Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

Ja dzisiaj też usłyszałam przez telefon jak spytałam o Acanę: wie pani, mamy straszne problemy z Acaną, jest tylko Salmon&Potato... A ja na to że bardzo się cieszę i wcale nie martwię i poproszę tą Acanę :P Z tej radości nawet mi ja dostarczą jeszcze dzisiaj ;)
Dzisiaj Nero dostanie pierwszą dawkę tej karmy... mam nadzieję że go nie uczuli.
Jeszcze mam takie pytanie - jak jest z zapachem tej karmy? Zastanawiam się nad kupieniem plastikowego pojemnika bo boję się o zapach

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='blaira']Zapach jest rybny, ale jak dla mnie nie jest nieprzyjemny, wrecz z powrownaniu z innymi karmami rybnymi powiedzialambym ze jest naprawde OK;)

pozdr.[/quote]
Jeśli nie jest gorszy od zapachu gotowanych śledzi to dla mnie aromat :diabloti: Trzymasz karmę w worku czy pojemniku? U mnie worek będzie stał ok miesiąc i nie wiem czy nie 'wywietrzeje'..

Link to comment
Share on other sites

Ja trzymam w pojemniku. Jeśli chce mi się przesypywać. Jeśli nie - to karma pozostaje w worku. Za to jeśli mam przypływ natchnienia to rozsypuję do mniejszych worków, 3kg (zostawiłam sobie kilka po wypróbowywaniu różnych smaków). Zamykam szczelnie i otwieram po kolei.

Link to comment
Share on other sites

[B]MACIE MOŻE INFO CO SIĘ DZIEJE Z TĄ ACANĄ?

[/B]Jestem zaniepokojona tym, że zaczyna zniakać. Problemy z zaopatrzeniem? Nie rozumiem tego, przecież producentowi i dystrybutorom zależy na zbycie więc o co "kaman wogle", nie? ;)

Czyżby jednak ze składem karmy coś nie tak?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co sie dzieje ale mnie zaczyna sprawa tez juz powoli dokuczac, bo nawet karmy w hurtowni ledwo co mozna dostac :shake:
Powoli mam dosyc jezdzenie tam co 2 tygodnie po male worki bo nie ma 15 kg :roll: wrecz finansowo sie to wrecz nie oplaca bede chyba zmuszona kupic poza hurt karme :angryy:

pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Czy ktos z was karmi llub karmil Acana EXTREME???
Ciezko zaczyna mi byc dostac SPORT i mysle nad extreme tyle ze sa jedynie 20 kg opakowania, co i z jednej strony jest dobre bo troszke taniej niz 15 kg sporta :)

Jestem ciekawa opinii.

pozdr.[/quote]

Też jestem ciekawa opinii. Jednego ze swoich potworków mogłabym karmić tą super kurczakową ;) Skład w opisie rewelacyjny - wygląda lepiej niż sporta!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']

Ursa, a gdzie znalazlas opinie o Extreme? bo ja szukam szukam i nic nie znalazlam;)

pozdr.[/quote]

[URL]http://www.krakvet.pl/acana-extreme-4950-20kg-p-6473.html[/URL]

pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursa81'][URL]http://www.krakvet.pl/acana-extreme-4950-20kg-p-6473.html[/URL]

pozdrowionka[/quote]

Dziekuje Ci bardzo ;););)
Zastanawiam sie ... szkoda ze sa jedynie 20kg worki:evil_lol: bo jakby sie okazalo ze nie pasuje to bede myslec co z nia zrobic.

Kurcze no niby Acana sport odpowiada mojemu psu, tylko czy extreme nie bedzie przesada.
Zaczyna sie sezon wystawowy i zawody + treningi ... musze sprawe przemyslec :roll:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

wobec problemów z dostawami Acany zaczynam się rozglądać za inną karmą :( przeglądam składy i jakoś nic mi do końca nie pasuje... poza tym obawiam się przestawiania futer na inne chrupki, a z samym gotowanym/surowym nie dam rady

łeeee

Link to comment
Share on other sites

Tilia mialam a wlasciwie mam ten sam problem, w hurtowni nic w internecie tez niz poza tym drozej, tak wiec zadzwonilam do przedstawiciela Acany i Orijena i postanowilam sie zapisac do klubu hodowcow.
Niestety Pani mnie poinformowala ze SPORTa tez nie ma dlatego zdecydowalam sie na EXTREME.

Zapytalam co sie dzieje.... odp: importer nie sprowadza dostatecznej ilosci do Polski stad te braki, SPORTa np wogole nie dostali.

Plus moj taki ze nie musze jezdzic do hurtowni tylko dostaje wszystko do domku w cenach mi bardzo odpowiadajacych :multi:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='blaira']

Plus moj taki ze nie musze jezdzic do hurtowni tylko dostaje wszystko do domku w cenach mi bardzo odpowiadajacych :multi:
[/quote]

Ile kosztuje 20kg Extreme me w klubie hodowców? Może się zapiszę :)

Link to comment
Share on other sites

blaira- ja również o pirva poproszę, jeśli nie problem ;)
Kiedyś z tego co się orientuję nie było innych cen w klubie, tylko można było kupić większe worki. No i czy nadal wyznaczają ilość karmy jaką trzeba kupić w danym okresie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

A co powiedzie o Lamb&Rice? Mój jest teraz na Salmon&Potato i co do stanu skóry jestem bardzo zadowolona, ale te bąki :shake: Zrozumiałabym że od czasu do czasu, ale z niego ulatuje nawet jak wchodzimy po schodach :eviltong: Jest na to jakaś rada - coś można dodatkowo podawać czy zostaje tylko zmiana na inną karmę?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...