Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asti']Estera, ale wg Royal Canin powinnam dawać 200g! Więc Acana coś kręci z tą tabelą albo będzie trzeba dawać tego potwornie dużo. Nexee tego w życiu nie zje.[/quote]Wątpię aby Acany dawać potwornie dużo. Zauważyłam , że ze wszystkich karm jakie testowałam RC ma największą dawkę dla mojego psiuta. Acana ma dużo niższa. Dlatego źle odczytujemy tabelę, a asiek ma rację ;) 160 gr :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, ale jeszcze mam pytania:

[B]Martita[/B], czy można po prostu pójść do siedziby Animalii na łowiecka i kupić, czy trzeba zamowić przez internet?

[B]Cala2[/B], pewnie mówisz o AQUARIUSIE,a to chyba dosyć drogi sklep prawda? jak się orientujesz w cenie to proszę napisz mi mniej więcej po ile tam idzie Acana :)

[B]Chefernek[/B], owszem jest rozpiska, ale dużo z tamtych sklepów jest umieszczona dosyć daleko ode mnie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]grrrond[/B] a czemu nie chcesz kupic karmy w sklepie net w Warszawie ale z dostawa do domu? Chyba ze nie bierzesz opakowania 15 kg i nie chcesz placic za dowoz?
albo napisz gdzie mieszkasz - dzielnica/ulica to moze cos znajde:) bo mam kontakty do niektorych fajnych sklepow:)

Link to comment
Share on other sites

Agnes, właśnie cały problem w tym, że nie chcę kupować 15kg worka karmy ;) będę miała małego psa, więc 15kg czy nawet 7 wydaje mi się trochę za dużo jak na jeden raz, myślałam o kupowaniu po 3kg około, ale jak to bywa z mniejszymi paczkami - od razu drożej... zamawianie więc nie ma sensu, poza tym dla mnie to nie problem gdzieś podjechać, ale część sklepów na stronie Acany jest ode mnie daleko, po drugiej stronie Wisły i tak, że nawet nie wiem jak na taką ulicę się dostać :eviltong:. Kabaty (Aquarius w Tesco przy al.ken) są dla mnie dosyć korzystnym punktem, ale to drogi sklep... Sama mieszkam na granicy Ochoty i Mokotowa. Będę wdzięczna za wszelkie namiary ;)

Link to comment
Share on other sites

na kabatach wlasni widzialam acane - w tesco w tym sklepie co mowilas :)
Chyba 3 kg w graniach 50 zl Z tego co patrzylam na sklepy net to niekoniecznie tak duzo ;) Moze jednak tam sie przejedz :) Oczywiscie zalezy jaki rodzaj karmy to inna cena, ja tak tylko zerknelam bo sie zdziwilam, ze w ogole maja. Ale najlepiej zadzwonic do nich zapytac o cene - zeby nie jechac na darmo.
Przy malym psie to faktycznie problem z duzym worem - chociaz kolezanka kupowala Acane i trzymala w pudle - sa bardzo szczelne. Ale i pies taki co jadl wszystko i mu sie nie nudzilo.
Kupowanie w animalii o tyle korzystne ze jak nawet zamowisz 3 kg to ci przywioza za 5 zl - co jest dla mnie niefajne jak zamawiam 15 kg i tez "musze" placic za dowoz - dlatego u nich nie kupuje:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Raczej nie...
Ja widziałam tylko Acanę dla kotów, i tylko ją sprowadzają,
w sklepie zoologicznym na ul. Jagiellońskiej.[/quote]
Tak na Jagiellońskiej jest kocia. Ale na spróbunek kupię na wystawie bo już wiem, że będą a potem to się zobaczy.

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam sklep internetowy grandecane. [URL]http://www.grandecane.pl/[/URL] Bezinteresownie :) Nie mam tam żadnych konekcji ;) Niedrogo i zawsze najnowsze dostawy i długie daty przydatności. Dostawa szybka i bezpłatna (ale tylko przy karmie powyżej 4 kg :( )

Link to comment
Share on other sites

A do siedziby Animalii można po prostu pójść i cos kupić, czy trzeba na około - zamówic internetem i dopiero pójść?

Pytanie następne: Jak odmierzyć dawkę Acany? Będę potrzebowała mniej więcej 140g dziennie Acany Puppy Small Breed, ale nie mam kubeczka - miarki :-( nie mam pojęcia jak to odmierzyć, wagi też nie mam :eviltong:, mam za to kubeczki: Bosch, Nutro Choice,Pro Plan, Gilpa, Dog Chow,Royal Canin do mini i do większych, Science Plan... można jakoś tych użyc ;)?

Link to comment
Share on other sites

nie uzywalabym innych miarek - ja tak chcialam zrobic jak mialam miarki eukanuby royala i chyba boscha - tak mniej wiecej chcialam dawac Acane a to mniej wiecej oznaczaloby ze dawalabym o jakies 50 g wiecej karmy ;) A to dziennie - sporo. Ale poszlam do sklepu w Tesco do zoologika i poprosilam ladnie o miarke Acany - dali bez problemu :) A najlepiej przy zamowieniu/zakupie karmy poprosic o miarke i bez problemu daja. Albo jak ja - w jakimkolwiek sklepie gdzie maja Acane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']
Pytanie następne: Jak odmierzyć dawkę Acany? Będę potrzebowała mniej więcej 140g dziennie Acany Puppy Small Breed, ale nie mam kubeczka - miarki :-( nie mam pojęcia jak to odmierzyć, wagi też nie mam :eviltong:, mam za to kubeczki: Bosch, Nutro Choice,Pro Plan, Gilpa, Dog Chow,Royal Canin do mini i do większych, Science Plan... można jakoś tych użyc ;)?[/QUOTE]

Wyszło mi mniej wiecej 125g Puppy Large Breed wg miarki Hillsa ;)

[QUOTE]
nie uzywalabym innych miarek - ja tak chcialam zrobic jak mialam miarki eukanuby royala i chyba boscha - tak mniej wiecej chcialam dawac Acane a to mniej wiecej oznaczaloby ze dawalabym o jakies 50 g wiecej karmy A to dziennie - sporo. Ale poszlam do sklepu w Tesco do zoologika i poprosilam ladnie o miarke Acany - dali bez problemu A najlepiej przy zamowieniu/zakupie karmy poprosic o miarke i bez problemu daja. Albo jak ja - w jakimkolwiek sklepie gdzie maja Acane.[/QUOTE]

Ja musze starszemu psiakowi dawac okolo 200g Hillsa na porcje i niestety miarka Science Planu tego nie obejmuje :D wiec przesypalam orginalna miarka taka ilosc jaka byc powinna i wychodzi idealnie pelny kubek Acany :evil_lol:
Wiec mozna sobie ułatwić życie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...