Jump to content
Dogomania

Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.


Cajus JB

Recommended Posts

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzeba troszeczkę poczekać. ilon_n prowadzi finanse.

Potwierdziłem dziś miejsce u Ania+Milva i Ulver. Tak na wszelki wypadek.

Nie zebraliśmy dość deklaracji na pierwszy miesiąc pobytu Sonii u beataczl. Zaczął się drugi.

Jak Sonia nie będzie mogła zostać po 9-tym września u beataczl pojedzie do hoteliku. A tam potrzeba 3/4 stałych deklaracji. Trzeba się zabrać za zbieranie ich na bieżące wydatki i na przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

Fotki od Beatki
Trochę pomieszały mi się ze wcześniejszymi, mam nadzieję, że nie zdubluję żadnego.
[IMG]http://a.imageshack.us/img829/3466/p8061142.jpg[/IMG]

[IMG]http://a.imageshack.us/img839/3374/p8061141.jpg[/IMG]

[IMG]http://a.imageshack.us/img842/680/p8061144.jpg[/IMG]

[IMG]http://a.imageshack.us/img833/8316/p8061149.jpg[/IMG]

[IMG]http://a.imageshack.us/img837/889/p8061164.jpg[/IMG]

Sonia ma wspaniały DT :) :)

Link to comment
Share on other sites

ojej, nie zdazylam nic napisac, jak planowalam, a tu juz fotki sa....

dziekuje Estrelli bardzo! :loveu:

musze troche nadrobic ;)

Sonia ma sie b. dobrze, no troche mi przytyla, hm
Jest zdrowa i wesola.
Praktycznie ciagle bawi sie ze Skate lub pilnuje domu tzn. furtki i nikt nie ma szans sie przesiac bez kontroli.:evil_lol:
Albo wskoczy mi na kolanka i raczki i lize, lize, ze hej...

Link to comment
Share on other sites

no i byl dzwonek do drzwi i przerwa az do tej pory...
ciagle cos...:diabloti:

na poczatku wrzesnia mam sie zglosic do weta , zeby umowic Sonie na sterylke, bo raz- nie ma szefa, dwa - sterylke robia 3 m-ce po oszczenieniu suczki - takie info mi podano.

gdyby byla ladna pogoda mialabym zdjecia Soni trawkowe i nad jeziorkiem , od wczoraj mam w koncu aparat do zdjac :multi: ale pogoda niestety do niczego, ciagle leje i leje , dzis makabra:shake: ale trzymam aparat w ,,pogotowiu"

Sonia miala spotkanie z kotkiem, zatrzymala sie z dala, nie szczekala nic, kotek zatrzymal sie i najezyl, Sonka od razu odchylila sie do tylu i wycofala w kierunku domu:smile:
natomiast jez nie ma taryfy ulgowej - dwa razy wrocilismy ze spaceru a on siedzial w miskach i wsuwal karme, tego Sonia nie mogla darowac! musialam ja zabrac na smyczy no i jezyk juz nie przychodzi:-(

na 100 % Sonka potrafi zostac sama w domu i nie jeczy i nie niszczy
co do jedzenia je wszystko , wogole nie wybredna
zgadza sie ze wszystkimi psami, male , duze , suka , pies
pieknie chodzina smyczy, czuje tylko , ze smyczke niose, dla mnie to dziwne, bo Skete mnie naciagnal, ze chej, odechciewa sie spacerow, i slysze Pani pusci tego psa, bo reke wyrwie, oj tak :evil_lol:
nawet szelki i kolczatka nie pomaga
wracajac do Soni
na spacerach puszczona wolno sie trzyma blisko i obserwuje , gdzie czlowiek jest
pod furtka nie przepusci nikomu, wtedy nawet jak duzy pies stoi - ona przechodzi pod bramka i daje mu lomoty, tyle ze nigdy jej nie oddaja zdziwieni, ze takie chuchro sie rzuca, ale pilnuje ja...
najlepiej mnie wzrusza - jak Sonia widzi, ze jade rowerkiem , a ona w domu z balkonu patrzy, a niech ktos ja na dwor wypusci to przejdzie pod brama i po drugiej stronie pod ta brama siedzi dopoki nie wroce patrzac w te strone, gdzie pojechalam i nie rusza sie nigdzie i nikogo nie zaczepia:loveu:
ale nie chce ryzykowac, zabronione juz jest wypuszczanie Soni, gdy mnie nie ma ...
ale tak bylo, powaznie










