Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mojej Sabinie (8 lat) się nudzi :evilbat: Po zjedzeniu worka przez jakiś czas muszę jej gotować domowe jedzonko, bo karmą (nieważne jaką) pluje i urządza strajk przy misce. A potem pluje gotowanym, więc szybciutko wracamy do karmy :wink:

Link to comment
Share on other sites

I my dziś spróbowaliśmy Acany,po tym jak dostaliśmy próbki z dokładnym opisem produktów.Zamówilismy 20 kg "De lux".
Psy nie posiadały się ze szczęścia!Wcześniej gotowaliśmy...Mam nadzieję,że jutro im będzie jeszcze smakowała :wink: Wzielismy na próbę ...zobaczymy jak się sprawdzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam!
Ja mam również podobny problem do Waszego tzn-kupiłem 15 kg premium deluxe i skończyć tego worka nie mogę,wcześniej kupowałem dwa worki po 4 kg i jakoś jadł,natomiast teraz to grymasi.Wcześniej pies jadł gotowane mięso z indyka i kurczaka+warzywa i wit. i było super(wiadomo mięsko).Nie wiem na 100% jaki jest powód takiego"jedzenia" ale albo karma mu nie smakuje albo ma za dużo w d...e :wink: W każdym razie teraz spróbuje Puriny Pro Plan,a jak nie to już sam nie wiem.
Wiem że nie jest dobrze kiedy sie psu ustępuje i kiedy sie zmienia często karme ale nie chce dawać mu gotowanego z uwagi na brak czasu na gotowanie,w sumie wychodzi drogo(przeliczając mięso,warzywa i witaminy) i nie do końca zbilansowany pokarm tak jak być powinien.Zobaczymy jak będzie.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

u nas tez Aza wsuwala Acane - ona wszystko wchlania ;) Tylko siersc sie pogorszyla :-? teraz jest znowu blyszczaca i ladna, ale chyba dzieki olowie ktora znowu zaczelam stosowac - jakos tak dziwnie, nie podoba mi sie ta zmiana i lupiez jest i w ogole bleh

Link to comment
Share on other sites

U mnie oba wsuwają Acanę Lamb&Rice (Boogie niestety już nie na BARFie z przyczyn ode mnie niezależnych :( ) i jest ok. Sabina znowu ma śliczną sierść (strasznie się jej zepsuła, kiedy przez ok. miesiąc jadła gotowane żarełko). Boogiemu też się poprawia :fadein: Oczywiście Boogie kręci trochę nosem, bo on ogólnie nie przepada za suchym, no ale je :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[b]Godelaine[/b] jak wam idzie z tą acaną?Bo moja suka się na niej lekko spasła,tzn. nie jest gruba,ale mogłyby być żeberka lepiej wyczuwalne.A daje mniejszą dawkę niż zalecana i gówniara ma dużo ruchu.Gadałam dzisiaj ze znajomym hodowcą i stwierdziliśmy,że wręcz powinno się jej trochę tego ruchu ograniczyć,bo ma dopiero 5 miechów z lekkim hakiem.Ale ten paskudny dynamit,jak nie polata przynajmniej 3-4 godzinki galopem,to mi domostwo roznosi.
Także się obawiam,że ta karma jest zbyt wartościowa.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie mówię,że na tej karmie.Acana Puppy Large Breed.Sukę mam mieszańca,ostatnio jak ją mierzyłam,to miała jakieś 56 cm w kłębie i ważyła 21 kg,ale to było przeszło 2 tyg temu.
A poza tym nie podobają mi się kupy,są za duże i ,za przeproszeniem,strasznie śmierdzą.Muszę poszukać czegoś "biedniejszego".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...