeby ktoś jeszcze płakał-trochę dziwne myślonko,ale myślę,że zmieni zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Psiarka prosze-litości.Tobie ich tylko szkoda ? aaale to tylko takie moje odczucie,nie gniewaj sie za to na mnie prosze[/quote]

Dużo osób się czepia. A ja napisałam, że mi sie płakać chce i jest mi ich szkoda i szkoda, że tak wyglądają. Ale nie chce się kłócić...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja tez przed chwilą obejzalam ten filmik i zrobilo mi sie strasznie przykro, poplakalam sie.Moze my-psiarze ;) jestesmy w stanie jeszcze im jakos pomoc,ale przeciez są na swiecie ludzie dla ktorych pies bedzie zawsze TYLKO psem.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']To jest nie do określenia... :( Po prostu byłam w stanie "tragicznym" jak to obejrzałam, szczególnie widząc amstaffki albo pit bulle :( Poruszyło mnie też to, jak zobaczyłam zwłoki zwierząt w zwyczajnych metalowych "beczkach"... Niestety każdy moment filmu był sozkujący... Gdyby mój pies nie był z rodowodem, nie uczęszczał na wystawy, nie był DOBRYM reprodukterem... TO BYM GO NATYCHMIAST WYSTERYLIZOWAŁA (oczywiście w odpowiednim wieku)[/quote]

:kciuki::klacz::klacz: i oto chodzi a film oglądałam wcześniej i jest makabryczny-to prawda o nas o ludziach

Link to comment
Share on other sites

podnoszę temat i film niech będzie wałkowany i oglądany tysiące razy-w nieskończoność by ludzi uświadomić-zamiast śmiesznych podpasek mówiących "językiem twojego ciała" ten film powinien być puszczony jko reklama w TV i na Animal Planet przede wszystkim:roll:

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę też do góry, gdyż ludzie nie powinni byc ślepi na krzywde zwierzat i moze oglądanie takich filmów cos im da do zrozumienia!
Tylko jeden problem, Ci którzy na tym forum ogladaja ten film kochaja zwierzeta a powinien on trafic do ludzi, ktorzy o zwierzakach za duzo nie wiedza i bawia sie w rozmnazanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewkonia']nefre, chyba chodzi o dobro zwierzaków nie o palmę pierwszeństwa, bo jeśli chodzi o ścisłość to temat ten najpierw poruszany był

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24927"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24927[/URL]

i ja rozpoczęłam dyskusję na ten temat, nie mówiąc już o tłumaczeniu i polskiej wersji filmu, które są mojego autorstwa.[/quote]


tak i wielkie ukłony dla Lewkonii, dzięki której mamy polskie tłumaczenie tego filmu-tym razem ja jako pierwsza podziękuję:razz:

P.S. Myszolko jak zwykle masz rację ale w rozmnażanie bawiąsię ludzie, którzy są świadomi tego co robią-to tak jak powiedzieć mordercy-"nie morduj" i zaprowadzić go do kostnicy by swoje ofiary oglądał-on i tak ma to gdzieś-ale należy propagować bo nawet 2 osoby, które coś zrozumieją to 10 kundelków nie skazanych na taki los

Link to comment
Share on other sites

To, że myszol88 natrafiła na ten film świadczy o tym, że jego polskie życie staje się coraz bujniejsze:lol: .

Film rozsyłany był przez dogomaniaków do wetów, znajomych... Były też próby zainteresowania nim mediów, ale on jest bardziej prezentacją niż filmem, dlatego ma małe szanse na występ w TV. Jest natomiast świetną pomocą dydaktyczną w objaśnianiu ludziom sensu i potrzeby sterylizacji zwierząt.
Szczególnie pomocny jest w tłumaczeniu tej idei dzieciom - bo nie epatuje okrucieństwem, jedynie pokazuje straszny los niechcianych zwierząt. Łatwiej przekonać do tej idei dzieci i młodzież, niż dorosłych. Bo trudno wykorzeniać złe nawyki, lepiej kształtować prawidłowe.[SIZE=3] [/SIZE]
[SIZE=3]10 lat żelaznej konsekwencji (jak w Anglii) dałoby nam Polskę wolną od problemu bezdomnosci zwierząt, z którym na dogo nadaremnie walczymy![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, znalazłam przypadkiem w necie inny jeszcze FILM, ale Boshe, uważajcie bo ja po prostu tak się popłakałam, że nie mogę... :placz:
Tym bardziej, że jeden z psiaków taki podobny do mojego Killusia :-(
Filmik trzeba sobie sciągnąć na kompa i wtedy mozna oglądać.
Trzeba wejsc na te strone [URL="http://www.animaldefense.com/stop/index.htm"]http://www.animaldefense.com/stop/index.htm[/URL] a potem kliknąć z lewej strony tam, gdzie widac filmik o psach. Ale uprzedzam, łzy polecą na pewno...

Poza tym tafiłam na stronę, na której są okropne zdjęcia psów trzymanych w klatkach, na upale w Korei! na targu, sa tam kupywane i sprzedawane do jedzenia!!! :( na tej stronie jest też lista państw, w których dzieją się tak okrutne czyny, są to państwa:
Belgia, Kamerun, Kambodża, Chiny, Ghana, Grecja, Izrael, Filipiny, Kalifornia, Hawaje, Wietnam.
:( Boshe jak ludzie moga robić takie okropieństwa!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...