Jump to content
Dogomania

Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze byloby przyjemne z pozytecznym :):)[/QUOTE]

Niekoniecznie dla moich lewych wydatków. :evil_lol:


Doszły wpłaty:

dycha - 30 zł ( 02.12 ) ( XII , I , II )
agata51 - 20 zł ( 02.12 ) ( XII - 10 zł , jednorazowa - 10 zł )
Asiaczek - 20 zł ( 02.12 )
Cajus JB - 10 zł ( 02.12 )

Razem 80 zł

Zmieniła mi się strona banku i nie jestem do niej przyzwyczajony. Jak kogoś pominę to pisać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konto wyślę w nocy shinee.

Dziękuję bardzo w imieniu Dina. :lol:


Wiem, że teraz poproszę o bardzo dużo, ale wiem, że jesteście wspaniałymi osobami.
Zajrzyjcie do Lapiego. To w tej chwili czerwony tekst w moim podpisie. Czeka Go operacja. Nie potrzeba już dużo, ale strasznie ciężko idzie zbieranie. Chyba nikt nie chce dać pieskowi, który ma dom. Nie wiem zresztą czemu tak trudno zebrać na Jego operację. Każde 5 zł przybliża Lapiego do normalnego życia.
Wiem, że wszystkim jest ciężko tym bardziej gorąco Was proszę.

Link to comment
Share on other sites

Proszę, zajrzyjcie...

Mamy na Podkarpaciu nową psią smalcownię... Każda rada, co robić, przyda się...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197530-Pomocy!!-Podkarpaci******-giną-w-quot-smalcowni-quot-cała-wieś-kupuje-smalec-psi"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1975...uje-smalec-psi[/COLOR][/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Mogę zrobić Dino trochę ogłoszeń. Wiem, że już ma sporo, ale wydaje mi się, że ich treść powinna być zmieniona.[SIZE=2].. Cytuję fragment:
[I]
"Na pewno potrafi solidnie zacisnąć szczękę. [/I][/SIZE] [I][SIZE=2]Dał mi to do zrozumienia kiedy, próbowałem zdjąć kolczatkę z poranionej szyi. [/SIZE][SIZE=2]Zacisnął zęby tak aby pokazać, [/SIZE][SIZE=2]że sobie nie życzy zadawania mu bólu i odpuścił." [/SIZE][/I][SIZE=2]

To nie brzmi zachęcająco, a poza tym w tej chwili pies jest w hotelu i bardzo się zmienił. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki agata51. :lol: Z taką obstawą mogę być spokojny. ;)

Dziękuję w imieniu Dina mestudio. :lol:

Doszły wpłaty

Martynkowa - 20 zł ( 03.11 )
? - 50 zł ( 03.11 ) A. W. proszę o podanie nicku.
salibinka - 30 zł ( 03.11 )
viola005 - 25 zł ( 03.11 )
kaliko52 - 100 zł ( 03.11 )

Razem doszło: 225 zł

Dino pięknie dziękuje. :lol:


hop! tekst na pierwszej stronie to opis. Nie jest to tekst do ogłoszeń.
Ostatnie tygodnie bardzo dużo mnie kosztowały. Jestem wykończony. Brakuje mi czasu na napisanie tego tekstu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']hop! tekst na pierwszej stronie to opis. Nie jest to tekst do ogłoszeń.
Ostatnie tygodnie bardzo dużo mnie kosztowały. Jestem wykończony. Brakuje mi czasu na napisanie tego tekstu.[/QUOTE]
Ten "opis" jest użyty w allegro - [URL]http://allegro.pl/dino-wielkopies-zostawiony-i-zapomniany-i1342882403.html[/URL] i w innych ogłoszeniach.

Donka5, czy mogłabyś zrobić jakieś nowe, "śnieżne" fotki Dino?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Wiem hop!, że opis funkcjonuje. Dziś już napiszę porządny tekst.

Dzięki za chęć zrobienia ogłoszeń. Mnie barakuje czasu, chociaż ponad 100 mógłbym dodać. Ale ciągle siedzę na wątkach innych potrzebujących psów.[/QUOTE]
Ponad 100? Na pewno tyle nie zrobię. :lol:
Miałam na myśli allegro + ogłoszenia na ponad 20 portalach ogłoszeniowych. Podobno liczy się jakość, a nie ilość. ;)

Czekam na na nowe fotki. Mile widziane również aktualne, najważniejsze informacje o psie.

[SIZE=1][quote name='agata51']Buziak w [B]śnupę[/B], przystojniaku. Cajus, to nie do ciebie ;)[/QUOTE]
Aż sprawdziłam w necie, co oznacza wyraz - śnupa... ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...