Jump to content
Dogomania

Bozita


Buldog

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Karma [B]BOZITA [/B]wystepuje w dwoch weriantach. Pierwszy to karma Premium - jest to [B]Bozita Original, Original Mini, Junior, Light[/B] itd.

Drugi rodzaj to karmy Super Premium - i tu wystepuje [B]Bozita Robur[/B] np. [B]19/07, 23/13, 33/20[/B] itd. Pierwsza liczba oznacza zawartosc bialka, druga zaw. tluszczu.

Pozdrawiam
Iza

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moje dwa psy jedza też Bozite. Znam tą karme z Niemiec. Teraz kupiłam pierwszy worek w kraju. Moje psy są zadowolone, jedzą bez dosmaczania, karma ładnie pachnie, ma dobry skład. Następnym razem spróbuję też dać psom puszkę, bo ciekawi mnie jakie są.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja jestem niezadowolona :( Po Bozicie Mini z Kulką było wszystko okay. Ale wczoraj dałam jej "Bozita Robur Sensitive Senior" i są okropne problemy żołądkowe! Kulka choć zjadła tylko trochę to z trudem się wypróżnia, a kupki są bardzo jasne i kruche :roll: Nie polecam. Bozita Mini była okay, ale Bozita Robur - feeeeeeee!

Link to comment
Share on other sites

Asti - wlasnie po to sie wysyla probki, aby wlasciciel mogl sprawdzic, czy jego psu dana karma smakuje czy nie, czy jest dla niego odpowiednia czy nie. Akurat Robur Light&Sensitive jest bardzo lagodna karma, bez zadnych skladnikow mogacych powodowac uczulenia czy inne sensacje, ale widac Twojemu pieskowi nie przypasowal. Tak tez sie czasem zdarza. Znam juz pare pieskow, ktorym Robur zdecydowanie dobrze sluzy. Sama mam dwa psy i wiem, ze roznie bywa z tolerancja na rozne karmy.

Link to comment
Share on other sites

Moje pieski w tym bardzo wybredna yoreczka wcinają ze smakiem Bozitę Mini. Dostałam też próbkę Bozity Robur, zjadły ją chętnie, nie zauważyłam żadnych
sensacji żołądkowych. Myślę, że raczej tylko ze względu na cenę a nie na jakość karmy zostanę przy Mini. Puszki daję okazjonalnie, znikają z miseczek w oszałamiającym tempie.

Link to comment
Share on other sites

Bozita Robur jest rzeczywiscie drozsza od Bozity Premium. Sklada sie na to wiele czynnikow, przede wszystkim Robur ma wieksza zawartosc swiezego miesa (nie maczki) i innych skladnikow, ktore wystepuja tylko w karmach super premium. Ale podaje sie go tez mniej :). Natomiast co mozna powiedziec ogolnie o obu karmach, sa produkowane przez Szedow, ktorzy ogromnie duza wage przywiazuja do ekologii. Tego co oni podaja jako gwarancje w swoich karmach nie spotkalam nigdzie indziej. Wazne jest np. to w jakich warunkach zyja zwierzeta rzezne, ktorych mieso ma trafic do karmy. I rzeczywiscie przestrzegaja wszystkich swoich ustalen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='liberopossible']Jak karmiłam "prawie CTR-a" (mieszańca) Bozitą Robur -bardzo nam służyła, Mona jadła ją kilkanaście miesięcy i wszystko było ok.Kupowałam pod podanym przez Izę linku.W Warszawie w żadnym sklepie jej nie widziałam.
Pozdrawiam
Dominika[/quote]

Ja bym sie chciala podlaczyc pod zamowienie. :)
Chcialabym kupic na probe 1,75 kg tej bozity premium. Moglabym zamowic bezposrednio u dystrybutora, ale dochodza jeszcze koszty przesylki. A jak sie zamawia 15 kilo, to przesylka gratis ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii']Ja bym sie chciala podlaczyc pod zamowienie. :)
Chcialabym kupic na probe 1,75 kg tej bozity premium. Moglabym zamowic bezposrednio u dystrybutora, ale dochodza jeszcze koszty przesylki. A jak sie zamawia 15 kilo, to przesylka gratis ;)[/quote]

Też jestem bardzo zainteresowana Bozitą. Oto co znalazłam w Wa-wie:
[URL]http://www.maxzoo.pl/towar.php?idtyp=14&iddzial=71[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tiramisu
Tez znalazlam te oferte, ale nie chcieli przyjac mojego zamowienia na 1,75 kg, wiec postanowilam poniesc koszta przesylki i zamowilam bezposrednio w firmie, ktora sprowadzila Bozite na rynek polski. Przy okazji zamowilam ciastka i kocia konserwe.