'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']najlepiej mnie wzrusza - jak Sonia widzi, ze jade rowerkiem , a ona w domu z balkonu patrzy, a niech ktos ja na dwor wypusci to przejdzie pod brama i po drugiej stronie pod ta brama siedzi dopoki nie wroce patrzac w te strone, gdzie pojechalam i nie rusza sie nigdzie i nikogo nie zaczepia:loveu:
ale nie chce ryzykowac, zabronione juz jest wypuszczanie Soni, gdy mnie nie ma ...
ale tak bylo, powaznie
[/QUOTE]piękne to :loveu::loveu::loveu:

A Skate jakiej jest rasy ? z niego też przystojny chłopak :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

tatus Skate to dalmatynczyk ,a mamusia bardzo ladna -mieszaniec :smile:
czuje , ze fotka poleci Skate - jeszcze dzis -
- jako dumna Pancia tego psa :evil_lol: Sonia sie zgadza, zeby pokazac swojego kupla od zabaw
w wersji solo ;)

takze jak tylko przestanie lac, obiecane fotki na dworzu i z nad jeziora i lasku beda :smile::smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Zaksięgowane wpłaty od samego początku::

20pln zofia
20pln acha44
20pln diana79
50pln Danuta W. (Warszawa) - nick??
10pln acha44
70pln Monika z Katowic

[B]Razem:: 190pln[/B]

Bardzo dziękujemy :)[/QUOTE]

cytuję swój post sprzed wyjazdu, gdzie podliczyłam wszystkie wpływy dla Soni od początku do 04.08.2010

Dnia 8.08.2010 wykonałam przelew dla beataczl na kwotę [B]150 pln[/B]

zatem na dzień 09.08.2010 stan konta Soni wynosił [B]40pln[/B]

następnie 10.08.2010 doszły jeszcze dwie wpłaty::

[B]64,48 pln[/B] Alina D. Warszawa - nick??
[B]30,00 pln[/B] TERESA BORCZ

[B]Ostateczny stan konta Soni to 134,48 pln[/B]

Wciąż nie jest rozliczony [B]transport Soni - koszt 100pln
[/B]
Po jego odliczeniu zostałoby tylko[B] 34,48 pln
[/B]
Planowałam wykonać podliczenie finansów ostatniego dnia sierpnia,
jednak spełniam dzisiejszą prośbę o podliczenie finansów Soni
i tym samym przekazuję dalsze ich prowadzenie założycielowi wątku
(z powodu sporadycznej obecności na forum z różnych przyczyn zewnętrznych).

Zatem zmienia się konto do wpłat dla Soni.

Czekam więc na decyzje co do uzbieranej sumy i dyspozycje przelewów.

Link to comment
Share on other sites

Konto wysłałem do stałych delkarowiczów. Jak ktoś chce dołączyć to proszę pisać.

Rozliczyłem na szybko Sonię. Opłaty za DT u beataczl do 09.09.2010 to 250 zł + 200 zł + 21 zł co daje kwotę [COLOR=Red]471 zł[/COLOR]. Zapłaciliśmy [COLOR=Red]150 zł[/COLOR]. Czyli do 09.09 jesteśmy na minusie 321 zł pomniejszone o 34,48 zł co daje [COLOR=Red]286,52[/COLOR] zł.

Mamy potężny minus. Trzeba się liczyć z przenosinami, a to wiąże się z 3/4 stałych deklaracji.

Sporo pracy jak na kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

A czy mogę zaprosić na bazarek [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

[B][COLOR=#ff00ff]Sonia zaprasza na bazarek, z którego pieniążki wykorzystamy na jej diagnostykę i operację:[/COLOR][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/192056-KUP-ZA-ILE-CHCESZ-czyli-zbieramy-na-operację-Sonki-z-dysplazją-02.10-godz.20-00?p=15301617#post15301617"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...7#post15301617[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]A co ze sterylką Soni?[/B]
Do fundacji zgłosiłam wykonanie zabiegu w lecznicy w Człuchowie.
Jak Sonia zmieni teraz adres, to zabieg będzie musiał odbyć się gdzie indziej.
Mam nadzieję, że nie będzie z tego tytułu problemów formalnych z refundacją kosztów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB'][B]Jest 7 września. DT jest umówione do 9 września. beataczl dzwoniłem. Bez odpowiedzi. Jak to wygląda? [/B][/QUOTE]
sorki, faktycznie mialam w moim tel. karte syna, komorka mu padla
nie pisalam, bo co dzien to inne wiesci a zadne pewne nie byly
na ta chwile na pewno wiem, ze mam co najmniej m-c czasu
wiec Sonia moze jeszcze spokojnie zostac , o ile chcecie oczywiscie :smile:

dzis wstawie pare fotek z podworka , robilam z balkonu jak sie psiaki bawia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...