Ja zamowilam Robur Lighta, cenowo niewiele rozni sie od Royala mini adult, ale chcialabym zmienic karme psu, a ta karma wydala sie mi najbardziej odpowiednia.
Przekonam sie juz o tym w przyszlym tygodniu. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Karmiłam Bozitą Robur Performance moje starsze dogi -zajadały ze smakiem, niestety szczenięta za nic nie chciały wziąć do pyska Bozity Robur dla szczeniąt.No i te maleńkie granulki w karmie dla szczeniaków ....:( .Ale Performance sie sprawdziło doskonale :), aczkolwiek po dwóch workach się znudziło, jak to często u dogów bywa.
Polecam również Bozitę dla kotów -galaretki sa świetne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quelthalas']Karmiłam Bozitą Robur Performance moje starsze dogi -zajadały ze smakiem, niestety szczenięta za nic nie chciały wziąć do pyska Bozity Robur dla szczeniąt.No i te maleńkie granulki w karmie dla szczeniaków ....:( .
Polecam również Bozitę dla kotów -galaretki sa świetne :)[/quote]

Dostalam dzis przesylke. I potwierdzam, chociaz to moze sie nadawac na kocie fora, ze galaretki sa swietne. Wlasnie sa palaszowane przez kota. I 82% zawartoscie miesa, wow!

Kupilam robur lighta i moj wszystkozracy pies nie chcial zjesc jednej granulki, a jaka mial mine. Musi sie przyzwyczaic, ale bardzo mnie to rozsmieszylo, jak wypluwal i wypluwal. :lol::lol:

Pierwsze wrazenie, karma dosyc sucha w dotyku i w zapachu:cool3:. Granulki duze w ksztacie platkow, mam nadzieje, ze moj pies zacznie w koncu gryzc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nie wiem Aniu:shake: trzeba poszukać w ulotce...
A muszę się pochwalić, że właśnie zamówiłam 15 kg Bozity Breeders dla szczeniąt:razz: mam nadzieję, że mi starczy na dłużej niż na tydzeń:evil_lol: ostatnio moje potwory uporały sie z paczką 2,3 kg w 4 dni:-o

tylko zastanawiam się nad tym, czy warto karmić miniaturową rasę (która ma większe wymagania pokarmowe) karmą która jest 'uniwersalna' - dla szczeniąt wszystkich rozmiarów:oops:

Link to comment
Share on other sites

A czemu większe wymagania pokarmowe?
Myślałam, że większe mają szczenięta ras olbrzymich ze względu na szybki wzrost.
Myślę, że spokojnie możesz taka karmić (tzn. ja bym karmiła na Twoim miejscu) ;)

P.S. Odsprzedasz mi jakiś 1kg tej karmy? Jesteśmy na etapie szukaniea czegoś dla Eutki. sprawdziłabym, czy jej smakuje (bo np. Nutry Gold nie chce jeść, Acany już też nie chce!)

Link to comment
Share on other sites

Ja karmie bozita psa i koty. Karmie od kwietnia. Pies zdrowo mi sie na niej trzyma, robi normalne kupy, jesli karmie go tylko i wylacznie bozita, to kupy sa naprawde male. Siersc takze wyglada bardzo ok. :)
Nie wiem czy chudnie, ale na pewno nie jest obrosniety w tluszczyk :)

Kot, ktory po weterynaryjnym suchym RC mial masakryczne kupy, bo bozicie, konsystencja kup naprawde sie poprawila.
A juz myslalam, ze bede musiala mu podawac tylko koszmarnie drogie saszetki RC.
I bardzo chetnie je te karme, a to tez ewenement, bo on od RC byl uzalezniony.

Takze warto probowac inne marki karm, nawet jesli nie sa dostepne tak od reki. ;)

Konserwy psie i kocie bozity, takze sa bardzo ok. I pod wzgledem cenowym i pod wzgledem skladu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...